Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2025 жылғы 22 сәуірдегі № 1 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 23 сәуірде № 5273-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық сайлау комиссиясының келісімімен Жамбыл ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Жамбыл ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Е. Кыдыралыулы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл аудандық аумақтық
cайлау комиссиясы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 22 сәуірдегі № 1
Жамбыл ауданы әкiмiнiң
2025 жылғы 16 сәуірдегі
№ 01 шешiмiне 1-қосымша
Жамбыл ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№148 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қызылқайнар ауылдық округі, Жасөркен ауылы, Сейітқасым Тұралиев көшесі,21, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жасөркен ауылының аумағы.
№149 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қызылқайнар ауылдық округі, Қызылқайнар ауылы, Әзімхан Жанболатов көшесі, 10, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің Жасөркен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылқайнар ауылының аумағы.
№ 150 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Гродикова ауылдық округі, Гродеково ауылы, Ақжол көшесі, 7, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің Гродеково орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Гродеково ауылы, Арна көшесі – 1,1А,5, 6Б, 8, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 1А, 2, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 2А, 3, 32, 36, 39, 40, 42, 42А, 44, 5, 50А, 56, 58, 5А, 5Б, 60, 7, 8А, 9; Сардар көшесі – 1, 1А, 1Б,1В, 1Д, 1Ж, 1С, 3,3Г, 5,6В, 7, 8А, 9, В11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, 24Б, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36В, 38, 40, 42,42А, 44, 44А, 46, 48; Жамбыл көшесі – 1, 3, 3А, 5,5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31,31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152,153,153А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; Гагарин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 22А, 24, 24/1, 24/2, 26, 28, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Ақбұлақ көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А; Көкөзек көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 2, 2А, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А, 38Б, 38В, 40, 40А, 44А; Қосыбек Егізбаев көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4В, 4Г, 5, 6А, 6В, 6Г, 6Д, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13В, 13Г, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 38 Б, 39, 40, 41, 43, 45; Тұран көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 17Б, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25, 1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4А, 6/1, 6/2, 8, 10, 14; Ақсай көшесі –1,2, 3, 4, 6, 10; Еділ көшесі – 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 54; Арыс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 8, 10, 12, 21; Ертіс көшесі – 3, 3Г, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11,13, 20; Тобыл көшесі –2, 3,4, 5,7, 9, 11,13, 15,16, 17; Ақсу көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 16, 19, 21.
№151 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение Жамбылского областного маслихата от 22 апреля 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2025 года № 5273-08
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жамбылского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Жамбылской районной территориальной избирательной комиссией образовать избирательные участки на территории Жамбылского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Согласно приложению 2 признать утратившим силу некоторые решении акима Жамбылского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким Жамбылского района Е. Кыдыралыулы
"СОГЛАСОВАНО"
Жамбылская районная территориальная
избирательная комиссия
акимата Жамбылского района
от 22 апреля 2025 года № 1
Приложение 1 к решению
акима Жамбылского района
от 16 апреля 2025 года № 01
Избирательные участки на территории Жамбылского района
Избирательный участок №148
Местонахождение участка: Жамбылский район, Кызылкайнарский сельский округ, село Жасоркен, улица Сейткасым Туралиева, 21, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухтара Ауезова отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория села Жасоркен.
Избирательный участок №149
Местонахождение участка: Жамбылский район, Кызылкайнарский сельский округ, село Кызылкайнар, улица Азимхана Жанболатова, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Жасоркен отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка:территория села Кызылкайнар.
Избирательный участок №150
Местонахождение участка: Жамбылский район, Гродиковский сельский округ, село Гродеково, улица Акжол, 7, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Гродеково отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Гродеково, улица Арна – 1, 1А, 5, 6Б, 8, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 1А, 2, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 2А, 3, 32, 36, 39, 40, 42, 42А, 44, 5, 50А, 56, 58, 5А, 5Б, 60, 7, 8А, 9; улица Сардар – 1, 1А, 1Б,1В, 1Д, 1Ж, 1С, 3, 3Г, 5, 6В, 7, 8А, 9, В11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, 24Б, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36В, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48; улица Жамбыла –1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152,153, 153А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; улица Гагарина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57,2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 22А, 24, 24/1, 24/2, 26, 28, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица Акбулак – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,70А; улица Кокозек - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 2, 2А, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 32А,34, 36, 38, 38А, 38Б, 38В, 40, 40А, 44А; улица Косыбека Егизбаева - 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4В, 4Г, 5, 6А, 6В, 6Г, 6Д, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13В, 13Г, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 41, 43, 45; улица Туран - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 17Б, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25,1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4А, 6/1, 6/2, 8, 10, 14; улица Аксай–1, 2, 3, 4, 6, 10; улица Едил-1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 54; улица Арыс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 21; улица Ертис - 3, 3Г, 4, 4А, 5, 5А, 6,7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 13, 20; улица Тобыл –2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17; улица Аксу - 1, 2, 3, 5, 7, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 16, 19, 21.
Избирательный участок №151

Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Гродикова ауылдық округі, Қызылдихан ауылы, Абай көшесі, 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің № 4 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылдихан ауылының аумағы.
№155 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Бесағаш ауылдық округі, Бесағаш ауылы, Жеңіс көшесі, 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданыныңбілім бөлімінің Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бесағаш ауылының аумағы.
№ 159 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылдық округі, Айшабибі ауылы, Жібек жолы көшесі, 114А, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Айшабибі ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Айшабибі ауылы, Жібек жолы көшесі – 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 103, 105, 105А, 106А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; Қошан Бүрлібаев көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 6, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 25А, 27, 29, 31; Қазыбек би көшесі - 2, 6, 9, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 24, 27, 28, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 42, 49, 51, 53; Тұрар Рысқұлов көшесі - 1, 1А, 1Б, 1В, 1Е, 2, 2А, 2Г, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14В, 14Е, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 30, 30Б, 31, 31Б, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 37/1, 37/2; Төле би көшесі - 1, 1А, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 11Б, 11В, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 13Д, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 15З, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 24Б, 24В, 24Д, 25, 25А, 25В, 25Е, 25Ж, 25З, 25Л, 25Н, 25Х, 25Г, 26, 27, 77; Сейтжан Әбішұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 44Б, 48; Ақкөл көшесі – 1, 3, 7, 8.
№ 160 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылдық округі, Айшабибі ауылы, Айша бибі көшесі, 43А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің Айшабибі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение участка: Жамбылский район, Гродиковский сельский округ, село Кызылдихан, улица Абая, 1, здание коммунального государственного учреждения"Начальная школа № 4 отдела образования Жамбылского районауправления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория села Кызылдихан.
Избирательный участок №155
Местонахождение участка: Жамбылский район, Бесагашский сельский округ, село Бесагаш, улица Женис, 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая отдела образования по Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория села Бесагаш.
Избирательный участок №159
Местонахождение участка: Жамбылский район, Айшабибинский сельский округ, село Айшабиби, улица Жибек жолы, 114А, зданиесельского Дома культуры Айшабиби коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: село Айшабиби, улица Жибек жолы – 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 103, 105, 105А, 106А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Кошана Бурлибаева - 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 6, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 25А, 27, 29, 31; улица Казыбек би - 2, 6, 9, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 24, 27, 28, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 42, 49, 51, 53; улица Турара Рыскулова - 1, 1А, 1Б, 1В, 1Е, 2, 2А, 2Г, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14В, 14Е, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 30, 30Б, 31, 31Б, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 37/1, 37/2; улица Толе би-1, 1А, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 11Б, 11В, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 13Д, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 15З, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 24Б, 24В, 24Д, 25, 25А, 25В, 25Е, 25Ж, 25З, 25Л, 25Н, 25Х, 25Г, 26, 27, 77; улица Сейтжана Абишулы – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44Б, 46, 48; улица Акколь – 1, 3, 7, 8.
Избирательный участок №160
Местонахождение участка: Жамбылский район, Айшабибинский сельский округ, село Айшабиби, улица Айша биби,43А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Айшабиби отдела образования Жамбылского районауправления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Айшабибі ауылы,Айшабибі көшесі - 1, 1Б, 1К, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47; Асанбай Асқаров көшесі – 1А, 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ,44, 45, 47, 49; Манан Абдуалиев көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 37, 39, 41, 45, 49; Дінмұхамед Қонаев көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 25А, 29; Мамбетәлі Байжигитов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 18, 19; Шынәлі Аманжолов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Әйтеке би көшесі – 5, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28, 30, 33, 34,35, 37, 38 , 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48; Ынтымақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125; Тоқтар Әубәкіров көшесі – 1, 1Г, 1Д, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4Б, 5, 5А, 6, 6Б, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 39, 43; Тоқтар Әубәкіров 1-бұрылысы – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 21; Тоқтар Әубәкіров 2-бұрылысы – 2, 3, 5, 7, 9Б, 10, 11, 15, 16, 17, 18Г; Алаш көшесі – 1, 10А, 11, 12, 16, 17, 2, 20, 4, 5, 6, 8; Тұран көшесі – 1, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 3, 4, 5, 50, 6, 7, 9; Ұлытау көшесі – 1, 10, 11, 12, 13, 17, 2, 20, 21, 23, 24, 3, 30, 35, 36, 38, 4, 5, 51, 54, 54А, 55, 58, 6, 8; Баласағұн көшесі – 11, 1, 13, 14, 16, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8;
Әулиекөл ауылы, Кербұлақ көшесі – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 13,15, 17, 23, 27, 56, 57; Үштөбе көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/3, 2/4, 2/6, 3, 4, 5, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 14.

Границы избирательного участка: село Айшабиби, улица Айшабиби - 1, 1Б, 1К, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47; улица Асанбая Аскарова –1А, 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ,44, 45, 47, 49; улица Манана Абдуалиева - 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 37, 39, 41, 45, 49; улица Динмухамеда Кунаева – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 25А, 29; улица Мамбетали Байжигитова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 18, 19; улица Шинали Аманжолова – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Айтеке би – 5, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48; улица Ынтымак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125; улица Токтара Аубакирова – 1, 1Г, 1Д, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4Б, 5, 5А, 6, 6Б, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 8В, 8Г, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 39, 43;1-й переулок Токтара Аубакирова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 21; 2-й переулок Токтара Аубакирова-2, 3, 5, 7, 9Б, 10, 11, 15, 16, 17, 18Г;улица Алаш – 1, 10А, 11, 12, 16, 17, 2, 20, 4, 5, 6, 8; улица Туран – 1, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 3, 4, 5, 50, 6, 7, 9; улица Улытау – 1, 10, 11, 12, 13, 17, 2, 20, 21, 23, 24, 3, 30, 35, 36, 38, 4, 5, 51, 54, 54А, 55, 58, 6, 8; улица Баласагун – 11, 1, 13, 14, 16, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8;
село Аулиеколь, улица Кербулак – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 13,15, 17, 23, 27, 56, 57; улица Уштобе– 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/3, 2/4, 2/6, 3, 4, 5, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 14;

Бәйтерекауылы, ОрынбасарСүйінбайұлыкөшесі – 25А, 54, 79, 1, 10, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20Б, 20А, 21, 23, 24, 24Б, 25, 27, 28, 28А, 29, 3, 3А, 3В, 30А, 31, 31А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 3Б, 4, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 48А, 4Б, 5, 52, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 6, 61, 63, 67, 6А, 6Б, 7, 73, 73А, 80, 81, 83, 83А, 84, 89, 8А, 9, 97, 48Б, 32; ӘбілдаБаялиевкөшесі – 22, 5А, 6А, 3А, 3Б, 6, 2, 21, 23, 23А, 25, 31, 5, 7, 1, 16, 19, 1А, 3, 35, 5А, 8, 9, 2; Талас көшесі – 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7.
№161 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылдық округі, Қаратау ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі,18А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаратау ауылының аумағы.
№164 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Жамбыл ауылдық округі, Шәкен Ниязбеков ауылы, Жайшыбек Жантеліұлы көшесі,25, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің Әзімбек Ысмайылұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы:Шәкен Ниязбеков, Қапал ауылдарының аумағы.
№ 166 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылдық округі, Аса ауылы, Абай көшесі, 22, Жамбыл облысыЖамбыл ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Аса ауылы, Абай көшесі – 1, 3, 3А, 3Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/,2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 28/15, 28/16, 28/17, 28/18, 28/19, 28/20, 28/21, 28/22, 28/23, 28/24, 28/25, 28/26, 28/27, 28/28, 28/29, 28/30, 28/31, 28/32, 28/33, 28/34, 28/35, 28/36, 28/37, 28/38, 28/39, 28/40, 28/41, 28/42, 28/43, 28/44, 28/45, 28/46, 28/47, 28/48, 28/49, 28/50, 28/51, 28/52, 28/53, 28/54, 28/55, 28/56, 28/57, 28/58, 28/,59, 28/60, 28/61, 28/62, 28/63, 28/64, 28/65, 28/66, 28/67, 28/68, 28/69, 28/70, 30, 31/1, 31/2, 33, 33А, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 63, 69, 75, 79, 81, 85; Төле би көшесі – 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 29, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101; Әбілек Бегманов көшесі – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16; Жамбыл көшесі – 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86; Үшкемпір Мырхалықов көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71; Сейдахмет Махашев көшесі –1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 33, 35, 35А, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74А, 74Б, 76, 78, 80; Гагарин көшесі – 1, 1А, 2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 58, 58А, 59, 61, 63, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 76; Гагарин бұрылысы – 1, 1А, 1Б, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; Базар Қилыбаев көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 22, 23, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 9Б, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19; Қаратау көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39А, 39Б, 40, 41/1, 41/2, 41А, 42, 43/1, 43/2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 2, 3, 4; Мәншүк Мәметова көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 6; Бәйтерек көшесі – 1, 1А, 5, 7, 13; Мұқағали Мақатаев көшесі – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20; Төрткүл көшесі – 7, 19; Ақсай көшесі – 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18,7, 17, 19, 25, 27, 29; Қараөзек көшесі – 1, 3, 5, 11, 13, 27, 31, 31А; Ақсу көшесі – 1А, 3, 7; Көктерек көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 167 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылдық округі, Аса ауылы, Абай көшесі, 102, "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Аса ауылы, Абай көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 60А, 74А, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95Б, 100, 101, 102Д, 103А, 105, 107, 109, 110, 112, 113, 115/1, 115/2, 115/4, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 119/3, 125/1, 125/2, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 161/1, 161/2, 163, 165/1, 165/2, 169, 169Б, 175, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 201, 203, 205, 207, 209; Абай 6- бұрылысы – 3, 4, 6, 7, 13, 14А, 15, 18, 20, 21; Төле би көшесі – 114, 116, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158/1, 158/2, 159, 160/1, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174/1, 174/2, 175, 176, 177, 178/1, 178/2, 178А, 178Б, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 190А, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 218, 220; Бауыржан Момышұлы көшесі – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 81А, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136, 138, 140; Жетітөбе көшесі – 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 67, 68, 68А, 68Б, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 86/5, 86А, 87/1, 87/2, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91/1, 91/2, 91А, 92, 93А, 94, 95/1, 95/2, 95/3, 95/4, 95/5, 95/6, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 133, 135, 139, 141, 142, 143, 147, 151, 153, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171А; Жетітөбе бұрылысы – 3, 5, 9, 15, 17; Шәмші Қалдаяқов көшесі – 1, 3, 3А, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 39/1, 39/2, 40, 40А, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43, 44/1, 44/2, 44А, 44Б, 46, 47, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49, 51, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2; Ақжар көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 24; Самал көшесі – 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2; Көктем көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 37А; Айдарлы көшесі – 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Тұрар Рысқұлов көшесі – 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2; Керімбек Шманов көшесі – 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28А, 30/1, 30/2, 30/3, 32/1, 32/2, 32/3, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 40/1, 40/2, 40/3, 42/1, 42/2, 42/3, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 60/1, 60/2, 64/1, 64/2, 68, 71, 72; Бірлік көшесі – 1, 1А, 2, 5; Аменгелді Иманов көшесі – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12; Береке көшесі – 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А; Лашын көшесі –1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 9, 11, 14; Достық көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11; Жібек жолы көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 22, 24; Ыбырай Алтынсарин 1-бұрылысы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
№ 168 сайлау учаскесі

село Байтерек, улица Орынбасара Суинбайулы - 25А, 54, 79, 1, 10, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20Б, 20А, 21, 23, 24, 24Б, 25, 27, 28, 28А, 29, 3, 3А, 3В, 30А, 31, 31А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 3Б, 4, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 48А, 4Б, 5, 52, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 6, 61, 63, 67, 6А, 6Б, 7, 73, 73А, 80, 81, 83, 83А, 84, 89, 8А, 9, 97, 48Б, 32; улица Абильда Баялиева – 22, 5А, 6А, 3А, 3Б, 6, 2, 21, 23, 23А, 25, 31, 5, 7, 1, 16, 19, 1А, 3, 35, 5А, 8, 9, 2; улица Талас – 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7.
Избирательный участок №161
Местонахождение участка: Жамбылский район, Айшабибинский сельский округ, село Каратау, улица Бауыржана Момышулы,18А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Турара Рыскулова отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория села Каратау.
Избирательный участок №164
Местонахождение участка: Жамбылский район, Жамбылский сельский округ, село Шакен Ниязбеков, улица Жайшыбека Жантелиулы, 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Азимбека Исмаилулы отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория селШакен Ниязбеков, Капал.
Избирательный участок №166
Местонахождение участка: Жамбылский район, Асинский сельский округ, село Аса, улица Абая, 22, здание коммунального государственногоучреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: село Аса, улица Абая – 1, 3, 3А, 3Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/,2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 28/15, 28/16, 28/17, 28/18, 28/19, 28/20, 28/21, 28/22, 28/23, 28/24, 28/25, 28/26, 28/27, 28/28, 28/29, 28/30, 28/31, 28/32, 28/33, 28/34, 28/35, 28/36, 28/37, 28/38, 28/39, 28/40, 28/41, 28/42, 28/43, 28/44, 28/45, 28/46, 28/47, 28/48, 28/49, 28/50, 28/51, 28/52, 28/53, 28/54, 28/55, 28/56, 28/57, 28/58, 28/,59, 28/60, 28/61, 28/62, 28/63, 28/64, 28/65, 28/66, 28/67, 28/68, 28/69, 28/70, 30, 31/1, 31/2, 33, 33А, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 63, 69, 75, 79, 81, 85; улица Толе би-1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 29, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101; улица Абилека Бегманова – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16; улица Жамбыла - 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86; улица Ушкемпира Мырхалыкова - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71; улица Сейдахмета Махашева -1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 33, 35, 35А, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 53, 53А,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74А, 74Б, 76, 78, 80; улица Гагарина - 1, 1А, 2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1,35/2, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 58, 58А, 59, 61, 63, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 76; переулок Гагарина-1, 1А, 1Б, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; улица Базара Килыбаева – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 22, 23, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 9Б, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19; улица Каратау– 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39А, 39Б, 40, 41/1, 41/2, 41А, 42, 43/1, 43/2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; улица Алия Молдагулова – 1, 2, 3, 4; улица Маншук Маметовой– 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 6; улица Байтерек – 1, 1А, 5, 7, 13; улица Мукагали Макатаева – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20; улица Торткул – 7, 19; улица Аксай – 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 7, 17, 19, 25, 27, 29; улица Караозек – 1, 3, 5, 11, 13, 27, 31, 31А; улица Аксу - 1А, 3, 7; улица Коктерек – 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 167
Местонахождение участка: Жамбылский район, Асинский сельский округ, село Аса, улица Абая, 102, здание коммунального государственного казенногопредприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Аса, улица Абая – 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 60А, 70, 74А, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95Б, 100, 101, 102Д, 103А, 105, 107, 109, 110, 112, 113, 115/1, 115/2, 115/4, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 119/3, 125/1, 125/2, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 161/1, 161/2, 163, 165/1, 165/2, 169, 169Б, 175, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 201, 203, 205, 207, 209; 6-й переулок Абая – 3, 4, 6, 7, 13, 14А, 15, 18, 20, 21; улица Толе би – 114, 116, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158/1, 158/2, 159, 160/1, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174/1, 174/2, 175, 176, 177, 178/1, 178/2, 178А, 178Б, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 190А, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 218, 220; улица Бауыржана Момышулы – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 81А, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136, 138, 140; улица Жетитобе – 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 67, 68, 68А, 68Б, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 86/5, 86А, 87/1, 87/2, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91/1, 91/2, 91А, 92, 93А, 94, 95/1, 95/2, 95/3, 95/4, 95/5, 95/6, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 133, 135, 139, 141, 142, 143, 147, 151, 153, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171А; переулок Жетитобе – 3, 5, 9, 15, 17; улица Шамши Калдаякова - 1, 3, 3А, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 39/1, 39/2, 40, 40А, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43, 44/1, 44/2, 44А, 44Б, 46, 47, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49, 51, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2; улица Акжар – 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 24; улица Самал – 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2; улица Коктем – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 37А; улица Айдарлы – 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Турара Рыскулова – 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2; улица Керимбека Шманова – 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28А, 30/1, 30/2, 30/3, 32/1, 32/2, 32/3, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 40/1, 40/2, 40/3, 42/1, 42/2, 42/3, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 60/1, 60/2, 64/1, 64/2, 68, 71, 72; улица Бирлик - 1, 1А, 2, 5; улица Аменгельды Иманова - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12; улица Береке – 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А; улица Лашына – 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 9, 11, 14; улица Достык – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11; улица Жибек жолы – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 22, 24; 1-й переулок Ыбырая Алтынсарина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 168

Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылдық округі, Аса ауылы, Төле би көшесі, 106, "Жамбыл облысы әкімдігінің білімбасқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің№1 орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Аса ауылы, Төле би көшесі – 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 103, 104, 105, 107, 108/1, 108/3, 109, 110, 110А, 110Б, 111, 112, 113, 115, 155А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139А; Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Жетітөбе көшесі – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30А, 31, 32/1, 32/2, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; Түгелбай көшесі – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 6А, 12/1, 12/2, 13; Кемелбек Жүнісов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22, 26, 27, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 68, 75, 77; Алаш көшесі – 3, 5, 13, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 63, 69, 71, 73; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 22, 26, 29, 30, 30А, 30Б, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 46; Дінмұхамед Қонаев көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22; Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 2, 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24; Қойгелді көшесі – 1, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 5, 7, 9, 9А, 15, 15А, 18, 24, 35, 42, 43, 45, 49, 51, 51А, 51В, 53, 53Б, 55, 61, 65, 69, 73, 77; Қойгелді бұрылысы – 3, 12, 12А; Темір жол көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59, 59А, 59Б, 61, 65; Ғани Мұратбаев көшесі – 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 35, 36, 38, 41, 42, 48, 50, 59, 65, 68; Желтоқсан көшесі – 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 10, 21, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 37, 39, 48; Тәуелсіздік көшесі – 2, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 32, 36, 40, 44; Көкой көшесі – 1, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19/1, 19/2, 20А, 21, 24, 24А, 25, 27, 31, 33, 38, 42, 48А, 59; Қайнар көшесі – 3А, 5; Пионерлагер көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4; Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А/1, 2А/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27А, 28, 29, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 36А, 37, 37Б, 38/1, 38/2, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 54/3, 54А/1, 54А/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;

Местонахождение участка: Жамбылский район, Асинский сельский округ, село Аса, улица Толе би, 106, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №1 отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Аса, улица Толе би – 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 103, 104, 105, 107, 108/1, 108/3, 109, 110, 110А, 110Б, 111, 112, 113, 115, 155А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139А; улица Бауыржана Момышулы – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Жетитобе – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30А, 31, 32/1, 32/2, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; улица Тугелбай – 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 6А, 12/1, 12/2, 13; улица Кемелбека Жунусова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; улица Сакена Сейфуллина – 1, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22, 26, 27, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 68, 75, 77; улица Алаш – 3, 5, 13, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 63, 69, 71, 73; улица Шокана Уалиханова – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 22, 26, 29, 30, 30А, 30Б, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 46; улица Динмухамеда Кунаева – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22; улица Мухтара Ауезова – 1, 2, 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24; улица Койгельды - 1, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 5, 7, 9, 9А, 15, 15А, 18, 24, 35, 42, 43, 45, 49, 51, 51А, 51В, 53, 53Б, 55, 61, 65, 69, 73, 77; переулок Койгельды – 3, 12, 12А; улица Темир жол – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59, 59А, 59Б, 61, 65; улица Гани Муратбаева – 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 35, 36, 38, 41, 42, 48, 50, 59, 65, 68; улица Желтоксан – 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 10, 21, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 37, 39, 48; улица Тауелсиздик – 2, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 32, 36, 40, 44; улица Кокой - 1, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19/1, 19/2, 20А, 21, 24, 24А, 25, 27, 31, 33, 38, 42, 48А, 59; улица Кайнар - 3А, 5; улица Пионерлагерь – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4; улица Ыбырая Алтынсарина – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2А /1, 2А/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27А, 28, 29, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 36А, 37, 37Б, 38/1, 38/2, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 54/3, 54А /1, 54А/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;

Рахат ауылы, Сейдахмет Айдаров көшесі – 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21А; 22, Ақын Жақсылықов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Көпбосын Оспанқұлов көшесі – 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13; Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8/1, 8/2, 8/2, 9, 9А, 10, 11, 11А, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17А, 25.
№169 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Ақбастау ауылдық округі, Бірлесу-Еңбек ауылы, Абай көшесі, 61, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Бірлесу-Еңбек ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бірлесу-Еңбек ауылының аумағы.
№170 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Ақбастау ауылдық округі, Шоқай ауылы, Дербісәлі Байғазиев көшесі,36Б, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Шоқай ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шоқай ауылының аумағы.
№171 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қаракемер ауылдық округі, Құмтиын ауылы, Салем Смайылұлы көшесі,1Г, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Құмтиын ауылының аумағы.
№172 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қаракемер ауылдық округі, Қаракемер ауылы, Көшербай Асанұлы, 23, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Қаракемер ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаракемер ауылының аумағы.
№173 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Көлқайнар ауылдық округі,Тастөбе ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі, 24, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Тастөбе ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тастөбе, Көлқайнар ауылдарының аумағы.
№174 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Көлқайнар ауылдық округі, Еңбек ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 1/А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің Еңбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Еңбек ауылының аумағы, 27 разъезд.
№175 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Көлқайнар ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Ақтөбе көшесі, 2Г, "Жамбыл облысы білім басқармасы Жамбыл ауданының білім бөлімінің "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жамбыл, Қостөбе ауылдарының аумағы.
№176 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Қарасу аулдық округі, Ащыбұлақ ауылы, Ислам Елубаев көшесі,36, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Ащыбұлақ ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ащыбұлақ, Шайдана,Сеңгірбай ауылдарының аумағы, Көделі және Мойынқұм мал жайылымдары.
№177 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Өрнек ауылдық округі, Өрнек ауылы, Бекпенбет Әбілдаұлы көшесі, 37, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Өрнек ауылдық кітапханасы ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өрнек ауылының аумағы, Жұма стансасы.
№178 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Ерназар ауылдық округі, Ерназар ауылы, Ақшуақ ана көшесі,45, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Ерназар ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ерназар ауылының аумағы.
№179 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Тоғызтарау ауылдық округі, Тоғызтарау ауылы, Жамбыл көшесі, 3В, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Тоғызтарау ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тоғызтарау, Жаңаөткел, Құмсуат ауылдарының аумағы.
№ 471 сайлауучаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Гродикова ауылдық округі, Гродеково ауылы, Ақжол көшесі, 88В, Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Гродиково ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Гродеково ауылы, Ақжол көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 125В, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 163, 165, 167, 167А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 219А, 219В, 219Д, 219/1, 219/2, 219/3, 219/4, 219/5, 219/6, 219/7, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148А, 148Б, 150, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 260А, 260Б; Базарбай Олжабаев көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 4, 5А, 6, 7,7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Талас көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 26А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 92; Жиделі көшесі - 46А, 86, 94, 102, 104, 106, 110, 118; Арнольд Костянкин көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Мұзтау көшесі – 1, 2; Ақдала көшесі - 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 15, 22, 24.
Жамбыл ауданы әкiмiнiң
2025 жылғы 16 сәуірдегі
№ 01 шешiмiне 2-қосымша
Жамбыл ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдері

село Рахат, улица Сейдахмета Айдарова - 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21А, 22; улица Акына Жаксылыкова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Копбосын Оспанкулова – 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13; улица Гагарина – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8/1, 8/2, 8/2, 9, 9А, 10, 11, 11А, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17А, 25.
Избирательный участок №169
Местонахождение участка: Жамбылский район, Акбастауский сельский округ, село Бирлесу-Енбек, улица Абая, 61, здание сельского клуба Бирлесу-Енбек коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория села Бирлесу-Енбек.
Избирательный участок № 170
Местонахождение участка: Жамбылский район, Акбастауский сельский округ, село Шокай, улица ДербисалиБайгазиева, 36Б, здание сельского клуба Шокайкоммунального государственного казенного предприятия "Районныйдом культуры" отдела культуры и развития языков акиматаЖамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория села Шокай.
Избирательный участок №171
Местонахождение участка: Жамбылский район, Каракемерский сельский округ, село Кумтиын, улица Салем Смайылулы, 1Г, здание коммунального государственногоучреждения "Средняя школа № 2 отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория села Кумтиын.
Избирательный участок №172
Местонахождение участка: Жамбылский район, Каракемерский сельский округ, село Каракемер, улица Кошербай Асанулы, 23, здание сельского клуба Каракемер коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория селаКаракемер.
Избирательный участок №173
Местонахождение участка: Жамбылский район, Колькайнарский сельский округ, село Тастобе, улица Турара Рыскулова, 24, здание сельского клуба Тастобе коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория сел Тастобе, Колкайнар.
Избирательный участок №174
Местонахождение участка: Жамбылский район, Колькайнарский сельский округ, село Енбек, улица Динмухамед Конаев, 1/А, здание коммунальногогосударственного учреждения "Средняя школа Енбек отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория села Енбек, 27 разъезд.
Избирательный участок №175
Местонахождение участка: Жамбылский район, Колькайнарский сельский округ, село Жамбыла, улица Актобе, 2Г, здание коммунального государственного учреждения"Средняя школа имени Жамбыла" отдела образования Жамбылского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: территория сел Жамбыл, Костобе.
Избирательный участок №176
Местонахождение участка: Жамбылский район, Карасуский сельский округ, село Ащыбулак, улица Ислама Елубаева, 36, здание сельского клуба Ащыбулак коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория сел Ащыбулак, Шайдана,Сенгирбай, пастбища Кодели и Мойынкум.
Избирательный участок №177
Местонахождение участка: Жамбылский район, Орнекский сельский округ, село Орнек, улица Бекпенбета Абильдаулы, 37, здание сельской библиотеки Орнек коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория села Орнек, станция Жума.
Избирательный участок №178
Местонахождение участка: Жамбылский район, Ерназарский сельский округ, село Ерназар, улица Акшуак ана, 45, здание сельского клуба Ерназар коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория села Ерназар.
Избирательный участок №179
Местонахождение участка: Жамбылский район, Тогызтарауский сельский округ, село Тогызтарау, улица Жамбыла, 3В, здание сельского клуба Тогызтарау коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области.
Границы избирательного участка: территория сел Тогызтарау, Жанаоткел, Кумсуат.
Избирательный участок №471
Местонахождениеучастка: Жамбылский район,Гродиковский сельский округ, село Гродеково, улицаАкжол, 88В, зданиесельского ДомакультурыГродиковокоммунальногогосударственного казенного предприятия "Районныйдомкультуры"отделакультуры и развитияязыковакиматаЖамбылскогорайонаЖамбылскойобласти.
Границы избирательного участка: село Гродеково, улица Акжол – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 125В, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 163, 165, 167, 167А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 219А, 219В, 219Д, 219/1, 219/2, 219/3, 219/4, 219/5, 219/6, 219/7, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269,2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148А, 148Б, 150, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 260А, 260Б; улица Базарбая Олжабаева - 1, 1А, 2, 2А, 4, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Талас - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 26А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 92; улица Жидели - 46А, 86, 94, 102, 104, 106, 110, 118; улица Арнольда Костянкина - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Музтау – 1, 2; улица Акдала - 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 15, 22, 24.
Приложение 2
к решению акима
Жамбылского района
от 16 апреля 2025 года№ 01
Некоторые решения акима Жамбылского района, признанные утратившими силу

1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 01 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 болып тіркелген);
2. "Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 01 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"Жамбыл ауданы әкімінің 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 01 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29674 болып тіркелген);
3. "Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 01 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"Жамбыл ауданы әкімінің 2024 жылғы 14 тамыздағы № 03 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5225-08 болып тіркелген).

1. Решение акима Жамбылского района от 14 декабря 2018 года № 01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4031);
2. Решение акима Жамбылского района от 16 сентября 2022 года № 01 "О внесении изменения в решение акима Жамбылского района от 14 декабря 2018 года № 01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29674);
3. Решение акима Жамбылского района от 14 августа 2024 года № 03 "О внесении изменений в решение акима Жамбылского района от 14 декабря 2018 года № 01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за№ 5225-08).