Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 324 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 26 желтоқсанда № 37691 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облысы Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2020 жылғы 26 қарашадағы № 299 "Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 7706 болып тіркелген) қаулысы;
2) 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № 210 "Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 299 "Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 8625-04 болып тіркелген) қаулысы.
2. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шалкарского района Актюбинской области
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 24 декабря 2025 года № 324. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2025 года № 37691
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Шалкарского района Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области:
1) постановление от 26 ноября 2020 года № 299 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7706);
2) постановление от 5 сентября 2024 года № 210 "О внесении изменения в постановление акимата Шалкарского района от 26 ноября 2020 года № 299 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8625-04).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов