2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 15 мамырдағы № 80 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 мамырда № 8720-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2025 жылғы 15 мамырдағы
№ 80 қаулысына қосымша
2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы әкімдігінің 21.11.2025 № 250 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, (%)
Субсидиялар нормасы, (теңге)
Өлшем бірлігі, (тонна, литр, килограмм)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
62 500,0
тонна
N-34,0-34,4
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,3
N-34,4
Агрохимикат Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,0-34,4
Түйіршіктелген кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,4
Аммиак селитрасы бірінші сорт
N-34,4
Кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,3
2
Сұйық аммоний нитраты, Б маркасы
NH4NO3-52
400 000,0
тонна
3
Аммоний сульфаты

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Постановление акимата Актюбинской области от 15 мая 2025 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 мая 2025 года № 8720-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 15 мая 2025 года № 80
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 21.11.2025 № 250 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения, (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N-34,4
62 500,0
тонна
N-34,0-34,4
Селитра аммиачная марки Б
N-34,3
N-34,4
Агрохимикат Селитра аммиачная марка Б
N-34,0-34,4
Селитра аммиачная гранулированная пористая модифицированная
N-34,4
Селитра аммиачная первый сорт
N-34,4
Селитра аммиачная пористая модифицированная
N-34,3
2
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
400 000,0
тонна
3
Сульфат аммония

N-21, S-24
48 719,0
тонна
N - 21-ден кем емес, S - 24-тен кем емес, су - 0,2-ден артық емес
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты (күкіртқышқылды аммоний)
N-21%, S-24%
Аммоний сульфаты – қосымша өнім (В маркалы)
N-21%, S-24%
Аммоний сульфаты,
SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5, колония құраушы бірліктер /грамм
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат-аммоний нитраты
N-26, S-13
4
Сұйық азотты тыңайтқыш (N:S)
N-23-28, S-1-3
100 000,0
тонна
N:S (26:13) маркалы құрамында күкірт бар азотты тыңайтқыш
N-26, S-13
5
Карбамид
N-46,2
80 000,0
тонна
Б маркалы карбамид
N-46,2
Б маркалы карбамид
(жоғары сорт)
N-46,2
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, колония құраушы бірліктер /грамм
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
6
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
71 766,0
тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-31,7-32,3
N-32%
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
N-28
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
N-32
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-27-29,3
N-29-31
N-31-33
7
Coten азотты тыңайтқышы
N-42, N-NH2-42
1 325 000,0
тонна
Фосфорлы тыңайтқыштар
8
"А" маркалы суперфосфат (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP)
P2О5-15, К2О-2
19 643,0
тонна
9
Growfert кешенді тыңайтқышы: 18-44-0 (UP) маркалы
N-18%, P2O5-44%
424 000,0
тонна
10
Аммофос
N-10, P-46
100 000,0
тонна
N-10-12, P-46-52
Аммофос 12-52 маркалы
N-12, P-52
Микроэлементтер қосылмаған және қосылған аммофос
Аммофос жоғары сорт
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 колония құраушы бірліктер/грамм
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Микроэлементтер қосылмаған аммофос
N-10-12, P-46-52
Аммофос 12:39 маркалы
N-12, P-39
Аммофос 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлы тыңайтқыштар
11
Хлорлы калий
K-60
113 839,0
тонна
K2O-58-60
Хлорлы калий (экспорт үшін)
К2О-60
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)

N-21, S-24
48 719,0
тонна
N-не менее 21, S-не менее 24, вода-не более 0,2
Сульфат аммония гранулированный
N-21
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21%, S-24%
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21%, S-24%
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5, колониеобразующие единицы/грамм
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат-нитрат аммония
N-26, S-13
4
Удобрение азотное жидкое (N:S)
N-23-28, S-1-3
100 000,0
тонна
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
5
Карбамид
N-46,2
80 000,0
тонна
Карбамид марки Б
N-46,2
Карбамид марки Б
(высший сорт)
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, колониеобразующие единицы/грамм
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
6
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
71 766,0
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-31,7-32,3
N-32%
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-28
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-32
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-27-29,3
N-29-31
N-31-33
7
Азотное удобрение Coten
N-42, N-NH2-42
1 325 000,0
тонна
Фосфорные удобрения
8
Суперфосфат марки "А" (аммонизированный суперфосфат (ASSP)
P2О5-15, К2О-2
19 643,0
тонна
9
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
424 000,0
тонна
10
Аммофос
N-10, P-46
100 000,0
тонна
N-10-12, P-46-52
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
Аммофос без добавок и с добавками микроэлементов
Аммофос высший сорт
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 колониеобразующие единицы/грамм
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
Аммофос без добавок микроэлементов
N-10-12, P-46-52
Аммофос марки 12:39
N-12, P-39
Аммофос марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
11
Калий хлористый
K-60
113 839,0
тонна
K2O-58-60
Калий хлористый (для экспорта)
К2О-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)

К2О-60, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 колония құраушы бірліктер /грамм
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-61 (KCl) маркалы
K2O-61%
Калий хлориді SOLUMOP® маркалы
KCl-95,8, K2O-60
Хлорлы калий, А-60%+BMZ(aa) маркалы
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Хлорлы калий, Б 45% +BMZ(aa) маркалы
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі -0,125
12
Калий сульфаты
(күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
145 000,0
тонна
Күкіртқышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 колония құраушы бірліктер /грамм
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-50, SO4- 45
К2О-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
YaraTera Krista SOP (калий сульфаты)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты
К2O-50
К2О-50±1
K2O-51, SO3-45
K2O-51, SO4-46
K2O-51,5%, SO4-56%
K2O-52±1
K2O-52, SO3- 45
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
Фертика калий сульфаты
К2О-50
Фертика Калий сульфаты (Күкіртқышқылды калий)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
K2O-50, SO4-52
Калий сульфаты (Solupotasse®)
K-53, S-18
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-51 (SOP) маркалы
K2O-51%, SO3-47%
13
ФЕРТИМ кешенді минералды тыңайтқыштар
(ФЕРТИМ КМТ) KMg маркалы (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150 000,0
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
14
Сұйық кешенді тыңайтқыштар
11-37 маркалы
N-11, Р-37
133 929,0
тонна
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ),
11-37 маркалы
N-11, P2О5-37
N-11%, P-37%
15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
97 500,0
тонна
Нитроаммофоска 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, колония құраушы бірліктер /грамм
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), NPК: 16-16-16 маркалы
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, колония құраушы бірліктер /грамм
Нитроаммофоска 17:17:17 маркалы
N- 17, P-17, K-17
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16

К2О-60, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 колониеобразующие единицы/грамм
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлорид калия марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
Хлористый калий, марки
А-60%+BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
Хлористый калий, марки Б 45% + BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
12
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
145 000,0
тонна
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 колониеобразующие единицы/грамм
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-50, SO4- 45
К2О-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия
К2O-50
К2О-50±1
K2O-51, SO3-45
K2O-51, SO4-46
K2O-51,5%, SO4-56%
K2O-52±1
K2O-52, SO3- 45
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
Фертика сульфат калия
К2О-50
Фертика Сульфат калия (Калий сернокислый)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
K2O-50, SO4-52
Сульфат калия (Solupotasse®)
K-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
13
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150 000,0
тонна
Сложные удобрения
14
Жидкие комплексные удобрения марки 11-37
N-11, Р-37
133 929,0
тонна
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки: 11-37
N-11, P2О5-37
N-11%, P-37%
15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
97 500,0
тонна
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, колониеобразующие единицы/грамм
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPК:16-16-16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, колониеобразующие единицы/грамм
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16

N-16±2, P2O5-16±2, K2O-16±2
Азофоска (нитроаммофоска) NPK (МОР) 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 7:7:7 маркалы
N-7, P-7, K-7
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, маркасы 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркалы
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска), NPК: 16-16-8 маркалы
N-16±0,5, P205-16±0,5, K2О 8±1
Нитроаммофоска (азофоска) NPK: 16-16-13 маркалы
N-16, P-16, K-13
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш диаммофоска 10-26-26 маркалы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-1 (диаммофоска) маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 10:26:26 маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш маркалары: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 10-26-26 маркалы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-1 (диаммофоска) маркалы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары FertiM NPK 10:26:26 маркалы
N-10, P2O5-26, К2О-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 12:32:12 маркалы
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 8:19:29 маркалы
N-8, P-19, K-29
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 13-13-24 маркалы
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 18-9-18
N-18, P-9, K-18
Нитроаммофоска маркасы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 20-10-10 маркалы
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска маркасы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска
N-10-27, P2O5-1-26, K2O-5-28
N-43,9, P-0,3, K-1,5
16
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+В маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
97 500,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+Zn маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+BMZ маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+BCMZ маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі -0,125
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S маркалы

N-16±2, P2O5-16±2, K2O-16±2
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (МОР) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N-7, P-7, K-7
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPК:16-16-8
N-16±0,5, P205-16±0,5, K2О 8±1
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK: 16-16-13
N-16, P-16, K-13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, К2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска (азофоска) марки
NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 18-9-18
N-18, P-9, K-18
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска
N-10-27, P2O5-1-26, K2O-5-28
N-43,9, P-0,3, K-1,5
16
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
97 500,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+BMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+BCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S

N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+Zn маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+B маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+Zn маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S - 6%-дан кем емес
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш): 14:14:23 маркалы
Нитроаммофоска, 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 23:13:8
Нитроаммофоска, NPK 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 10:26:26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+B маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 8:24:24 маркалы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 17:0,1:28 маркалы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 15:24:16 маркалы
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 21:0,1:21 маркалы

N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S-не менее 6%
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 14:14:23
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 23:13:8
Нитроаммофоска, марки NPK 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21

N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
17
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
85 500,0
тонна
N-20, P2O5-20, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
N-20, P-20, S-8-14
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5 колония құраушы бірліктер /грамм
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (NP(S)) Сульфоаммофос
N-14-16, P2O5-20-34, S-8-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
Сульфоаммофос (16:20) агрохимикаты
N-16%, P-20%, S-12%
Cульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
N-16±1, P2O5-16±1, S-10±1
N-16±1, P2O5-20±1, S-16±1
Қаратау фосфориттерінен сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос 16:20:12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос 14:27:10 маркалы
N-14, P-27, S-10
18
Суда еритін арнайы моноаммонийфосфат, А маркалы
N-12, P-61
272 321,0
тонна
Суда еритін моноаммонийфосфат
N-12±1%, P2O5-61±1%
Суда еритін кристалды моноаммонийфосфат (МАР) N:P/12:61 маркалы
N-12, P-61
Суда еритін арнайы моноаммонийфосфат
аммоний дигидрофосфаты-98,0-99,5
Моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
Growfert кешенді тыңайтқышы: 12-61-0 (MAP) маркалы
N-12%, P2O5-61%
19
Калий монофосфаты агрохимикаты
P-52, K-34
303 571,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
P2O-52, K2О-34,4
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K2O-34,4
Haifa калий монофосфаты
P2O5-52, K2O-34
MKP
P2O5-51±1, K2O-34±1
Монокалийфосфат
(МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-52-34 (MKP) маркалы
P2O5-52%, K2O – 34%
20
ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы
N-9, P2О5-14, S-10
100 000,0
тонна
ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы
N-20, P2О5-20, S-14
Микротыңайтқыштар
21
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500,0
тонна
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)
N-15,5%, NO3-14,4%, NH4-1,1%, Ca-19%, CaO-26,5%
Концентрацияланған кальций нитраты
N-17±1, CaO-32
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Growfert кешенді тыңайтқышы: 15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы

N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
17
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
85 500,0
тонна
N-20, P2O5-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
N-20, P-20, S-8-14
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5 колониеобразующие единицы/грамм
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-14-16, P2O5-20-34, S-8-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P-20, S-14
Агрохимикат сульфоаммофос (16:20)
N-16%, P-20%, S-12%
Cульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
N-16±1, P2O5-16±1, S-10±1
N-16±1, P2O5-20±1, S-16±1
Сульфоаммофос из фосфоритов Каратау
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N-14, P-27, S-10
18
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
272 321,0
тонна
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-12±1%, P2O5-61±1%
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический (МАР) марки N:P/12:61
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
Моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O5-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O5-61%
19
Агрохимикат монофосфат калия
P-52, K-34
303 571,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
P2O-52, K2О-34,4
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K2O-34,4
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K2O-34
MKP
P2O5-51±1, K2O-34±1
Монокалийфосфат
(МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O – 34%
20
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14, S-10
100 000,0
тонна
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
Микроудобрения
21
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500,0
тонна
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
N-15,5%, NO3-14,4%, NH4-1,1%, Ca-19%, CaO-26,5%
Нитрат кальция концентрированный
N-17±1, CaO-32
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)

N-15%, CaO-27%
Түйіршіктелген кальций селитрасы "Г" маркалы
N-15,4%, CaO-90%
Түйіршіктелген кальций селитрасы "Е" маркалы
N-15,5%, CaO-26,3%
Аммоний кальций нитраты, А Премиум маркалы
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитраты, В маркалы
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитраты, Д маркалы
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
22
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
343 750,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон қоңыр)

N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-15,4%, CaO-90%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,3%
Аммоний кальций нитрат, марки А Премиум
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитрат, марки В
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитрат, марки Д
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
22
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
343 750,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)

N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
59
Ультрамаг Комби тыңайтқышы, "Для картофеля" маркалы
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,4%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
60
Ультрамаг Комби тыңайтқышы, "Для свеклы" маркалы
N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%

N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
59
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,4%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
60
Удобрение Ультрамаг Комби, марка"Для свеклы"
N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%

3 150,0
литр
61
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 6:14:35+2MgO+МЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750,0
тонна
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+MЭ маркалы
N-13, P-40, K-13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы

3 150,0
литр
61
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750,0
тонна
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 3:11:38+3MgО+МЭ маркалы
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ

N-15%; Р2O5-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р2O5-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р2O5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы

N-15%; Р2O5-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р2O5-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р2O5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)

N-3%; Р2O5-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu 0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р2O5-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
100
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р2O5-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

N-3%; Р2O5-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu 0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р2O5-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
100
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р2O5-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

Аминосит 33% (Aminosit 33%) тыңайтқышы
еркін аминқышқылдар 33, жалпы N-9,8, органикалық заттар - 48
4 197,0
литр
113
"Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)" тыңайтқышы
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2, Cu-0,25, Mo-0,002
1 495,0
килограмм
Нутривант Плюс Зерновой 6-23-35
N-6%, P2O5-23%, K2O-35%, MgO-1%, SO3-2,5%, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo
Нутривант Плюс Зерновой 19-19-19
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-2%, SO3-4,1%

Удобрение Аминосит 33% (Aminosit 33%)
свободные аминокислоты 33, общий N-9,8, органическое вещество-48
4 197,0
литр
113
Удобрение "Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)"
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2, Cu-0,25, Mo-0,002
1 495,0
килограмм
Нутривант Плюс Зерновой 6-23-35
N-6%, P2O5-23%, K2O-35%, MgO-1%, SO3-2,5%, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo
Нутривант Плюс Зерновой 19-19-19
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-2%, SO3-4,1%

N - 10%, P2O5-52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,0
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 13-6-26+8 CaO маркалы
N - 13%, P2O5 - 6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 15-5-30+2MgO маркалы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 15-30-15 маркалы
N - 15%, P2O5 - 30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 16-8-24+2MgO маркалы
N -16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 18-18-18+1MgO маркалы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 20-10-20 маркалы

N - 10%, P2O5-52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,0
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13%, P2O5 - 6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 - 30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N -16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 20-20-20 маркалы
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы 8-20-30 маркалы
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы 3-5-55 маркалы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы 3-8-42 маркалы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
161
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-60-20 маркалы
P2O5 – 60%, K2O-20%
719,0
килограмм
162
Growfert кешенді тыңайтқышы 0-40-40+Micro маркалы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
161
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
719,0
килограмм
162
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10

N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10

Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
186
Multicote™ Формуласы: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
1 325 000,0
тонна
Multicote™ Формуласы: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
Multicote™ Формуласы: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
187
"Гумат калия" органоминералды тыңайтқышы
Фульв қышқылдарының тұздары 20 грамм/литр, гумин қышқылдарының тұздары 180 грамм/литр, оның ішінде калий 30 грамм/литр, аминқышқылдар 25 грамм/литр, микроэлементтер 10 грамм/литр

Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
186
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
1 325 000,0
тонна
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
187
Удобрение органоминеральное "Гумат калия"
Соли фульвовых кислот 20 грамм/литр, соли гуминовых кислот 180 грамм/литр, в том числе калий 30 грамм/литр, аминокислоты 25 грамм/литр, микроэлементы 10 грамм/литр

660,0
литр
188
"Гумат Сахалинский" BP 10%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,144%-дан аспайды, К2О қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі - 1,225%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,17%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,345%-дан аспайды
660,0
литр
189
"Гумат Сахалинский" BP 20%
органикалық заттың массалық үлесі - кемінде 11%, органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – кемінде 50%, дисперсиясы (100 микрометр торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі – кемінде 1,75%, РН 1% су препарат ерітіндісі - 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,288%-дан аспайды, К2О-ға қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі - 2,45%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,041%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі -0,001%-дан аспайды, натрий - 0,34%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,69%-дан аспайды
660,0
литр
190
"Гумат Сахалинский" BP 2,5%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 1,3%, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,048%-дан аспайды, К2О-ға қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі – 0,4083%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,033%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,057%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,115%-дан аспайды
660,0
литр

660,0
литр
188
"Гумат Сахалинский" BP 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
660,0
литр
189
"Гумат Сахалинский" BP 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 микрометр) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
660,0
литр
190
"Гумат Сахалинский" BP 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
660,0
литр

191
"Гумат Сахалинский" BP 5%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,072%-дан аспайды, К2О қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі – 0,6125%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,05%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,085%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,1725% - дан аспайды

191
"Гумат Сахалинский" BP 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%

N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (DTPA)- 0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
195
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
343 750,0
тонна
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
NPK 18:18:18 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-18±2, P-18±2, K-18±2
NPK 20:20:20 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-20±2, P-20±2, K-20±2
196
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 11:40:11+2MgO+МЭ маркалы
N-11±2, P-40±2, K-11±2, MgO-2±0,5
343 750,0
тонна
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 13:40:13+МЭ маркалы
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 15:30:15+2MgO+МЭ маркалы
N-15±2, P-30±2, K-15±2, MgO-2±0,5
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 15:31:15+МЭ маркалы

N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (DTPA)- 0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
195
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
343 750,0
тонна
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
196
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11±2, P-40±2, K-11±2, MgO-2±0,5
343 750,0
тонна
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15±2, P-30±2, K-15±2, MgO-2±0,5
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 15:31:15+МЭ

N-15±2, P-31±2, K-15±2
197
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
343 750,0
тонна
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Универсал 19:19:19+МЭ маркалы
N-19±2, P-19±2, K-19±2
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Универсал 20:20:20+МЭ маркалы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
198
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ

N-15±2, P-31±2, K-15±2
197
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
343 750,0
тонна
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
198
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ

222
Ростолон тыңайтқышы: 0-20-35 маркалы
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
738,0
килограмм
Ростолон тыңайтқышы: 14-14-14 маркалы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы: 14-5-15 маркалы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы: 15-5-23 маркалы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы: 17-6-18 маркалы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон тыңайтқышы: 18-18-18 маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Ростолон тыңайтқышы: 18-18-18 Ме маркалы

222
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
738,0
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы: 20-20-20 маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
Ростолон тыңайтқышы: 3-11-26 маркалы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон тыңайтқышы: 35-0-0 маркалы
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
223
Бигус
Фульв қышқылдары, флавоноидтар, фитостериндер, каротиноидтар, амин қышқылдары, дәрумендер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
223
Бигус
фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины, каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод

1 775,0
литр
311
PHOSFIK Cu
Жалпы азот (N) 7,5%, Аммоний азоты (N) 7,5%, Суда еритін Фосфор пентаоксиді (P2O5) 22%, Мыс (Cu) 4%
4 084,0
литр
312
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Еркін Аминқышқылдар – 30%; Жалпы Азот (N) – 6%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 1%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 1%
4 363,0
литр
313
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Аммоний Азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
1 296,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде Нитрат Азоты (NO3) – 2%, Амидті Азот (NH2) – 14%, Аммоний Азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммоний Азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Нитрат Азоты (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммоний Азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 40%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
314
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Еркін Аминқышқылдар – 2%; Жалпы Азот (N) – 3,2%; Суда еритін Бор (В) – 6%
1 920,0
литр
315
QadamFerti pH Control тыңайтқышы
Жалпы Азот (N) – 3%, оның ішінде Амидті азот (NH2) – 3%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 15%; Иондық емес ББЗ – 25%
2 611,0
литр
316
QadamFerti Silimax тыңайтқышы
Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 15%; Суда еритін Калий диоксиді (SiO2) – 10%
2 854,0
литр
317
QadamFerti Start тыңайтқышы
Еркін Аминқышқылдар – 4%; Жалпы Азот (N) – 4%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 8%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 3%; Полисахаридтер – 15%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDDHA) – 0,1%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Суда еритін Бор (В) – 0,03%, Цитокининдер – 0,05%

1 775,0
литр
311
PHOSFIK Cu
Общий азот (N) 7,5%, Аммонийный азот (N) 7,5%, Пентаоксид фосфора (P2O5) водорастворимый 22%, Медь (Cu) 4%
4 084,0
литр
312
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
4 363,0
литр
313
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1 296,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
314
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1 920,0
литр
315
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в том числе Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2 611,0
литр
316
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
2 854,0
литр
317
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%

NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы

Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE

410
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700,0
килограмм
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

410
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700,0
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

509
NPK 15-7-30+TE суда еритін тыңайтқышы
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 250,0
килограмм
510
NPK 19-19-19+TE суда еритін тыңайтқышы
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 250,0
килограмм
511
Agroleaf Power Calcium 12-5-19+9CaO+2.5MgO+TE

509
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 250,0
килограмм
510
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 250,0
килограмм
511
Agroleaf Power Calcium 12-5-19+9CaO+2.5MgO+TE

Жалпы азот (N) –13,0%; Кальций (Ca) 14,0%; глицин 10,0%
Микрополидок Моно агрохимикаты, Микрополидок Моно Магний маркалы
Жалпы азот (N) –19,1%; Магний (Mg) 14,0%; глицин 10,0%
Микрополидок Моно агрохимикаты, Микрополидок Моно Марганец маркалы
Жалпы азот(N) - 13,0, Марганец-14,0, глицин-10,0
Микрополидок Моно агрохимикаты, Микрополидок Моно Медь маркалы
Жалпы азот (N) –15,0 %; Фосфор (P2O5) 3,3 %, Мыс (Cu) 14,0 %; Марганец (Mn) 1,0 %; глицин 10,0%
Микрополидок Моно агрохимикаты, Микрополидок Моно Молибден маркалы
Жалпы азот (N)–10,3 %; Фосфор (P2O5) 3,3 %; Бор (B) 1,5 %, Молибден (Mo) 8,5 %, глицин 10,0 %
Микрополидок Моно агрохимикаты, Микрополидок Моно Сера маркалы
Жалпы азот (N)–7,4 %, Күкірт (SO3) –14,0 %; глицин - 10,0 %
550
ПАНЧ агрохимикаты
еркін аминқышқылдары, N, P2O5, K2O, S
1 518,0
литр
551
ФЕРТИКС агрохимикаты (А маркасы)
N, MgO, SO3, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn, Ti, B, Na2O
1 340,0
литр
ФЕРТИКС агрохимикаты (Б маркасы)
N, MgO, SO3, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn, Ti, B, Na2O
552
Азофоска
N-27±1, P2O5-6, K2O-6, S-2
96 800,0
тонна
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска) маркалы
N-10±1, P2O5-26±1, K2O-26±1, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркалы
N-15±1, P2O5-15±1, K2O-15±1, S-11
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-8 маркалы
N-8±1, P2O5-20±1, К2О-30±1, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-4 маркалы
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-8 маркалы
N-8, P-20, K-30, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш диаммофоска 10-26-26 маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 13-17-17(6) маркалы
N-13, P-17, K-17, S-6
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S- 6%-дан кем емес
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 15:15:15(10) маркалы
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 15-15-15(10) маркалы

Общий азот (N) –13,0%; Кальций (Ca) 14,0%; глицин 10,0%
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Магний
Общий азот (N) –19,1%; Магний (Mg) 14,0%; глицин 10,0%
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Марганец
Общий азот(N) - 13,0, Марганец-14,0, глицин-10,0
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Медь
Общий азот (N) –15,0 %; Фосфор (P2O5) 3,3 %, Медь (Cu) 14,0 %; Марганец (Mn) 1,0 %; глицин 10,0%
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Молибден
Общий азот (N)–10,3 %; Фосфор (P2O5) 3,3 %; Бор (B) 1,5 %, Молибден (Mo) 8,5 %, глицин 10,0 %
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Сера
Общий азот (N)–7,4 % Сера (SO3) –14,0 %; глицин - 10,0 %
550
Агрохимикат ПАНЧ
свободные аминокислоты, N, P2O5, K2O, S
1 518,0
литр
551
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N, MgO, SO3, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn, Ti, B, Na2O
1 340,0
литр
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N, MgO, SO3, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn, Ti, B, Na2O
552
Азофоска
N-27±1, P2O5-6, K2O-6, S-2
96 800,0
тонна
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10±1, P2O5-26±1, K2O-26±1, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15±1, P2O5-15±1, K2O-15±1, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8±1, P2O5-20±1, К2О-30±1, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-не менее 6%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15:15:15(10)
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)

N-15±1, P-15±1, K-15±1 , S - 10 %-дан кем емес
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 8-20-30(2) маркалы
N-8, P-20, K-30, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш (NPKS) 15-15-15(10) маркалы
N-15, P-15, K-15, S-10
553
Сұйытылған сусыз аммиак
Аммиак-99,6-99,9
104 000,0
тонна
N-82%
Ак маркалы сұйытылған сусыз аммиак
N-82
554
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролитті гидрогель – "ГИСИНАР-М"

N-15±1, P-15±1, K-15±1 , S-не менее 10 %
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки (NPKS) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
553
Аммиак безводный сжиженный
Аммиак-99,6-99,9
104 000,0
тонна
N-82%
Аммиак безводный сжиженный марки Ак
N-82
554
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"

жабысқақ (проп-2 - енамидпен проп-2-пен қышқылының полимері натрий тұзы) - 30-50%, хелатталған түрдегі микроэлементтер мен макроэлементтер - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3 080,0
литр
555
"BORON" сұйық бор тыңайтқышы
N-4, B-9
1 786,0
литр
556
Лайф Бор сұйық минералды тыңайтқышы
B-150; N-50
1 495,0
литр
557
ЛАЙФ сұйық минералды тыңайтқышы: Калий маркалы
Азот 37,1 грамм/литр, Фосфор 45,5 грамм/литр, Калий 109,2 грамм/литр, Магний 3,5 грамм/литр, Темір 0,42 грамм/литр, Мыс 0,84 грамм/литр, Мырыш 0,56 грамм/литр, Марганец 0,56 грамм/литр, Молибден 0,105 грамм/литр, Кобальт 0,14 грамм/литр, Күкірт 31,5 грамм/литр, Селен 0,021 грамм/литр, Бор 0,14 грамм/литр
1 250,0
литр
558
"БиоАзоФосфит" кешенді биотыңайтқышы
K-0,5, N-0,02, P-0,02, Raoultella spp және Serratia spp өсуді ынталандыратын бактериялар, 2*10^9 кем емес колония құраушы бірліктер /миллилитр
893,0
литр
559
"ES Bor" микротыңайтқышы
Бор- 10,8%-дан кем емес, азот- 3%-дан кем емес
3 125,0
литр
560
"ВИ-АГРО-БЕТТА" сұйық микротыңайтқышы
В - 9,5-11,5%, N - 3,7-5,2%
1 056,0
литр
561
"ВИ-АГРО-БорМолибден" сұйық микротыңайтқышы
N-3,07-4,61%, B-6,15-9,23%, Mo-0,38-1,15%
1 210,0
литр
562
"ВИ-АГРО-Цинк" сұйық микротыңайтқышы
N-1,6-3,2%, Zn-8,0-10,0%
1 210,0
литр
563
"ВИ-АГРО" әмбебап сұйық микротыңайтқышы
N-26,6-31,48%; MgO-2,8-3,48%; Fe-0,017-0,38%; SO3-0,22-2,07%; B-0,017-0,38%; Cu-0,017-0,38%; Zn-0,009-0,38%; Mn-0,24-1,014%; Co-0,002-0,008%; Mo-0,002-0,012%;
990,0
литр
564
V-Agro минералды микротыңайтқышы (капсуладағы ұнтақ)
Азот-5, фосфор-0,01, калий-0,01
2 925,0
килограмм
565
Бином "NPK 10:40:10" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, MgO-3,5%, SO3- 6,5%, B-0,9 грамм/литр, Zn-0,25 грамм/литр, Mo-0,05 грамм/литр, Co-0,05 грамм/литр, Mn-0,51 грамм/литр, Fe-0,85 грамм/литр, Cu-0,17 грамм/литр, + Арахид қышқылы-1 грамм/литр, Дәрумендер (РР, С, В1, В6)-4 грамм/литр
1 313,0
литр
566
Бином "NPK19:19:19" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-3,5%, SO3-6,5 %, B-0,9 грамм/литр, Zn-0,25 грамм/литр, Mo-0,05 грамм/литр, Co-0,05 грамм/литр, Mn-0,51 грамм/литр, Fe-0,85 грамм/литр, Cu-0,17 грамм/литр, + Арахид қышқылы -1 грамм/литр, Дәрумендер (РР, С, В1, В6)-4 грамм/литр
1 098,0
литр
567
Бином "Актив" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-426 грамм/литр, P2O5-30 грамм/литр, K2O-45 грамм/литр, MgO-5 грамм/литр, S-70 грамм/литр, B-0,5 грамм/литр, Zn-3,0 грамм/литр, Mo-1,0 грамм/литр, Co-0,05 грамм/литр, Mn-0,5 грамм/литр, Fe-0,5 грамм/литр, Cu-2,0 грамм/литр, + аминқышқылдары -3,9 грамм/литр
1 045,0
литр

прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3 080,0
литр
555
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
1 786,0
литр
556
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
B-150; N-50
1 495,0
литр
557
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Калий
Азот 37,1 грамм/литр, Фосфор 45,5 грамм/литр, Калий 109,2 грамм/литр, Магний 3,5 грамм/литр, Железо 0,42 грамм/литр, Медь 0,84 грамм/литр, Цинк 0,56 грамм/литр, Марганец 0,56 грамм/литр, Молибден 0,105 грамм/литр, Кобальт 0,14 грамм/литр, Сера 31,5 грамм/литр, Селен 0,021 грамм/литр, Бор 0,14 грамм/литр
1 250,0
литр
558
Комплексное биоудобрение "БиоАзоФосфит"
K-0,5, N-0,02, P-0,02, ростостимулирующие бактерии Raoultella spp и Serratia spp, не менее 2*10^9 колониеобразующие единицы/миллилитр
893,0
литр
559
Микроудобрение "ES Bor"
Бор-не менее 10,8%, азот-не менее 3%
3 125,0
литр
560
Микроудобрение жидкое "ВИ-АГРО-БЕТТА"
В - 9,5-11,5%, N - 3,7-5,2%
1 056,0
литр
561
Микроудобрение жидкое "ВИ-АГРО-БорМолибден"
N-3,07-4,61%, B-6,15-9,23%, Mo-0,38-1,15%
1 210,0
литр
562
Микроудобрение жидкое "ВИ-АГРО-Цинк"
N-1,6-3,2%, Zn-8,0-10,0%
1 210,0
литр
563
Микроудобрение жидкое универсальное "ВИ-АГРО"
N-26,6-31,48%; MgO-2,8-3,48%; Fe-0,017-0,38%; SO3-0,22-2,07%; B-0,017-0,38%; Cu-0,017-0,38%; Zn-0,009-0,38%; Mn-0,24-1,014%; Co-0,002-0,008%; Mo-0,002-0,012%;
990,0
литр
564
Минеральное микроудобрение V-Agro (порошок в капсулах)
Азот-5, фосфор-0,01, калий-0,01
2 925,0
килограмм
565
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, MgO-3,5%, SO3- 6,5%, B-0,9 грамм/литр, Zn-0,25 грамм/литр, Mo-0,05 грамм/литр, Co-0,05 грамм/литр, Mn-0,51 грамм/литр, Fe-0,85 грамм/литр, Cu-0,17 грамм/литр, + Арахидовая кислота-1 грамм/литр, Витамины (РР, С, В1, В6)-4 грамм/литр
1 313,0
литр
566
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-3,5%, SO3-6,5 %, B-0,9 грамм/литр, Zn-0,25 грамм/литр, Mo-0,05 грамм/литр, Co-0,05 грамм/литр, Mn-0,51 грамм/литр, Fe-0,85 грамм/литр, Cu-0,17 грамм/литр, + Арахидовая кислота-1 грамм/литр, Витамины (РР, С, В1, В6)-4 грамм/литр
1 098,0
литр
567
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Актив"
N-426 грамм/литр, P2O5-30 грамм/литр, K2O-45 грамм/литр, MgO-5 грамм/литр, S-70 грамм/литр, B-0,5 грамм/литр, Zn-3,0 грамм/литр, Mo-1,0 грамм/литр, Co-0,05 грамм/литр, Mn-0,5 грамм/литр, Fe-0,5 грамм/литр, Cu-2,0 грамм/литр, +аминокислоты-3,9 грамм/литр
1 045,0
литр

568
Бином "Амбер" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10,0 грамм/литр, Zn-0,1 грамм/литр, Cu-0,1 грамм/литр, Mn-0,1 грамм/литр, B-0,1 грамм/литр, шайыртас қышқылы -800 грамм/литр
4 688,0
литр
569
Бином "Амбре-бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70 грамм/литр, В-150 грамм/литр, шайыртас қышқылы -100 грамм/литр
2 143,0
литр
570
Бином "Амино" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
L-аминқышқылдары мен олигопептидтер *366
4 688,0
литр
571
Бином "Амино Комплекс" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55 грамм/литр, P2O5-25 грамм/литр, K2O-25 грамм/литр, MgO-15 грамм/литр, S-60 грамм/литр, B-6 грамм/литр, Zn-15 грамм/литр, Mo-5 грамм/литр, Co-0,5 грамм/литр, Mn-8.5 грамм/литр, Fe-20 грамм/литр, Cu-7 грамм/литр + комплекс L-аминқышқылдары мен олигопептидтер -250 грамм/литр
3 911,0
литр
572
Бином "Амино Медь-Марганец" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Cu 50, Mn 50, L-аминқышқылдары мен олигопептидтер 150
3 750,0
литр
573
Бином "Амино Сидс" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N 125, P2O5 55, K2O 35, SO3 60, MgO*13,5, Zn*11, Mo 5, Cu*5, Mn* 8,5, B 2,5, Fe* 10, Co* 0,5, L-аминқышқылдары мен олигопептидтер 200
2 973,0
литр
574
Бином "Бобовые" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
SO3 40, Mo 64, B 87, Co* 26, L-аминқышқылдары 100
7 018,0
литр
575
Бином "Бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70 грамм/литр, В-150 грамм/литр
1 848,0
литр
576
Бином "Бор-Молибден" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55 грамм/литр, Mo-6,4 грамм/литр, B-120 грамм/литр + фульват-гумат кешені 10 грамм/литр
2 036,0
литр
577
Бином "Кальций-Бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Ca 150, B 15
1 875,0
литр
578
Бином "Квант" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Тритерпен қышқылдары -10 грамм/литр, L-аминқышқылдары мен олигопептидтер -48 грамм/литр, фульв қышқылдары - 30 грамм/литр, шайыртас қышқылы -20 грамм/литр, арахид қышқылы-30 грамм/литр, гумин қышқылдары - 150 грамм/литр, Дәрумендер (PP, C, B1, B6)-4,0 грамм/литр, N-15 грамм/литр, MgO-36,8 грамм/литр, SO3-1,25 грамм/литр, Zn-1,0 грамм/литр, Mn-0,5 грамм/литр, Fe-2,2 грамм/литр, Cu-1,0 грамм/литр, CaO-26,0 грамм/литр
4 071,0
литр
579
Бином "Старт" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
SO3 120, MgO* 27, Zn*22, Mo 10, Cu* 10, Mn* 17, B 5, Fe* 20, Co* 0.05, L-аминқышқылдары 20, Фульват-гумат кешені
2 196,0
литр
580
Бином "Стимул" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N 15, P2O5 15, K2O 15, SO3 120, MgO*16, Zn*25,1, Mo 2,6, Cu*20,1, Mn*6,5, B 1,9, Fe*2,6, L-аминқышқылдары 100
2 196,0
литр
581
Бином "Фосфит-К" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш

568
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбер"
N-10,0 грамм/литр, Zn-0,1 грамм/литр, Cu-0,1 грамм/литр, Mn-0,1 грамм/литр, B-0,1 грамм/литр, янтарная кислота-800 грамм/литр
4 688,0
литр
569
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70 грамм/литр, В-150 грамм/литр, янтарная кислота-100 грамм/литр
2 143,0
литр
570
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино"
L-аминокислот и олигопептидов *366
4 688,0
литр
571
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55 грамм/литр, P2O5-25 грамм/литр, K2O-25 грамм/литр, MgO-15 грамм/литр, S-60 грамм/литр, B-6 грамм/литр, Zn-15 грамм/литр, Mo-5 грамм/литр, Co-0,5 грамм/литр, Mn-8.5 грамм/литр, Fe-20 грамм/литр, Cu-7 грамм/литр + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 грамм/литр
3 911,0
литр
572
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Медь-Марганец"
Cu 50, Mn 50, L-аминокислот и олигопептидов 150
3 750,0
литр
573
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125, P2O5 55, K2O 35, SO3 60, MgO*13,5, Zn*11, Mo 5, Cu*5, Mn* 8,5, B 2,5, Fe* 10, Co* 0,5, L-аминокислот и олигопептидов 200
2 973,0
литр
574
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бобовые"
SO3 40, Mo 64, B 87, Co* 26, L-аминокислоты 100
7 018,0
литр
575
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70 грамм/литр, В-150 грамм/литр
1 848,0
литр
576
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 грамм/литр, Mo-6,4 грамм/литр, B-120 грамм/литр +фульватно-гуматный комплекс 10 грамм/литр
2 036,0
литр
577
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Кальций-Бор"
Ca 150, B 15
1 875,0
литр
578
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Квант"
Тритерпеновые кислоты-10 грамм/литр, L-Аминокислоты и олигопептиды-48 грамм/литр, фульвовые кислоты - 30 грамм/литр, янтарная кислота-20 грамм/литр, арахидовая кислота-30 грамм/литр, гуминовые кислоты - 150 грамм/литр, Витамины (PP, C, B1, B6)-4,0 грамм/литр, N-15 грамм/литр, MgO-36,8 грамм/литр, SO3-1,25 грамм/литр, Zn-1,0 грамм/литр, Mn-0,5 грамм/литр, Fe-2,2 грамм/литр, Cu-1,0 грамм/литр, CaO-26,0 грамм/литр
4 071,0
литр
579
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120, MgO* 27, Zn*22, Mo 10, Cu* 10, Mn* 17, B 5, Fe* 20, Co* 0.05, L-аминокислоты 20, Фульватно-гуматный комплекс
2 196,0
литр
580
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Стимул"
N 15, P2O5 15, K2O 15, SO3 120, MgO*16, Zn*25,1, Mo 2,6, Cu*20,1, Mn*6,5, B 1,9, Fe*2,6, L-аминокислоты 100
2 196,0
литр
581
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Фосфит-К"

P2O5* 422, K2O 281
3 214,0
литр
582
Ультрамаг Бор минералды тыңайтқышы
B-11, N-3,7
1 250,0
литр
583
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N–9,0%, Р2О5–18,0%; К2О–9,0%; MgO–0,012%; SO3–0,012%; В–0,018%; Cu–0,035%; Fe–0,065%; Mn–0,028%; Мо–0,012 %; Zn–0,012%; Si–0,012%; Co–0,0012%
1 050,0
литр
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001

P2O5* 422, K2O 281
3 214,0
литр
582
Минеральное удобрение Ультрамаг Бор
B-11, N-3,7
1 250,0
литр
583
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N–9,0%, Р2О5–18,0%; К2О–9,0%; MgO–0,012%; SO3–0,012%; В–0,018%; Cu–0,035%; Fe–0,065%; Mn–0,028%; Мо–0,012 %; Zn–0,012%; Si–0,012%; Co–0,0012%
1 050,0
литр
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001

584
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогормондар-0,012
1 250,0
литр
585
НАНОВИТ: Кальциевый тыңайтқышы
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары -0,78; органикалық қышқылдар -0,1; полисахаридтер -0,00347; фитогормондар -0,0004
1 200,0
литр
586
Нановит Макро тыңайтқышы
N –11,1%; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02%; Cu – 0,01%; В – 0,02%; Fe – 0,02%; Mn-0,01%; Zn – 0,01%; аминқышқылдары – 3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер – 0,00388%; фитогормондар – 0,00044%
1 050,0
литр
587
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары -5,19; органикалық қышқылдар -5,3; полисахаридтер -0,00379; фитогормондар -0,00043; гумин қышқылдары -0,25; фульвоқышқылдары -0,045
1 050,0
литр
588
Нановит Молибденовый тыңайтқышы
N – 3,34%, SO3 – 0,25%; В – 0,5%; Мо – 3,0%; Zn – 0,5%; аминқышқылдары – 4,26%; органикалық қышқылдар – 16,5%; полисахаридтер – 0,00417%; фитогормондар – 0,00048%
1 200,0
литр
589
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Бор
B-10,95; аминқышқылдары -1,5; полисахаридтер -0,00368; фитогормондар -0,00042
1 200,0
литр
590
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары -1,39; органикалық қышқылдар -7,2; полисахаридтер -0,00329; фитогормондар -0,00038
1 200,0
литр
591
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминқышқылдары -2,68; органикалық қышқылдар -6,2; полисахаридтер -0,00397; фитогормондар -0,00045
1 200,0
литр
592
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары -2,78; органикалық қышқылдар -8,35; полисахаридтер -0,00385; фитогормондар -0,00044
1 200,0
литр
593
Нановит Супер тыңайтқышы
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминқышқылдары – 2,86%; органикалық қышқылдар – 2,30%; моносахаридтер -0,00403%, фитогормондар – 0,00046%
1 050,0
литр
594
Нановит Фосфорный тыңайтқышы
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминқышқылдары -0,08%, органикалық қышқылдар -4,5%, полисахаридтер -0,00365%, фитогормондар -0,00042%
1 500,0
литр
595
"Zargreen Natural Liquid Fertilizer" органоминералды тыңайтқышы
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, аминқышқылдары -40, L еркін аминқышқылдары -6, органикалық көміртек -11, органикалық заттар -30
3 000,0
литр
596
BABARIS (БАБАРИС) тыңайтқышы
Органикалық заттар -37, Р-12, В-6,2, Мо-0,1
3 359,0
литр
597
"B Commander" тыңайтқышы

584
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогормоны-0,012
1 250,0
литр
585
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1 200,0
литр
586
Удобрение Нановит Макро
N –11,1%; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02%; Cu – 0,01%; В – 0,02%; Fe – 0,02%; Mn-0,01%; Zn – 0,01%; аминокислоты – 3,0%; органические кислоты – 0,7%; полисахариды – 0,00388%; фитогормоны – 0,00044%
1 050,0
литр
587
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1 050,0
литр
588
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34%, SO3 – 0,25%; В – 0,5%; Мо – 3,0%; Zn – 0,5%; аминокислоты – 4,26%; органические кислоты – 16,5%; полисахариды – 0,00417%; фитогормоны – 0,00048%
1 200,0
литр
589
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1 200,0
литр
590
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1 200,0
литр
591
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1 200,0
литр
592
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1 200,0
литр
593
Удобрение Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
1 050,0
литр
594
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%
1 500,0
литр
595
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты-40, свободные аминокислоты L-6, органический углерод-11, органическое вещество-30
3 000,0
литр
596
Удобрение BABARIS (БАБАРИС)
Органические вещества-37, Р-12, В-6,2, Мо-0,1
3 359,0
литр
597
Удобрение "B Commander"

N жалпы ≥3,4; P2O5≥62; K2O≥53; SО4≥6,4; MgO≥8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
387,0
литр
641
КомплеМет кешенді тыңайтқышы Цинк маркалы
Р2О5≥67; К2О≥43; Zn 30
459,0
литр
642
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы Бутон маркалы
N жалпы ≥50; Р2О5≥200; СaO≥50; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
1 613,0
литр
643
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы Рапс Импульс маркалы
N жалпы≥25; Р2О5≥120; К2О≥80; SO4≥10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
1 587,0
литр
644
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы Рубин маркалы
N жалпы ≥50; Р2О5≥320; К2О≥95; CaО≥50; MgO≥15; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
1962,0
литр
645
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы Сад-Огород Импульс маркалы
N жалпы ≥20; Р2О5≥110; К2О≥75; SO4≥10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
693,0
литр
646
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы Старт маркалы
N жалпы≥25; P2O5≥180; K2O≥70; SO4≥10; MgO≥17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 900,0
литр
647
КомплеМет органоминералды тыңайтқышы Эластико маркалы
Р2О5≥34; К2О≥76; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық заттар 300
1 350,0
литр
648
КомплеМет кешенді тыңайтқыштары: Картофель маркалы
N жалпы ≥9,8; P2O5≥83; K2O≥99; SО4≥14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
693,0
литр
649
КомплеМет кешенді тыңайтқыштары Кукуруза маркалы
N жалпы ≥2,4; P2O5≥97; K2O≥85; SО4≥14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
750,0
литр
650
КомплеМет кешенді тыңайтқыштары: Рапс маркалы
N жалпы ≥1,0; P2O5≥83; K2O≥57; SО4≥35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657,0
литр
651
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары: Актив маркалы
N жалпы ≥105*; P2O5≥99; K2O≥87; SО4≥10; MgO≥11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 592,0
литр
652
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары: Кукуруза Импульс маркалы
N жалпы ≥20; Р2О5≥140; К2О≥90; SO4≥10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 684,0
литр
653
"Контур" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр, темір микроэлементтер кешені 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425,0
литр
654
"Контур Антистресс" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; арахидон қышқылы - 0,01 грамм/литр; тритерпен қышқылдары - 2 грамм/литр; аминқышқылдарының кешені - 45 грамм/литр, микроэлементтер кешені

