Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 137 "Алға ауданында тұрғын үй көмегiн көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 маусымдағы № 281 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 маусымда № 36307 болып тіркелді
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "Алға ауданында тұрғын үй көмегiн көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 137 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8561-04 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған, Алға ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібінде:
9 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов

О внесении изменения в решение Алгинского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 137 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Алгинском районе"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 июня 2025 года № 281. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2025 года № 36307
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 137 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Алгинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8561-04) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Алгинском районе, определенным вышеуказанным решением:
пункт 9 изложить в новой редакции следующего содержания:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов