"Алматы облысы Іле ауданының елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы" бірлескен Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 қаулысы және Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы бірлескен Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 қаулысы және Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-183 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 495 бірлескен қаулысы
Іле ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы облысы Іле ауданының елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы" бірлескен Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 қаулысы және Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 шешіміне келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдігі қаулысының және мәслихат шешімінің 1-тармағына келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) тармақшасында "Энергетический" деген сөз "Өтеген батыр" деген сөзбен өзгертілсін;
2) тармақшасында "Покровка" деген сөз "Кенен Әзірбаев" деген сөздермен өзгертілсін, "Энергетический" деген сөз "Өтеген батыр" деген сөзбен өзгертілсін;
3) тармақшасында "Энергетический" деген сөз "Өтеген батыр" деген сөзбен өзгертілсін;
7) тармақшасы жойылсын;
8) тармақшасы жойылсын;
9) тармақшасы жойылсын;
10) тармақшасы жойылсын;
11) тармақшасында "Междуреченский" деген сөз "Ақсай" деген сөзбен өзгертілсін, "Междуреченское" деген сөз "Ақсай" деген сөзбен өзгертілсін;
12) тармақшасында "Междуреченский" деген сөз "Ақсай" деген сөзбен өзгертілсін;
13) тармақшасында "Междуреченский" деген сөз "Ақсай" деген сөзбен өзгертілсін;
14) тармақшасында "Чапаев" деген сөз "Байкент" деген сөзбен өзгертілсін;
16) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын: осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 1-қосымшасына сәйкес, Асқар Тоқпанов ауылдық округінің Жайнақ ауылының жалпы көлемі 698,9133 гектар;
17) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын: осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 2-қосымшасына сәйкес, Асқар Тоқпанов ауылдық округінің Асқар Тоқпанов ауылының жалпы көлемі 1489,4154 гектар;
19) тармақшасы жойылсын;
21) тармақшасы жойылсын;
23) тармақшасы жойылсын;
24) тармақшасы жойылсын;
25) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын: осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 3-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Жәпек батыр ауылының жалпы көлемі 829,8600 гектар;
26) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын: осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 4-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Көкқайнар ауылының жалпы көлемі 1704,3657 гектар.

О внесении изменений и дополнений в совместное постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 и решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 "О внесении изменения и дополнений в совместное постановление акимата Илийского района Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 182 и решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 41-198 "Об установлении границ населенных пунктов Илийского района Алматинской области"
Совместное решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2025 года № 56-183 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 25 декабря 2025 года № 495
Акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 и решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 "Об установлении границ населенных пунктов Илийского района Алматинской области" следующие изменения и дополнения,
В пункт 1 указанного совместного постановления акимата и решения маслихата внести изменения и дополнения следующего содержания:
в подпункте 1) заменить слово "Энергетического" словом "Өтеген батыр";
в подпункте 2) заменить слово "Покровка" словом "Кенен Әзірбаев", слово "Энергетического" словом "Өтеген батыр";
в подпункте 3) заменить слово "Энергетического" словом "Отеген батыр";
исключить подпункт 7);
исключить подпункт 8);
исключить подпункт 9);
исключить подпункт 10);
в подпункте 11) заменить слово "Междуреченское" словом "Ақсай", заменить слово "Междуреченского" словом "Ақсай";
в подпункте 12) заменить слово "Междуреченского" словом "Ақсай";
в подпункте 13) заменить слово "Междуреченского" словом "Ақсай";
в подпункте 14) заменить слово "Чапаев" словом "Байкент", заменить слово "Чапаевского" словом "Байкент";
подпункт 16) изложить в новой редакции: село Жайнақ, Асқар Тоқпанов сельского округа общей площадью 698,9133 гектар, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
подпункт 17) изложить в новой редакции: село Асқар Тоқпанов, Асқар Тоқпанов сельского округа общей площадью 1489,4154 гектар, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
исключить подпункт 19);
исключить подпункт 21);
исключить подпункт 23);
исключить подпункт 24);
подпункт 25) изложить в новой редакции: село Жапек Батыр, Ащибулакского сельского округа общей площадью 829,8600 гектар, согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
подпункт 26) изложить в новой редакции: село Коккайнар, Ащибулакского сельского округа общей площадью 1704,3657 гектар, согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.

осы бірлескен әкімдік қаулысы және мәслихат шешімі 1,2,3,4-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы бірлескен Іле ауданы әкімдігінің қаулысы және Іле аудандық мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау Іле ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Іле ауданы әкімдігінің қаулысы және Іле аудандық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі _________Қ. Жақсымбетов
Мәслихат төрағасы __________М.Карибаев
КЕЛІСЕМІН"
"Іле ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысы Т. Тілеуғазин
Іле ауданы әкімдігінің "___" желтоқсандағы №___ қаулысына және Іле аудандық мәслихатының "___" желтоқсандағы №___ бірлескен шешіміне № 1 қосымша
Жайнақ ауылының шекарасы, Асқар Тоқпанов ауылдық округі, Іле ауданы, Алматы облысы
Іле ауданы әкімдігінің "___" желтоқсандағы №___ қаулысына және Іле аудандық мәслихатының "___" желтоқсандағы №___ бірлескен шешіміне № 2 қосымша
Асқар Тоқпанов ауылының шекарасы, Асқар Тоқпанов ауылдық округі, Іле ауданы, Алматы облысы
Іле ауданы әкімдігінің "___" желтоқсандағы №___ қаулысына және Іле аудандық мәслихатының "___" желтоқсандағы №___ бірлескен шешіміне № 3 қосымша
Жапек батыр ауылының шекарасы Ащыбұлақ ауылдық округі, Іле ауданы, Алматы облысы
Іле ауданы әкімдігінің "___" желтоқсандағы №___ қаулысына және Іле аудандық мәслихатының "___" желтоқсандағы №___ бірлескен шешіміне № 4 қосымша
Көкқайнар ауылының шекарасы Ащыбұлақ ауылдық округі, Іле ауданы, Алматы облысы

дополнить настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата приложениями 1, 2, 3, 4.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления акимата Илийского района и решения маслихата Илийского района возложить на курирующего заместителя акима Илийского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Илийского района и решение Илийского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района _________Қ.Жақсымбетов
Председатель маслихата _________М.Карибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения "Отдел земельных отношений Илийского района" Т.Тлеугазин
Приложение №_1___ к совместному постановлению акимата Илийского района от "__" __________года №_______решению Илийского районного маслихата от "__"________ года №______
Граница (черта) села Жайнак, сельский округ Аскар Токпанов Илийского района Алматинской области
Приложение №_2___ к совместному постановлению акимата Илийского района от "__" __________года №_______решению Илийского районного маслихата от "__"________ года №______
Граница (черта) села Аскар Токпанов, сельский округ Аскар Токпанов Илийского района Алматинской области
Приложение №3 к совместному постановлению акимата Илийского района от "__" __________года №_______решению Илийского районного маслихата от "__"________ года №______
Граница (черта) села Жапек батыр Ащибулакского сельского округа Илийского района Алматинской области
Приложение №4 к совместному постановлению акимата Илийского района от "__" __________года №_______решению Илийского районного маслихата от "__"________ года №______
Граница (черта) села Коккайнар Ащибулакского сельского округа Илийского района Алматинской области