Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 26 ақпандағы № 14-74 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 41-170 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылы 30 желтоқсанда № 37757 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 26 ақпандағы № 14-74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166-19 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

О признании утратившим силу решения Текелийского городского маслихата от 26 февраля 2024 года № 14-74 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 30 декабря 2025 года № 41-170. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37757
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 26 февраля 2024 года № 14-74 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 166-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев