"Жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 шілдедегі № 154 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 2 сәуірдегі № 75 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 8 сәуірде № 5270-08 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 шілдедегі № 154 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4278 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағындағы "369 970,16" деген сандар "369 473,21" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген 1-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалының аумағы 496,95 гектарға азайтылсын.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Карашукеев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы 2 сәуірдегі № 75
қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы 17 шілдедегі
№ 154 қаулысына қосымша
Жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалын жерге орналастыру жобасы

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2019 года № 154 "О создании государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан"
Постановление акимата Жамбылской области от 2 апреля 2025 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 8 апреля 2025 года № 5270-08
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2019 года № 154 "О создании государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4278) следующие изменения:
в пункте 1 указанного постановления цифры "369 970,16" заменить цифрами "369 473,21";
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Уменьшить территорию государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан" на 496,95 гектара.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 2 апреля 2025 года № 75
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 17 июля 2019 года № 154
Землеустроительный проект государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан"