"Қарағанды облысының халқын орталықтандырылмаған ауыз сумен жабдықтау кезінде жер үсті және жер асты су объектілерінен су алу Ережелерін бекіту туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 362 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 336 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 25 қарашада № 37465 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 362 "Қарағанды облысының халқын орталықтандырылмаған ауыз сумен жабдықтау кезінде жер үсті және жер асты су объектілерінен су алу Ережелерін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5093 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов

О признании утратившим силу решения ХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 362 "Об утверждении Правил забора воды из поверхностных и подземных водных объектов при нецентрализованном питьевом водоснабжении населения Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 20 ноября 2025 года № 336. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2025 года № 37465
В соответствии со статьҰй 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение ХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 362 "Об утверждении Правил забора воды из поверхностных и подземных водных объектов при нецентрализованном питьевом водоснабжении населения Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5093).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов