"Кербұлақ ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 13-104 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-245 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37647 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кербұлақ ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 13-104 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 186-19 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Кербұлақ аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғанынан кейін оның Кербұлақ аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелінсін.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы К. Бекиев

О признании утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 13-104 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кербулакскому району"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 22 декабря 2025 года № 31-245. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37647
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 13-104 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кербулакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 186-19).
2. Государственному учреждению "Аппарат Кербулакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение данного решения на интернет-ресурсе Кербулакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев