Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы "Қонаев қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" № 23-80 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-193 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 30 желтоқсанда № 37740 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы "Қонаев қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" № 23-80 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6097-05 болып тіркелді).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нуркадыров

О признании утратившим силу решение маслихата города Қонаев от 13 марта 2024 года № 23-80 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Қонаев"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 25 декабря 2025 года № 56-193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2025 года № 37740
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Қонаев от 13 марта 2024 года № 23-80 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Қонаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6097-05).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров