Темір ауданындық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 163 "Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 383 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 13 қарашада № 37401 болып тіркелді
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданындық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 163 "Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8525-04 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен айқындалған, Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
атауы келесі мазмұндағы редакцияда жазылсын:
"Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары";
көрсетілген шешімінің 1 қосымшасында:
2–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегі аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жеткізушілер ұсынған ай сайынғы жарналар туралы шоттарға және шығыстар сметасына сәйкес бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі
Тұрғын үй көмегінің мөлшері көрсетілетін қызметті берушімен Қағидалардың 4-1-тармағына сәйкес есептеледі.";
9–тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов

О внесения изменении в решение Темирского районного маслихата от 11 марта 2024 года № 163 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Темирском районе"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 383. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2025 года № 37401
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 5 апреля 2024 года № 163 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Темирском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8525-04) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об определении правил и размера оказания жилищной помощи в Темирском районе";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Определить правила и размер оказания жилищной помощи в Темирском районе согласно приложению к настоящему решению.";
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Темирском районе, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об определении правил и размера оказания жилищной помощи в Темирском районе";
в приложении 1 к указанному решению:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам о ежемесячных взносах на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума согласно смете расходов и счетам на оплату коммунальных услуг за счет бюджетных средств малообеспеченным семьям (гражданам).
Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем, в соответствии с пунктом 4-1 Правил.";
пункт 9 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов