Алматы облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № 42-236 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алматы облысында ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы № 2-16 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3891 болып тіркелген);
2) "Алматы облысының жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-176 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4782 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Байгоджаев

О признании утратившими силу некоторых решений Алматинского областного маслихата
Решение Алматинского областного маслихата от 23 октября 2025 года № 42-236
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Алматинского областного маслихата:
1) решение Алматинского областного маслихата № 2-16 от 12 мая 2016 года "Об установлении правил общего водопользования в Алматинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3891);
2) решение Алматинского областного маслихата № 34-176 от 25 июля 2018 года "Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4782).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Байгоджаев