"Шалқар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 220 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 548 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 15 желтоқсанда № 37596 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 220 "Шалқар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8534-04 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев

О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2024 года № 220 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Шалкарском районе"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2025 года № 548. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2025 года № 37596
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2024 года № 220 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Шалкарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8534-04).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев