"Сайлау учаскелерін құру туралы" Астрахан ауданы әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 4 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 сәуірде № 8911-03 болып тіркелді
Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Астрахан ауданы әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8449 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 178, № 180, № 185, № 187 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 178 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Астрахан ауылы, Абылайхан көшесі, 1, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Агробизнес және сервис колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Астрахан ауылының аумағы, көшелер: Лукавский - 1а, 1б, 1в, 3, 7, 9, 11; Маяковский - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Комаров - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; Мәншүк Мәметова - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Амангелді Иманов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Абай Құнанбаев - 2, 4, 6, 8, 10; Даулеткерей - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есіл - 1, 2, 2а, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная - 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Абылайхан - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58; Жапархан Асайынов - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 20а, 23; Панфилов - 1, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Құрманғазы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Мир - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76; Стадионная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Сәкен Сейфуллин - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 20а; Әл Фараби - 94, 96, 98, 99, 100, 101; Достық - 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 125, 125а, 125б, 127; Победа - 74, 76, 76а, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; Молодежная - 37а, 39,41а; Пушкин - 44, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61, 61/1.";
"№ 180 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Астрахан ауылы, Әл Фараби көшесі, 48, Астрахан ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

О внесении изменений в решение акима Астраханского района от 27 апреля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 апреля 2025 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2025 года № 8911-03
Аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Астраханского района "Об образовании избирательных участков" от 27 апреля 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8449) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательные участки № 178, № 180, № 185, № 187 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 178
Местонахождение участка: село Астраханка, улица Абылайхана, 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж агробизнеса и сервиса" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: территория села Астраханка, улицы: Лукавского - 1а, 1б, 1в, 3, 7, 9, 11; Маяковского - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Комарова - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; Маншук Маметовой - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Абая Кунанбаева - 2, 4, 6, 8, 10; Даулеткерея - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есильская - 1, 2, 2а, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная - 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Абылайхана - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58; Жапархана Асаинова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 20а, 23; Панфилова - 1, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Курмангазы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Мира - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76; Стадионная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Сакена Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 20а; Аль Фараби - 94, 96, 98, 99, 100, 101; Достык - 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 125, 125а, 125б, 127; Победы - 74, 76, 76а, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; Молодежная - 37а, 39, 41а; Пушкина - 44, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61, 61/1.";
"Избирательный участок № 180
Местонахождение участка: село Астраханка, улица Аль Фараби, 48, здание государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Астраханского района.

Шекаралары: Астрахан ауылының аумағы, көшелер: Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 38а, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; Әл Фараби - 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 49, 55, 57; Мұхтар Ауезов - 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72а, 75, 76, 79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; Достық - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75; Бөгенбай Батыр - 3, 3а, 4, 5; Победа - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Абылайхан - 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 63 ,75, 75а, 77, 77а, 79; Ахмет Байтұрсынов - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Нұрмұхамбет Жазин - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; Бауыржан Момышұлы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарин - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Мағжан Жұмабаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Қайыржан Жағанов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; 9 Май - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная - 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10а; Пушкин - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20; Речной тұйық көшесі - 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; Школьный тұйық көшесі - 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; Интернациональный тұйық көшесі - 5, 6, 8, 13, 14, 15, 17, 20; Совхозный тұйық көшесі - 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; 8 Марта тұйық көшесі - 4, 5, 6, 11, 12, 13; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; СТФ Васильевка - 1, 2, 3; МТФ Васильевка - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17; Жаңабірлік ауылының аумағы.";
"№ 185 сайлау учаскесі

Границы: территория села Астраханка, улицы: Ибрая Алтынсарина - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 38а, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; Аль Фараби - 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 49, 55, 57; Мухтара Ауезова - 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72а, 75, 76, 79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; Достык - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75; Богенбая Батыра - 3, 3а, 4, 5; Победы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Абылайхана - 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 63 ,75, 75а, 77, 77а, 79; Ахмета Байтурсынова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Нурмухамбета Жазина - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; Бауржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарина - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Магжана Жумабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Каиыржана Жаганова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; 9 Мая - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная - 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10а; Пушкина - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20; переулок Речной - 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; переулок Школьный - 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; переулок Интернациональный - 5, 6, 8, 13, 14, 15, 17, 20; переулок Совхозный - 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; переулок 8 Марта - 4, 5, 6, 11, 12, 13; переулок Кабдоллы Арсекеева - 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; СТФ Васильевка - 1, 2, 3; МТФ Васильевка - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17; территория села Жанабирлик.";
"Избирательный участок № 185

Учаскенің орналасқан жері: Жалтыр ауылы, Лев Гумилев көшесі, 26А, "Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыр ауылының №1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жалтыр ауылының аумағы, көшелер: Рақымжан Қошқарбаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Ахмет Байтұрсынұлы - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шоқан Уәлиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Федор Достаевский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жапархан Асаинов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангелді Иманов - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Лев Гумилев - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымақ - 1, 2, 3, 4; Құрманғазы - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Лев Толстой - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 23/1, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32; Томирис - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55; Береке тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Абай тұйық көшесі - 3.";
"№ 187 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жалтыр ауылы, Бейбітшілік көшесі, 91, "Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыр ауылының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жалтыр ауылының аумағы, көшелер: Мәлік Ғабдуллин - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Дінмұхамед Қонаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 41/1, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93; Еңбек - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; Әліби Жангелдин - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Ақ жол - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Пушкин - 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; Ілияс Есенберлин - 2, 25, 29; Амангелді Құрманалин - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42, 43, 44, 45, 50; Бостандық - 1, 2, 3; Мәншүк Мәметова - 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Бейбітшілік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; Батыс - 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Ақбейіт ауылының аумағы; Ягодное ауылының аумағы.";

Местонахождение участка: село Жалтыр, улица Лев Гумилев, 26А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 села Жалтыр отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Жалтыр, улицы: Рақымжан Қошқарбаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Ахмет Байтұрсынұлы - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шокан Уалиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Федор Достаевский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жапархан Асаинов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Лев Гумилев - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымак - 1, 2, 3, 4; Курмангазы - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Лев Толстой - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 23/1, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32; Томирис - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55; переулок Береке - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; переулок Абай - 3.";
"Избирательный участок № 187
Местонахождение участка: село Жалтыр, улица Бейбітшілік, 91, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 села Жалтыр отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Жалтыр, улицы: Мәлік Ғабдуллин - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Дінмухамед Қонаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 41/1, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93; Еңбек - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; Алиби Жангельдина - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Ак жол - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Пушкина - 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; Илияс Есенберлин - 2, 25, 29; Амангелді Құрманалин - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42, 43, 44, 45, 50; Бостандык - 1, 2, 3; Маншук Маметовой - 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Бейбітшілік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; Батыс - 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; территория села Акбеит; территория села Ягодное.";

№ 181, № 193 сайлау учаскелері алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы

избирательные участки № 181, № 193 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Астраханского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Астраханская районная территориальная
избирательная комиссия