Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 135 "Қаражал қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 желтоқсанда № 37720 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 9 ақпандағы № 135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №96-20 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова

О признании утратившим силу решение Каражалского городского маслихата от 9 февраля 2024 года № 135 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Каражал"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 25 декабря 2025 года № 336. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2025 года № 37720
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каражалского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Каражал" от 9 февраля 2024 года № 135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №96-20).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата З. Оспанова