Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы № 136 "Қарғалы ауданында бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесін төмендету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 409 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37643 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы № 136 "Қарғалы ауданында бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолданған кезде салық мөлшерлемесін төмендету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8528-04 болып тіркелген) күшiн жойды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов

О признании утратившим силу решения Каргалинского районного маслихата от 13 марта 2024 года № 136 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Каргалинском районе"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2025 года № 409. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37643
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2024 года № 136 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Каргалинском районе", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8528-04)
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов