"Текелі қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 10 мамырдағы № 17-86 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 4 маусымдағы № 32-138 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 16 маусымда № 36277 болып тіркелді
Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Текелі қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 10 мамырдағы № 17-86 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 208-19 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Текелі қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

О внесении изменения в решение Текелийского городского маслихата от 10 мая 2024 года № 17-86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 4 июня 2025 года № 32-138. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2025 года № 36277
Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 10 мая 2024 года № 17-86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 208-19) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Текели, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев