Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 167 "Мұғалжар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 474 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 9 желтоқсанда № 37568 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 167 "Мұғалжар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8518 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Мұғалжар аудандық мәслихатының төрағасы К. Ермагамбетов

О признании утратившим силу решения Мугалжарского районного маслихата от 20 февраля 2024 года № 167 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Мугалжарском районе"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 8 декабря 2025 года № 474. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2025 года № 37568
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Мугалжарском районе" от 20 февраля 2024 года № 167 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8518).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата
Мугалжарского района
К. Ермагамбетов