"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2025 жылғы 11 наурыздағы № 14 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 наурызда № 5264-08 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 27.04.2026 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5222-08 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 2, 5, 48, 53, 490, 496, 505, 510, 517 сайлау учаскелері жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"№ 2 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Өтеген батыр көшесі 47, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Андрей Сорокин көшесінің 9-105 (тақ сан жағы), 2, 4-106 (жұп сан жағы) үйлері,
Андрей Сорокин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Андрей Сорокин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Андрей Сорокин 3-тұйық көшесінің 1-59Б (тақ сан жағы), 4-62 (жұп сан жағы) үйлері,
Андрей Сорокин 4-тұйық көшесінің үйлері,
Спандияр Көбеев көшесінің 1А-47 (тақ сан жағы), 18-86 (жұп сан жағы) үйлері,
Талас көшесінің 1-105 (тақ сан жағы), 2-42 (жұп сан жағы) үйлері,
Талас 1-тұйық көшесінің үйлері,
Талас 2-тұйық көшесінің 9-21 (тақ сан жағы) үйлері,
Әлішер Науаи көшесінің үйлері,
Ақ жол көшесінің 1-47 (тақ сан жағы), 2-72 (жұп сан жағы) үйлері,
Ақ жол тұйық көшесінің үйлері,
Цветочный көшесінің үйлері,
Цветочный тұйық көшесінің үйлері,
Дина Нұрпейісова көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 4-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Шмидт көшесінің үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесінің үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы 1-тұйық көшесінің 1-7 (тақ сан жағы), 2-8 (жұп сан жағы) үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,
Александр Фадеев көшесінің үйлері,
Өтеген батыр көшесінің 25-71 (тақ сан жағы) үйлері,
Өтеген батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Өтеген батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырай Алтынсарин көшесінің 43-75 (тақ сан жағы), 44-58 (жұп сан жағы) үйлері,
Гончаров көшесінің 11-25 (тақ сан жағы), 10-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Тарас Шевченко көшесінің үйлері.
№ 5 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Жауғаш батыр көшесі 71, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Мақатаев атындағы № 14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Решение акима города Тараз "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 7 августа 2024 года № 8 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 11 марта 2025 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2025 года № 5264-08. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 27 апреля 2026 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 27.04.2026 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Тараз от 7 августа 2024 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5222-08) следующие изменения и дополнения:
в приложении указанного решения избирательные участки № 2, 5, 48, 53, 490, 496, 505, 510, 517 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 2
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Отеген батыра 47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 9-105 (нечетная сторона), 2, 4-106 (четная сторона) улицы Андрея Сорокина,
дома 1-переулка Андрея Сорокина,
дома 2-переулка Андрея Сорокина,
дома 1-59Б (нечетная сторона), 4-62 (четная сторона) 3-переулка Андрея Сорокина,
дома 4-переулка Андрея Сорокина,
дома 1А-47 (нечетная сторона), 18-86 (четная сторона) улицы Спандияра Кобеева,
дома 1-105 (нечетная сторона), 2-42 (четная сторона) улицы Таласской,
дома 1-переулка Таласского,
дома 9-21 (нечетная сторона) 2-переулка Таласского,
дома улицы Алишера Навои,
дома 1-47 (нечетная сторона), 2-72 (четная сторона) улицы Ак жол,
дома переулка Ак жол,
дома улицы Цветочной,
дома переулка Цветочного,
дома 1-35 (нечетная сторона), 4-20 (четная сторона) улицы Дины Нурпеисовой,
дома улицы Шмидта,
дома улицы Курмангазы Сагырбайулы,
дома 1-7 (нечетная сторона), 2-8 (четная сторона) 1-переулка Курмангазы Сагырбайулы,
дома 2-переулка Курмангазы Сагырбайулы,
дома улицыАлександра Фадеева,
дома 25-71 (нечетная сторона) улицы Отеген батыра,
дома 1-переулка Отеген батыра,
дома 2-переулка Отеген батыра,
дома 43-75 (нечетная сторона), 44-58 (четная сторона) улицы Ыбырая Алтынсарина,
дома 11-25 (нечетная сторона), 10-20 (четная сторона) улицы Гончарова,
дома улицы Тараса Шевченко.
Избирательный участок № 5
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жаугаш батыра 71, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 14 имени М.Макатаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Андрей Сорокин 3-тұйық көшесінің 61-107А (тақ сан жағы), 64-110 (жұп сан жағы) үйлері,
Спандияр Көбеев көшесінің 49-101А (тақ сан жағы), 88-176 (жұп сан жағы) үйлері,
Спандияр Көбеев тұйық көшесінің үйлері,
Талас көшесінің 107-173А (тақ сан жағы), 44-150 (жұп сан жағы) үйлері,
Ақ жол көшесінің 49-115 (тақ сан жағы) үйлері,
Наурызбай батыр көшесінің үйлері,
Шу көшесінің үйлері,
Меркі көшесінің үйлері,
Бурный көшесінің үйлері,
Аса көшесінің үйлері,
Аса 1-тұйық көшесінің үйлері,
Аса 3-тұйық көшесінің үйлері,
Аса 4-тұйық көшесінің үйлері,
Аса 5-тұйық көшесінің үйлері,
Дина Нұрпейісова көшесінің 135-139 (тақ сан жағы), 114-118 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 48 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Көшек батыр көшесі 136, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Александр Пушкин көшесінің 129-229А (тақ сан жағы), 230-244 (жұп сан жағы) үйлері,
Тимофей Яковлев көшесінің үйлері,
Шерхан Мұртаза көшесінің 101-163А (тақ сан жағы), 110-166 (жұп сан жағы) үйлері,
Бейбітшілік 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бейбітшілік 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мұқаш Қойшыбеков көшесінің үйлері,
Чернышов көшесінің 1-107 (тақ сан жағы), 2-98 (жұп сан жағы) үйлері,
Көшек батыр көшесінің 104-248 (жұп сан жағы) үйлері,
Шота Руставели тұйық көшесінің үйлері,
Әл-Фараби тұйық көшесінің үйлері,
Ермек Серкебаев көшесінің үйлері,
Романбек Әбілқайыров көшесінің үйлері,
Мәңгілік Ел көшесінің 35А-57А (тақ сан жағы), 72, 72А үйлері,
Қосы батыр көшесінің 49Б-61 (тақ сан жағы), 68-78 (жұп сан жағы) үйлері,
Бірлесу еңбек көшесінің үйлері,
Еңбек тұйық көшесінің үйлері,
Жүсіп Баласағұн көшесінің 41-71 (тақ сан жағы), 60-102 (жұп сан жағы) үйлері,
Жүсіп Баласағұн 3-тұйық көшесінің үйлері,
Жамбыл даңғылының 70-102 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 53 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мәңгілік Ел 1- тұйық көшесі 26, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ы.Сүлейменов атындағы № 37 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Көшек батыр көшесінің 97-255 (тақ сан жағы) үйлері,
Сырым Датұлы көшесінің 61-103 (тақ сан жағы), 54-110 (жұп сан жағы) үйлері,
Сырым Датұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,
Тоқберген Сабатаұлы көшесінің 63-109 (тақ сан жағы), 90А-142 (жұп сан жағы) үйлері,
Богуна тұйық көшесінің үйлері,
Қажымұқан көшесінің 63-113 (тақ сан жағы), 56А-112 (жұп сан жағы) үйлері,
Қажымұқан 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қажымұқан 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қажымұқан 3-тұйық көшесінің үйлері,

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 61-107А (нечетная сторона), 64-110 (четная сторона) 3-переулка Андрея Сорокина,
дома 49-101А (нечетная сторона), 88-176 (четная сторона) улицы Спандияра Кобеева,
дома переулка Спандияра Кобеева,
дома 107-173А (нечетная сторона), 44-150 (четная сторона) улицы Таласской,
дома 49-115 (нечетная сторона) улицы Ак жол,
дома улицы Наурызбай батыра,
дома улицы Чуйской,
дома улицы Меркенской,
дома улицы Бурной,
дома улицы Ассинской,
дома 1-переулка Ассинского,
дома 3-переулка Ассинского,
дома 4-переулка Ассинского,
дома 5-переулка Ассинского,
дома 135-139 (нечетная сторона), 114-118 (четная сторона) улицы Дины Нурпеисовой.
Избирательный участок № 48
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кошек батыра 136, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 9 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 129-229А (нечетная сторона), 230-244 (четная сторона) улицы Александра Пушкина,
дома улицы Тимофея Яковлева,
дома 101-163А (нечетная сторона), 110-166 (четная сторона) улицы Шерхана Муртазы,
дома 1-переулка Бейбитшилик,
дома 2-переулка Бейбитшилик,
дома улицы Мукаша Койшыбекова,
дома 1-107 (нечетная сторона), 2-98 (четная сторона) улицы Чернышова,
дома 104-248 (четная сторона) улицы Кошек батыра,
дома переулка Шота Руставели,
дома переулка Аль-Фараби,
дома улицы Ермека Серкебаева,
дома улицы Романбека Абилкайырова,
дома 35А-57А (нечетная сторона), 72, 72А улицы Мәңгілік Ел,
дома 49Б-61 (нечетная сторона), 68-78 (четная сторона) улицы Косы батыра,
дома улицы Бирлесу енбек,
дома переулка Енбек,
дома 41-71 (нечетная сторона), 60-102 (четная сторона) улицы Жусип Баласагуна,
дома 3-переулка Жусип Баласагуна,
дома 70-102 (четная сторона) проспекта Жамбыла.
Избирательный участок № 53
Центр избирательного участка: город Тараз, 1-переулок Мәңгілік Ел 26, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 37 имени Ы.Сулейменова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 97-255 (нечетная сторона) улицы Кошек батыра,
дома 61-103 (нечетная сторона), 54-110 (четная сторона) улицы Сырым Датулы,
дома 2-переулка Сырым Датулы,
дома 63-109 (нечетная сторона), 90А-142 (четная сторона) улицы Токберген Сабатаулы,
дома переулка Богуна,
дома 63-113 (нечетная сторона), 56А-112 (четная сторона) улицы Кажымукана,
дома 1-переулка Кажымукана,
дома 2-переулка Кажымукана,
дома 3-переулка Кажымукана,

Жақыпбай Қасымбеков көшесінің 33-71 (тақ сан жағы), 28Б, 30-66 (жұп сан жағы) үйлері,
Антон Макаренко тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 38-96А (жұп сан жағы) үйлері,
Мәңгілік Ел көшесінің 33-35 (тақ сан жағы), 2-70 (жұп сан жағы) үйлері,
Мәңгілік Ел 1-тұйық көшесінің үйлері,
Мәңгілік Ел 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мәңгілік Ел 3-тұйық көшесінің үйлері,
Азаттық көшесінің үйлері,
Ұлбике ақын көшесінің 1-39 (тақ сан жағы), 2-56 (жұп сан жағы) үйлері,
Ұлбике ақын 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ұлбике ақын 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жүсіп Баласағұн көшесінің 73-99А (тақ сан жағы), 104-140 (жұп сан жағы) үйлері,
Жүсіп Баласағұн 1-тұйық көшесінің үйлері,
Жүсіп Баласағұн 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жамбыл даңғылының 104-156 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 490 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Береке тұрғын үй алабы, Шалқар көшесі 77, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Коммунальник тұрғын үй алабы:
Үркер көшесінің үйлері,
Жартас көшесінің үйлері,
Ақберен көшесінің үйлері,
Ақгүл көшесінің үйлері,
Адырна көшесінің үйлері,
Емен көшесінің үйлері,
Дербес көшесінің үйлері,
Раушангүл көшесінің үйлері,
Саржайлау көшесінің үйлері,
Белес көшесінің үйлері,
Жұлдыз көшесінің үйлері,
Таукент көшесінің үйлері,
Шабдалы көшесінің үйлері,
Қыран көшесінің үйлері,
Ұлар көшесінің үйлері,
Үлгілі көшесінің үйлері,
Сабыр көшесінің үйлері,
Өрнек көшесінің үйлері,
Іргелі көшесінің үйлері,
Тупиковый көшесінің үйлері,
Береке тұрғын үй алабы: Дария көшесінің үйлері,
Бірлестік көшесінің үйлері,
Ақниет көшесінің үйлері,
Ырыс көшесінің үйлері,
Шұғыла көшесінің үйлері,
Шалқар көшесінің үйлері,
Мерей көшесінің үйлері,
Жақсылық көшесінің үйлері,
Бастау көшесінің үйлері,
Алма тұрғын үй алабы: Вишневая көшесінің үйлері,
Яблочная көшесінің үйлері,
Абрикосовая көшесінің үйлері,
Малиновая көшесінің үйлері,
Алчовая көшесінің үйлері.
№ 496 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Құмшағал шағын ауданы, Ордабасы көшесі 1Г, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Құмшағал шағын ауданы:
Ордабасы көшесінің үйлері,
Ордабасы тұйық көшесінің үйлері,
Бурабай көшесінің үйлері,
Үшқоңыр көшесінің үйлері,
Байқоңыр көшесінің үйлері,
Лето тұрғын үй алабы: Оңтүстік көшесінің үйлері,
Солтүстік көшесінің үйлері,
Думан көшесінің үйлері,
Ынтымақ көшесінің үйлері,
Барақ батыр көшесінің үйлері,
Медик көшесінің үйлері,
Нұра көшесінің үйлері,
Өнеге көшесінің үйлері,
Сырнай көшесінің үйлері,
Күреңбел көшесінің үйлері,
Бесіктас көшесінің үйлері,
Шалқыма көшесінің үйлері,
Шілікті көшесінің үйлері,
Талшын көшесінің үйлері,
Айдын көшесінің үйлері,
Аққанат көшесінің үйлері,
Қарағай көшесінің үйлері,
Құмбел көшесінің үйлері,
Аққайың көшесінің үйлері,
Мұзбел көшесінің үйлері,
Көккөл көшесінің үйлері,
Күншуақ көшесінің үйлері,
Арнасай көшесінің үйлері,
Ақжайлау көшесінің үйлері,
Қонаев көшесінің үйлері,
Арғымақ көшесінің үйлері,
Арғымақ 1-тұйық көшесінің үйлері,
Арғымақ 2-тұйық көшесінің үйлері,
Автотрест көшесінің үйлері,
Жеті қазына көшесінің үйлері,
Гауһартас көшесінің үйлері,
Құмшағал көшесінің үйлері,
Сүмбіле көшесінің үйлері,
Монтажный көшесінің үйлері,
Ерлік көшесінің үйлері,
Просвещенец тұрғын үй алабы: Северный көшесінің үйлері,
Ақотау көшесінің үйлері,
Весна тұрғын үй алабы: Ақжұпар көшесінің үйлері,
Тұмар көшесінің үйлері,
Балдырған көшесінің үйлері,
Талап көшесінің үйлері,
Нұрлы көшесінің үйлері,
Жемісті көшесінің үйлері,
Дархан көшесінің үйлері,
Анар көшесінің үйлері,
Алшалы көшесінің үйлері,
Кербұлақ көшесінің үйлері,
Шерстянник тұрғын үй алабы: Мұздыбұлақ көшесінің үйлері,
Дауылпаз көшесінің үйлері,
Мойылды көшесінің үйлері,
Сарқырама көшесінің үйлері,
Казмонтажавтоматика тұрғын үй алабы: Көкорай көшесінің үйлері,
Талқурай көшесінің үйлері,
Өріс көшесінің үйлері,
Шертер көшесінің үйлері.
№ 505 сайлау учаскесі

дома 33-71 (нечетная сторона), 28Б, 30-66 (четная сторона) улицы Жакыпбая Касымбекова,
дома переулка Антона Макаренко,
дома 38-96А (четная сторона) улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 33-35 (нечетная сторона), 2-70 (четная сторона) улицы Мәңгілік Ел,
дома 1-переулка Мәңгілік Ел,
дома 2-переулка Мәңгілік Ел,
дома 3-переулка Мәңгілік Ел,
дома улицы Азаттык,
дома 1-39 (нечетная сторона), 2-56 (четная сторона) улицы Улбике акына,
дома 1-переулка Улбике акына,
дома 2-переулка Улбике акына,
дома 73-99А (нечетная сторона), 104-140 (четная сторона) улицы Жусип Баласагуна,
дома 1-переулка Жусип Баласагуна,
дома 2-переулка Жусип Баласагуна,
дома 104-156 (четная сторона) проспекта Жамбыла.
Избирательный участок № 490
Центр избирательного участка: город Тараз, жилой массив Береке, улица Шалкар 77, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 59 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Коммунальник:
дома улицы Уркер,
дома улицы Жартас,
дома улицы Акберен,
дома улицы Акгул,
дома улицы Адырна,
дома улицы Емен,
дома улицы Дербес,
дома улицы Раушангул,
дома улицы Саржайлау,
дома улицы Белес,
дома улицы Жулдыз,
дома улицы Таукент,
дома улицы Шабдалы,
дома улицы Кыран,
дома улицы Улар,
дома улицы Улгили,
дома улицы Сабыр,
дома улицы Орнек,
дома улицы Иргели,
дома улицы Тупиковой,
жилой массив Береке: дома улицы Дария,
дома улицы Бирлестик,
дома улицы Акниет,
дома улицы Ырыс,
дома улицы Шугыла,
дома улицы Шалкар,
дома улицы Мерей,
дома улицы Жаксылык,
дома улицы Бастау,
жилой массив Алма: дома улицы Вишневой,
дома улицы Яблочной,
дома улицы Абрикосовой,
дома улицы Малиновой,
дома улицы Алчовой.
Избирательный участок № 496
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Кумшагал, улица Ордабасы 1Г, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Кумшагал:
дома улицы Ордабасы,
дома переулка Ордабасы,
дома улицы Бурабай,
дома улицы Ушконыр,
дома улицы Байконыр,
жилой массив Лето: дома улицы Онтустик,
дома улицы Солтустик,
дома улицы Думан,
дома улицы Ынтымак,
дома улицы Барак батыра,
дома улицы Медик,
дома улицы Нура,
дома улицы Онеге,
дома улицы Сырнай,
дома улицы Куренбел,
дома улицы Бесиктас,
дома улицы Шалкыма,
дома улицы Шиликти,
дома улицы Талшын,
дома улицы Айдын,
дома улицы Акканат,
дома улицы Карагай,
дома улицы Кумбел,
дома улицы Аккайын,
дома улицы Музбел,
дома улицы Коккол,
дома улицы Куншуак,
дома улицы Арнасай,
дома улицы Акжайлау,
дома улицы Конаева,
дома улицы Аргымак,
дома 1-переулка Аргымак,
дома 2-переулка Аргымак,
дома улицы Автотрест,
дома улицы Жети казына,
дома улицы Гаухартас,
дома улицы Кумшагалской,
дома улицы Сумбиле,
дома улицы Монтажной,
дома улицы Ерлик,
жилой массив Просвещенец: дома улицы Северной,
дома улицы Акотау,
жилой массив Весна: дома улицы Акжупар,
дома улицы Тумар,
дома улицы Балдырган,
дома улицы Талап,
дома улицы Нурлы,
дома улицы Жемисти,
дома улицы Дархан,
дома улицы Анар,
дома улицы Алшалы,
дома улицы Кербулак,
жилой массив Шерстянник: дома улицы Муздыбулак,
дома улицы Дауылпаз,
дома улицы Мойылды,
дома улицы Саркырама,
жилой массив Казмонтажавтоматика: дома улицы Кокорай,
дома улицы Талкурай,
дома улицы Орис,
дома улицы Шертер.
Избирательный участок № 505

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 1-22 үйлері.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 23-35/3, 37-41 үйлері.
№ 517 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 141, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 42-52, 54, 56-75, 78-80, 81, 82-96 үйлері.";
аталған шешімнің қосымшасы № 520, № 521, № 522 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 520 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 141, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 97-110, 113-115, 116, 118, 120, 122-127, 130-140, 142-146 үйлері,
Естай көшесінің үйлері,
Шернияз Жарылғасұлы көшесінің үйлері,
Мұрат Мөңкеұлы көшесінің үйлері,
Құман Тастанбеков көшесінің үйлері,
Қыз Жібек көшесінің үйлері,
Құдайберген Сұлтанбаев көшесінің үйлері,
Әшірбек Сығай көшесінің үйлері,
Батырхан Шүкенов көшесінің үйлері,
Кейкі батыр көшесінің үйлері,
Жәмила Шашкина көшесінің үйлері,
Бикен Римова көшесінің үйлері,
Жүсіпбек Елебеков көшесінің үйлері,
Сұлтанахмет Қожықов көшесінің үйлері,
Хадиша Бөкеева көшесінің үйлері,
Бақтыгерей Құлманов көшесінің үйлері,
Ахмет Бірімжанов көшесінің үйлері,
Шаймерден Қосшығұлұлы көшесінің үйлері,
Жақып Ақбаев көшесінің үйлері,
Жұмағали Тлеулин көшесінің үйлері,
Әлімхан Ермеков көшесінің үйлері,
Телжан Шонанұлы көшесінің үйлері,
Көшек батыр көшесінің 257-335 (тақ сан жағы), 252-338 (жұп сан жағы) үйлері,
Чернышов көшесінің 109-151 (тақ сан жағы), 100-142 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 521 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Барысхан" алабы, Ботамойнақ көшесі 27, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 62 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Барысхан" алабы:
Қызыл қайнар көшесінің үйлері,
Қызыл қайнар 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қызыл қайнар 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мұстафа Шоқай көшесінің үйлері,
Алматы көшесінің үйлері,
Алыптегін көшесінің үйлері,
Түймекент көшесінің үйлері,
Жетітөбе көшесінің үйлері,
Сүйінбай көшесінің үйлері,
Сарбас ақын көшесінің үйлері,
К.Сартбаев көшесінің үйлері,
Ақбұлым көшесінің үйлері,
Ботамойнақ көшесінің үйлері,
Н.Құрманбетов көшесінің үйлері,
Жауғаш батыр көшесінің 73-111 (тақ сан жағы) үйлері.
№ 522 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 22А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-22 микрорайона "Ұлы Дала".
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 22А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 23-35/3, 37-41 микрорайона "Ұлы Дала".
Избирательный участок № 517
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 141, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 67 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 42-52, 54, 56-75, 78-80, 81, 82-96 микрорайона "Ұлы Дала.";
приложение указанного решения дополнить избирательными участками № 520, № 521, № 522:
"Избирательный участок № 520
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 141, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 67 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 97-110, 113-115, 116, 118, 120, 122-127, 130-140, 142-146 микрорайона "Ұлы Дала",
дома улицы Естай,
дома улицы Шернияз Жарылгасулы,
дома улицы Мурат Монкеулы,
дома улицы Кумана Тастанбекова,
дома улицы Кыз Жибек,
дома улицы Кудайбергена Султанбаева,
дома улицы Аширбек Сыгай,
дома улицы Батырхана Шукенова,
дома улицы Кейки батыра,
дома улицы Жамилы Шашкиной,
дома улицы Бикена Римовой,
дома улицы Жусипбека Елебекова,
дома улицы Султанахмета Кожыкова,
дома улицы Хадишы Бокеевой,
дома улицы Бактыгерея Кулманова,
дома улицы Ахмета Биримжанова,
дома улицы Шаймерден Косшыгулулы,
дома улицы Жакыпа Акбаева,
дома улицы Жумагали Тлеулина,
дома улицы Алимхана Ермекова,
дома улицы Телжан Шонанулы,
дома 257-335 (нечетная сторона), 252-338 (четная сторона) улицы Кошек батыра,
дома 109-151 (нечетная сторона), 100-142 (четная сторона) улицы Чернышова.
Избирательный участок № 521
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Барысхан", улица Ботамойнак 27, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 62 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Барысхан":
дома улицы Кызыл кайнар,
дома 1-переулка Кызыл кайнар,
дома 2-переулка Кызыл кайнар,
дома улицы Мустафа Шокай,
дома улицы Алматинской,
дома улицы Алыптегин,
дома улицы Туймекент,
дома улицы Жетитобе,
дома улицы Суйинбай,
дома улицы Сарбас акына,
дома улицы К.Сартбаева,
дома улицы Акбулым,
дома улицы Ботамойнак,
дома улицы Н.Курманбетова,
дома 73-105 (нечетная сторона) улицы Жаугаш батыра.
Избирательный участок № 522

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Құмшағал шағын ауданы, Казарма 3498 км көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 65 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Бақшашы тұрғын үй алабы:
Ағыбай батыр көшесінің үйлері,
Нияз би көшесінің үйлері,
Жанқожа батыр көшесінің үйлері,
Водник 1 тұрғын үй алабы: Таңқурай көшесінің үйлері,
Көгершін көшесінің үйлері,
Алтыбақан көшесінің үйлері,
Бозторғай көшесінің үйлері,
Құлпынай көшесінің үйлері,
Радуга тұрғын үй алабы: Миялы көшесінің үйлері,
Жидек көшесінің үйлері,
Алдияр көшесінің үйлері,
Жалаулы көшесінің үйлері,
Водник 2 тұрғын үй алабы: Балауса көшесінің үйлері,
Ақсу көшесінің үйлері,
Тасбұлақ көшесінің үйлері,
Шығыс көшесінің үйлері,
Железнодорожник тұрғын үй алабы: Көрнекті көшесінің үйлері,
Балбырауын көшесінің үйлері,
Жауқазын көшесінің үйлері,
Авторемонтник тұрғын үй алабы: Сапар көшесінің үйлері,
Бәйшешек көшесінің үйлері,
Арасан көшесінің үйлері,
Аршалы көшесінің үйлері,
Казарма тұрғын үй алабы: Әулиетау көшесінің үйлері,
Химик тұрғын үй алабы: Шаған көшесінің үйлері,
Самалдық көшесінің үйлері,
Таң самалы көшесінің үйлері,
Қызылағаш көшесінің үйлері,
Ақбаян көшесінің үйлері,
Орбұлақ көшесінің үйлері,
Шиелі көшесінің үйлері,
Самұрық көшесінің үйлері,
Лашын көшесінің үйлері,
4 Мичурин тұйық көшесінің үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі Б. Орынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы

Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Кумшагал", улица Казарма 3498 км 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 65 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Бакшашы:
дома улицы Агыбай батыра,
дома улицы Нияз би,
дома улицы Жанкожа батыра,
жилой массив Водник 1: дома улицы Танкурай,
дома улицы Когершин,
дома улицы Алтыбакан,
дома улицы Бозторгай,
дома улицы Кулпынай,
жилой массив Радуга: дома улицы Миялы,
дома улицы Жидек,
дома улицы Алдияр,
дома улицы Жалаулы,
жилой массив Водник 2: дома улицы Балауса,
дома улицы Аксу,
дома улицы Тасбулак,
дома улицы Шыгыс,
жилой массив Железнодорожник: дома улицы Корнекти,
дома улицы Балбырауын,
дома улицы Жауказын,
жилой массив Авторемонтник: дома улицы Сапар,
дома улицы Байшешек,
дома улицы Арасан,
дома улицы Аршалы,
жилой массив Казарма: дома улицы Аулиетау,
жилой массив Химик: дома улицы Шаган,
дома улицы Самалдык,
дома улицы Тан самалы,
дома улицы Кызылагаш,
дома улицы Акбаян,
дома улицы Орбулак,
дома улицы Шиели,
дома улицы Самурык,
дома улицы Лашын,
дома переулка 4 Мичурина.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз Б. Орынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская территориальная
избирательная комиссия