Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазандағы № 32-5/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 қазанда № 37193 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 15 қазандағы
№ 32-5/4 шешіміне
қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4-5/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 103-18 болып тіркелген) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4-5/5 "Көкпекті ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 8-4/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 189-18 болып тіркелген) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4-5/5 "Көкпекті ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2025 жылғы 19 мамырдағы № 27-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 456-18 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 15 октября 2025 года № 32-5/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2025 года № 37193
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата
Т. Сарманов
Приложение к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 15 октября 2025 года
№ 32-5/4
Перечень утратившими силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
1. Решение Кокпектинского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Кокпектинского району" от 12 июля 2023 года № 4-5/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 103-18).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 12 июля 2023 года № 4-5/5 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Кокпектинскому району" от 6 декабря 2023 года № 8-4/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 189-18).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 12 июля 2023 года № 4-5/5 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Кокпектинскому району" от 19 мая 2025 года № 27-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 456-18).