N общая≥3,4; P2O5≥62; K2O≥53; SО4≥6,4; MgO≥8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
387,0
литр
641
Удобрение комплексное КомплеМет марка Цинк
Р2О5≥67; К2О≥43; Zn 30
459,0
литр
642
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марка Бутон
N общая≥50; Р2О5≥200; СaO≥50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1 613,0
литр
643
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марка Рапс Импульс
N общая≥25; Р2О5≥120; К2О≥80; SO4≥10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; активное органическое вещество 200
1 587,0
литр
644
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марка Рубин
N общая≥50; Р2О5≥320; К2О≥95; CaО≥50; MgO≥15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
1962,0
литр
645
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марка Сад-Огород Импульс
N общая≥20; Р2О5≥110; К2О≥75; SO4≥10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
693,0
литр
646
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марка Старт
N общая≥25; P2O5≥180; K2O≥70; SO4≥10; MgO≥17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 900,0
литр
647
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5≥34; К2О≥76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1 350,0
литр
648
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Картофель
N общая≥9,8; P2O5≥83; K2O≥99; SО4≥14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
693,0
литр
649
Удобрения комплексные КомплеМет марки Кукуруза
N общая≥2,4; P2O5≥97; K2O≥85; SО4≥14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
750,0
литр
650
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
N общая≥1,0; P2O5≥83; K2O≥57; SО4≥35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657,0
литр
651
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
N общая≥105*; P2O5≥99; K2O≥87; SО4≥10; MgO≥11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 592,0
литр
652
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
N общая≥20; Р2О5≥140; К2О≥90; SO4≥10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 684,0
литр
653
Удобрение "Контур" марки "Контур"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425,0
литр
654
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; арахидоновая кислота - 0,01 грамм/литр; тритерпеновые кислоты - 2 грамм/литр; комплекс аминокислот - 45 грамм/литр, комплекс микроэлементов

2 425,0
литр
655
"Контур Аргент" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; күміс иондары - 0,5 грамм/литр; аминқышқылдарының кешені - 40 грамм/литр, микро кешені (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 800,0
литр
656
"Контур Профи" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; шайыртас қышқылы - 30 грамм/литр; N - 80 грамм/литр; P2O2 - 30 грамм/литр, микроэлементтер кешені
2 755,0
литр
657
"Контур Рост" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; шайыртас қышқылы - 40 грамм/литр; аминқышқылдарының кешені - 66 грамм/литр, микроэлементтер кешені (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 545,0
литр
658
"Контур Старт" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; шайыртас қышқылы - 30 грамм/литр; арахидон қышқылы - 0,01 грамм/литр, микроэлементтер кешені
2 550,0
литр
659
"СТЕРНЯ-12" микробиологиялық тыңайтқышы
Спора түзуші Bacillus subtilis бактериялардың 4 штаммы
(108 кем емес колония құраушы бірліктер /миллилитр); Trichoderma саңырауқұлақтың 3 штаммы, сүт қышқылы, фосфор және калий жұмылдыратын, азотты бекітетін бактериялар (4х108 кем емес колония құраушы бірліктер /миллилитр); целлюлозолитикалық ферменттер кешені (белсенділігі 5 кем емес бірліктер /миллилитр); табиғи полисахаридтер, фитогормондар, дәрумендер, L- аминқышқылдары; калий гуматы - 0,5 %
1 516,0
литр
660
"Биобарс-М" микроэлементтерімен араласқан-күрделі тыңайтқыш
азот жалпы (N) - 2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: күкірт жалпы (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементтер, %: В - 0,10; Fе2О3 - 0,15; Со - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Мо - 0,01; Zn - 0,10
1 696,0
литр
661
Coveron (КОВЕРОН) тыңайтқыштары
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0003
46 750,0
килограмм
662
TIFI Max (Тифи Макс) тыңайтқыштары
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0002
46 750,0
килограмм
663
"Актив" маркалы Ультрамаг Фосфор
N-5,2%, P2O5-35%
2 366,0
литр
664
"Супер" маркалы Ультрамаг Фосфор
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3 411,0
литр
665
Б маркалы цитогумат
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 миллиграмм/ килограмм, SO3-681 миллиграмм/ килограмм, CaO-939 миллиграмм / килограмм, Fe-253 миллиграмм/ килограмм, Mg-78 миллиграмм/ килограмм, B-71 миллиграмм/ килограмм, Со-0,7 миллиграмм/ килограмм, Mn-25 миллиграмм/ килограмм, Zn-71 миллиграмм/ килограмм, Мо-28 миллиграмм/ килограмм, Cu-96 миллиграмм /грамм, Al-76 миллиграмм /грамм, Ва-5,5 миллиграмм/ килограмм, Ni-1,3 миллиграмм/ килограмм

2 425,0
литр
655
Удобрение "Контур" марки "Контур Аргент"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; ионы серебра - 0,5 грамм/литр; комплекс аминокислот - 40 грамм/литр, комплекс микро (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 800,0
литр
656
Удобрение "Контур" марки "Контур Профи"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; янтарная кислота - 30 грамм/литр; N - 80 грамм/литр; P2O2 - 30 грамм/литр, комплекс микроэлементов
2 755,0
литр
657
Удобрение "Контур" марки "Контур Рост"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; янтарная кислота - 40 грамм/литр; комплекс аминокислот - 66 грамм/литр, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 545,0
литр
658
Удобрение "Контур" марки "Контур Старт"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; янтарная кислота - 30 грамм/литр; арахидоновая кислота - 0,01 грамм/литр, комплекс микроэлементов
2 550,0
литр
659
Удобрение микробиологическое "СТЕРНЯ-12"
4 штамма спорообразующих бактерий Bacillus subtilis (не менее 108 колониеобразующие единицы /миллилитр); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (не менее 4х108 колониеобразующие единицы /миллилитр); комплекс целлюлозолитических ферментов (активность не менее 5 единицы/ миллилитров); природные полисахариды, фитогормоны, витамины, L-аминокислоты; гумат калия - 0,5 %
1 516,0
литр
660
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) - 2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: сера общая (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементы, %: В - 0,10; Fе2О3 - 0,15; Со - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Мо - 0,01; Zn - 0,10
1 696,0
литр
661
Удобрения Coveron (КОВЕРОН)
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0003
46 750,0
килограмм
662
Удобрения TIFI Max (Тифи Макс)
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0002
46 750,0
килограмм
663
Ультрамаг Фосфор марки "Актив"
N-5,2%, P2O5-35%
2 366,0
литр
664
Ультрамаг Фосфор марки "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3 411,0
литр
665
Цитогумат марки Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 миллиграмм/ килограмм, SO3-681 миллиграмм/ килограмм, CaO-939 миллиграмм/ килограмм, Fe-253 миллиграмм/ килограмм, Mg-78 миллиграмм/ килограмм, B-71 миллиграмм/ килограмм, Со-0,7 миллиграмм/ килограмм, Mn-25 миллиграмм/ килограмм, Zn-71 миллиграмм/ килограмм, Мо-28 миллиграмм/ килограмм, Cu-96 миллиграмм /грамм, Al-76 миллиграмм /грамм, Ва-5,5 миллиграмм/ килограмм, Ni-1,3 миллиграмм/ килограмм