2025 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған басым дақылдар тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 16 мамырдағы № 27/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 мамырда № 6777-09 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) 2025 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған басым дақылдар тізбесі осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) 2025 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар нормалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"___"____________2025 жыл
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 16 мамырдағы
№ 27/01
қаулысына 1-қосымша
2025 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған басым дақылдар тізбесі

Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2025 год
Постановление акимата Карагандинской области от 16 мая 2025 года № 27/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 мая 2025 года № 6777-09.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень приоритетных культур на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2025 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2025 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"___" ____________2025 год
Приложение 1 к постановлению
Акимата Карагандинской области
от 16 мая 2025 года
№ 27/01
Перечень приоритетных культур на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2025 год

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 30.06.2025 № 37/08 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Басым дақылдар атауы
1
Күнбағыс
2
Зығыр
3
Өнеркәсіптік жылыжайдағы көкөніс
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 16 мамырдағы
№ 27/01
қаулысына 2-қосымша
2025 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар нормалары

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 30.06.2025 № 37/08 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование приоритетных культур
1
Подсолнечник
2
ЛҰн
3
Овощи в промышленной теплице
Приложение 2 к постановлению
Акимата Карагандинской области
от 16 мая 2025 года
№ 27/01
Нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2025 год