Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 8C-49/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 мамырда № 8931-03 болып тіркелді
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында Жарқайың ауданы ішкі саясат бөлімінің "Жарқайың ауданының Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, Жарқайың ауданының "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жұмыскерлеріне және барлық санаттағы жүргізушілеріне лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен 50 пайыз мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Жарқайың аудандық мәслихатының төрағасы А.Альжанов

Об установлении за счет средств местного бюджета стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 мая 2025 года № 8C-49/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 мая 2025 года № 8931-03
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр Жаркаинского района" отдела внутренней политики Жаркаинского района, коммунального государственного учреждения "Центр обучения языков" Жаркаинского района и водителям всех категорий в размере 50 процентов в порядке и на условиях, определенных акиматом Жаркаинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель Жаркаинского районного маслихата А.Альжанов