Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазандағы № 29/494-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 қазанда № 37170 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай облысының Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Аягөз ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 15/290-VIІІ шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 349-18 болып тіркелген) мәслихат шешімі;
2) Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 15/290-VIІІ "Аягөз ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2025 жылғы 31 наурыздағы № 23/424-VIІІ (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 437-18 болып тіркелген) мәслихат шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин

О признании утратившими силу некоторых решении Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 15 октября 2025 года № 29/494-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2025 года № 37170
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Аягозского районного маслихата:
1) решение маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Аягозскому району" от 20 сентября 2024 года №15/290-VІІI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 349-18);
2) решение маслихата "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 20 сентября 2024 года №15/290-VІІI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Аягозскому району" от 31 марта 2025 года №23/424-VІІI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 437-18).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин