Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 15/88-VIII "Курчатов қаласында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2025 жылғы 22 мамырдағы № 27/177-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 мамырда № 454-18 болып тіркелді
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 15/88-VIII "Курчатов қаласында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 229-18 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасында:
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Мүмкіндігі шектеулі балаларды жеке оқу жоспары бойынша мүгедектігі бар балалар қатарынан үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу мөлшері оқу жылы ішінде ай сайын мүгедектігі бар әрбір балаға он айлық есептік көрсеткішке тең".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы
Г. Хусайнова

О внесении изменения в решение Курчатовского городского маслихата от 21 февраля 2024 года № 15/88-VIII "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в городе Курчатов"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 22 мая 2025 года № 27/177-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 26 мая 2025 года № 454-18
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 21 февраля 2024 года №15/88-VIII "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в городе Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 229-18) следующее изменение:
В приложении к указанному решению:
Пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану равен десяти месячным расчетным показателям на каждого ребенка с инвалидностью ежемесячно в течение учебного года".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Курчатовского городского маслихата
Г. Хусайнова