Ұлытау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 10 қазандағы № 81/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 14 қазанда № 37125 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Ұлытау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Идырысов
2025 жылғы 10 қазандағы
№ 81/01
Қаулысына қосымша
Ұлытау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданында қатты пайдалы қазбалар өндіру бойынша "Қужал" кен орнының шекарасындағы Көкпекті өзені учаскесінің су қорғау аймағын, белдеуін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 64/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76-20 болып тіркелген) қаулысы;
2. "Ұлытау облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы № 02/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 87-20 болып тіркелген) қаулысы;
3. "Ұлытау облысы Ұлытау ауданы Борсеңгір ауылдық округінде орналасқан, қаралып отырған тұста Жиделісай өзені учаскесінің су қорғау аймағын, белдеуін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 02/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 174-20 болып тіркелген) қаулысы;
4. "Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 64/01 "Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданында қатты пайдалы қазбалар өндіру бойынша "Қужал" кен орнының шекарасындағы Көкпекті өзені учаскесінің су қорғау аймағын, белдеуін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 34/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184-20 болып тіркелген) қаулысы;
5. "Ұлытау облысының Жиделісай, Көкдомбақ өзендері учаскелерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 сәуірдегі № 35/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 185-20 болып тіркелген) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 10 октября 2025 года № 81/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2025 года № 37125
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата области Ұлытау по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Идырысов
Приложение
к постановлению
от 10 октября 2025 года
№ 81/01
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых постановлений акимата области Ұлытау
1. Постановление акимата области Ұлытау от 6 декабря 2023 года № 64/01 "Об установлении водоохранной зоны, полосы участка реки Кокпекты в пределах границ месторождения "Кужал" по добыче твердых полезных ископаемых в Жанааркинском районе области Ұлытау и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 76-20);
2. Постановление акимата области Ұлытау от 10 января 2024 года № 02/01 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Ұлытау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 87-20);
3. Постановление акимата области Ұлытау от 6 января 2025 года № 02/01 "Об установлении водоохранной зоны, полосы участка реки Жиделисай на рассматриваемом створе, расположенного в Борсенгирском сельском округе Улытауского района области Ұлытау, и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 174-20);
4. Постановление акимата области Ұлытау от 8 апреля 2025 года № 34/01 "О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 6 декабря 2023 года № 64/01 "Об установлении водоохранной зоны, полосы участка реки Кокпекты в пределах границ месторождения "Кужал" по добыче твердых полезных ископаемых в Жанааркинском районе области Ұлытау и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184-20);
5. Постановление акимата области Ұлытау от 10 апреля 2025 года № 35/01 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима хозяйственного использования участков рек Жиделисай, Кокдомбак области Ұлытау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 185-20);

6. "Ұлытау облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары, белдеулері және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 мамырдағы № 43/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 198-20 болып тіркелген) қаулысы.

6. Постановление акимата области Ұлытау от 20 мая 2025 года № 43/01 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов области Ұлытау и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 198-20).