Көксу ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 ақпандағы № 60 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 25 ақпанда № 275-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 8, 12-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндеті атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Коксуском районе
Постановление акимата Коксуского района области Жетісу от 21 февраля 2025 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 25 февраля 2025 года № 275-19
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148), акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Көксу ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Көксу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қыркүйектегі №321 "Көксу ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №158900 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Коксуском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Коксуского района от 17 сентября 2021 года № 321 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Коксуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №158900).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданының әкімі Д. Халелов
2025 жылғы 21 ақпандағы № 60 Қаулысына қосымша
Көксу ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы
метр
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объетілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
1
2
3
4
5
6
1
Балпық би ауылы, Қабанбай батыр көшесінің бойы, "Дастан" дүкеніне қарама-қарсы
120,0
"Жетісу", "Дастан" дүкендері
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларын сату
5
2
Балпық би ауылы, Измайлова көшесінің бойы (оң жағы), "Көксу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимаратына қарама-қарсы
180,0
"Әсем" дүкені
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларын сату
5
3
Балпық би ауылы, Измайлов көшесіндегі
№10 ғимаратының алды
85,0
"Әсем" дүкені
Бөлшек сауда (концелярия тауарларын сату)
5
4
Балпық би ауылы, Амангелді көшесінің бойы, "Нұржан" дүкенінің жаны (оң жағы)
1190,0
"Нұржан" дүкені
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларын сату
5
5
Балпық би ауылы, Қабанбай батыр көшесінің бойы, "Шаған" сауда үйінің жаны (оң жағы)
18,0
"Шаған" сауда үйі
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларын сату
5

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коксуского района Д. Халелов
Приложение к постановлению от 21 февраля 2025 года № 60
Места размещения нестационарных торговых объектов в Коксуском районе
Точное местоположение
Занимаемая площадь, квадратный
метр
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, а также объекты общественного питания, в которых реализуется аналогичный ассортимент товаров)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности, год
1
2
3
4
5
6
1
Село Балпык би, по улице Кабанбай батыра, напротив магазина "Дастан"
120,0
Магазины "Жетісу", "Дастан"
Торговля продовольственными и не продовольственными товарами
5
2
Село Балпык би, по улице Измайлова (правая сторона), напротив здания Государственного казенного предприятия
на праве хозяйственного ведения "Коксуской центральной районной больницы"
180,0
Магазин "Әсем"
Торговля продовольственными и не продовольственными товарами
5
3
Село Балпык би, по улице Измайлова перед заднием №10
85,0
Магазин "Әсем"
Розничная торговля (продажа товаров концелярии)
5
4
Село Балпык би, по улице Амангельды, возле магазина "Нұржан" (правая сторона)
1190,0
Магазин "Нұржан"
Торговля продовольственными и не продовольственными товарами
5
5
Село Балпык би, по улице Кабанбай батыра, возле торгового дома "Шаған" (правая сторона)
18,0
Торговый дом "Шаған"
Торговля продовольственными и не продовольственными товарами
5