"Сарысу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 19-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 49-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 желтоқсанда № 37725 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы №19-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5185-08 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сарысу аудандық мәслихат төрағасы Ш. Мусабеков

О признании утратившим силу решения Сарысуского районного маслихата от 19 марта 2024 года № 19-3 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Сарысускому району"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2025 года № 49-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 29 декабря 2025 года № 37725
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарысуского районного маслихата от 19 марта 2024 года №19-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5185-08) "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Сарысускому району"".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сарысуского районного маслихата Ш. Мусабеков