"Астана қаласы барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы 296/37-VII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 358/47-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 19 желтоқсанда № 37619 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы 296/37-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31530 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден

О признании утратившим силу решение маслихата города Астаны от 28 декабря 2022 года № 296/37-VII "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения по городу Астане"
Решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2025 года № 358/47-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2025 года № 37619
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 28 декабря 2022 года № 296/37-VII "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 31530).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден