Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2025 жылғы 15 қазандағы № 388-н/қ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 15 қазанда № 37139 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Салық кодексі 473-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидалары бекітілсін.
2. Мыналар күші жойылды деп танылсын:
1) "Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 127 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16847 болып тіркелген);
2) "Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 127 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 218 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28585 болып тіркелген).
3. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай тасымалдау және өңдеу департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрі Е. Аккенженов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2025 жылғы 15 қазандағы № 388-н/қ
бұйрығымен бекітілген
Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидалары

Об утверждении Правил снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 15 октября 2025 года № 388-н/қ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2025 года № 37139
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 5 статьи 473 Налогового кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 127 "Об утверждении Правил снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16847);
2) приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2022 года № 218 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 127 "Об утверждении Правил снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28585).
3. Департаменту транспортировки и переработки нефти Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Е. Аккенженов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утверждены приказом
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 15 октября 2025 года
№ 388-н/қ
Правила снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасының Салық кодексі 473-бабының 5-тармағына сәйкес әзірленген және құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар қолданылады:
1) беруші тарап – тұрақсыз конденсаттың меншік иесі болып табылатын және оны құбыр жүйесі бойынша беру арқылы өткізуді жүзеге асыратын тарап;
2) қабылдаушы тарап – тұрақсыз конденсатты беруші тараптан құбыр жүйесі арқылы қабылдайтын тарап.
3) тұрақсыз конденсаттың мөлшерін өлшеу жүйесі – автоматты және қолмен өңдеуге қолайлы нысанда өлшеу ақпаратының сигналдарын беруге арналған өлшеу құралдарының, өлшеу нәтижелерін өңдеу, сақтау, индикациялау және тіркеу құрылғыларының, технологиялық және қосалқы жабдықтардың жиынтығы.
Осы Қағидаларда қолданылатын өзге де ұғымдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мағынада қолданылады.
2-тарау. Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу тәртібі
3. Өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алуды қамтамасыз ету мақсатында есепке алу аспаптарына пломбалар салу жолымен пломбалау жүргізіледі.
Пломбалауды беруші тараптың жауапты адамдарының қатысуымен мемлекеттік кіріс органдарының лауазымды адамы жүзеге асырады.
Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспабы Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы заңнамасына сәйкес салыстырып тексерілуге және салыстырып тексеру таңбасының бедерімен куәландырылуға тиіс.
4. Пломбаларды тұрақсыз конденсаттың саны мен сапасын өлшеу жүйесінің қалыпты жұмысын бұзудың нақты қаупі болған немесе авариялық және өрт қауіпті жағдайларды қоспағанда, мемлекеттік кіріс органдары ғана өзгертеді немесе жояды не олардың жазбаша рұқсаты негізінде өзгертіледі немесе жойылады.
5. Беруші тарап салынған пломбалардың бүтіндігін бұзуға алып келген себептерді түсіндіре отырып, авариялық жағдайларды жою жөнінде жұмыстар жүргізгені туралы мемлекеттік кіріс органдарына жазбаша хабарлайды.
6. Бөлшектеуге және пломбалардың бүтіндігін бұзуға байланысты жабдықтарды ағымдағы не күрделі жөндеу жөніндегі жоспарлы жұмыстар жүргізілген кезде, беруші тарап ол туралы осындай жұмыстар жүргізу басталғанға дейін кемінде 3 жұмыс күні бұрын осы жұмыстарды жүргізу күні мен ұзақтығын көрсете отырып, мемлекеттік кіріс органдарына жазбаша хабарлайды. Мұндай жұмыстар жүргізілген жағдайда есепке алу аспабы одан әрі пайдалануға берілгенге дейін тексерілуге тиіс.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 5 статьи 473 Налогового кодекса Республики Казахстан и определяют порядок снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов.
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) передающая сторона – сторона, являющаяся собственником нестабильного конденсата и осуществляющая его реализацию посредством передачи по системе трубопроводов;
2) принимающая сторона – сторона, которая принимает по системе трубопроводов от передающей стороны нестабильный конденсат;
3) система измерений количества нестабильного конденсата – совокупность средств измерений, устройств обработки, хранения, индикации и регистрации результатов измерений, технологического и вспомогательного оборудования, предназначенных для выработки сигналов измерительной информации в форме, удобной для автоматической и ручной обработки.
Иные понятия и термины, используемые в настоящих Правилах, применяются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Глава 2. Порядок снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов
3. С целью обеспечения учета количества реализованного нестабильного конденсата производится пломбирование приборов учета путем наложения пломб.
Пломбирование осуществляется должностным лицом органов государственных доходов в присутствии ответственных лиц передающей стороны.
Прибор учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов подлежит поверке и удостоверению оттиском поверительного клейма в соответствии с законодательством Республики Казахстан об обеспечении единства измерений.
4. Пломбы изменяются или уничтожаются только органами государственных доходов либо на основании их письменного разрешения, за исключением случаев, когда существует реальная угроза нарушения нормальной работы системы измерения количества и качества нестабильного конденсата, либо аварийных и пожароопасных ситуаций.
5. Передающая сторона письменно извещает органы государственных доходов о производстве работ по ликвидации аварийной ситуации с объяснением причин, приведших к нарушению целостности наложенных пломб.
6. При проведении плановых работ по текущему либо капитальному ремонту оборудования, связанному с демонтажем и нарушением целостности пломб, передающая сторона письменно извещает об этом органы государственных доходов не менее чем за 3 рабочих дня до начала проведения таких работ с указанием даты и продолжительности производства этих работ. В случае проведения таких работ прибор учета подлежит поверке до ввода в дальнейшую эксплуатацию.

7. Пломбаларды салған және алған кезде мемлекеттік кіріс органдарының лауазымды адамы мен беруші тараптың және құбыр жүйесінің өкілдері осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысанда пломбалар салу (алу) туралы акт жасайды. Пломбаларды салу (алу) туралы акті екі данада жасалады, оның біреуі мемлекеттік кіріс органдарында сақталады, екінші данасы беруші тарапта қалады.
8. Құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу мақсаттары үшін тұрақсыз конденсат мөлшерін өлшеу тікелей әдіспен жүзеге асырылады.
9. Тікелей әдісті қолданған кезде тұрақсыз конденсаттың мөлшерін өлшеу тұрақсыз конденсат мөлшерін өлшеу жүйесі пайдаланыла отырып, тікелей массаны өлшеу бірлігінде (тоннада, килограмда) жүзеге асырылады.
10. Құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу күнтізбелік бір ай қорытындысы бойынша келесі айдың әрбір 1 күні Астана қаласының уақыты бойынша 12:00-де жүзеге асырылады.
11. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні мемлекеттік кіріс органдарының лауазымды адамы мен беруші тараптың өкілі есепке алу аспаптарында пломбалардың болуын және бүтіндігін алдын ала тексеріп, өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алуды жүзеге асырады.
12. Пломбалар бүтіндігінің бұзылғаны анықталған кезде мемлекеттік кіріс органдарының лауазымды адамы мен беруші тараптың өкілі осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысанда пломбалардың бүтіндігінің бұзылғаны анықталғандығы актісін жасайды.
Пломбалар бүтіндігінің бұзылғаны анықталған акт екі данада жасалады, оның біреуі мемлекеттік кіріс органдарында сақталады, екінші данасы беруші тарапта қалады. Қағидалардың 3-тармағына сәйкес есепке алу аспаптарын пломбалау жүргізіледі.
Пломбалардың бүтіндігін бұзуға жол берген адамдар Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Кодексінің 281-бабы 5-тармағының 4-тармақшасына сәйкес жауапты болады.
13. Осы Қағидалардың 11-тармағында көрсетілген адамдар құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу рәсімдерінің нәтижелері бойынша осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысанда құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу актісін жасайды.
14. Құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу актісіне мемлекеттік кіріс органдарының лауазымды адамы мен беруші тараптың өкілі қол қояды, одан кейін 1 жұмыс күні ішінде қабылдаушы тараптың өкілдеріне қол қою үшін беріледі.
Құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу акті жеті данада жасалады, оның біреуі мемлекеттік кіріс органдарында сақталады, қалған даналары осы актіге қол қойған адамдарда қалады.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2025 жылғы 15 қазандағы № 388-н/қ
Құбыржолдар жүйесі арқылы
өткізілген тұрақсыз
конденсаттың мөлшерін есепке
алу аспаптарының
көрсетілімдерін алу
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
20__ жылғы "____" _____________ пломбаларды салу (алу) туралы акт
Біз, төменде қол қойған_________________________________________________ ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ пломбалар салудың (алудың) жүргізілгені туралы осы актіні жасадық.
Атауы
Аспап түрі, дәлме-дәлдік сыныбы немесе шекті рұқсат етілген қателігі
Пломба салу сәтіндегі аспаптың көрсетілімі
Салынған пломбаның нөмірі (немесе бедері)
Пломбаны алу сәтіндегі аспаптың көрсеті лімі
Алынған пломбаның нөмірі (немесе бедері)
Пломбалардың саны (салынған/ алынған)
Салыс тырып тексеру туралы cертификат
1
2
3
4
5
6
7
8
____________________ ___________________ _____________________________________
(мемлекеттік кіріс органдары маманының лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда))
____________________ ___________________ _____________________________________
(беруші тарап өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
___________________ ___________________ _____________________________________
(құбыр жүйесі өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2025 жылғы 15 қазандағы № 388-н/қ
Құбыржолдар жүйесі арқылы
өткізілген тұрақсыз
конденсаттың мөлшерін есепке
алу аспаптарының
көрсетілімдерін алу
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
20__ жылғы "___" ____________ құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу актісі
Күні (айдың 1-інен бастап соңғы күнін қоса)
Өткізілген тұрақсыз конденсаттың саны (тоннада)
Өткізілген тұрақсыз конденсаттың жалпы мөлшері (тоннада)
Желі №1
Желі №2
Желі №3
Желі №4
Желі №5
Желі №6
Желі №7
Желі №8
Желі №9
Бір айда барлығы
______________ ________________ __________________ ____________________________
(күні, мемлекеттік кіріс органдары маманының лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
______________ ________________ __________________ ____________________________
(күні, беруші тарап өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты) ______________ ________________ __________________ ____________________________
(күні, қабылдаушы тарап өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
_____________________________________
(қабылдаушы тараптың актісін беру күні)
_____________________________________
(қол қойылған актіні мемлекеттік кіріс
органдарына қайтару туралы белгі)
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2025 жылғы 15 қазандағы № 388-н/қ
Құбыржолдар жүйесі арқылы
өткізілген тұрақсыз
конденсаттың мөлшерін есепке
алу аспаптарының
көрсетілімдерін алу
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
20__ жылғы "____" _____________ пломбалар бүтіндігінің бұзылғаны анықталған акт
Біз, төменде қол қойған_________________________________________________ ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ пломбалар бүтіндігінің бұзылғаны анықталған актіні жасадық.
Атауы
Аспап түрі, дәлме-дәлдік сыныбы немесе шекті рұқсат етілген қателігі
Пломбаның бүтіндігінің бұзылғаны анықталған сәтіндегі аспаптың көрсетілімі
Бүтіндігі бұзылғаны анықталған пломбаның нөмірі (немесе бедері)
Бұзушылықтың сипаты
1
2
3
4
5
____________________ ___________________ _____________________________________
(мемлекеттік кіріс органдары маманының лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда))
____________________ ___________________ _____________________________________
(беруші тарап өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
____________________ ___________________ _____________________________________
(құбыр жүйесі өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))

7. При наложении и снятии пломб должностным лицом органов государственных доходов и представителями передающей стороны и системы трубопровода составляется акт о наложении (снятии) пломб, по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам. Акт о наложении (снятии) пломб составляется в двух экземплярах, один из которых хранится в органах государственных доходов, второй экземпляр остается у передающей стороны.
8. Измерение количества нестабильного конденсата для целей снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов осуществляется прямым методом.
9. При применении прямого метода измерение количества нестабильного конденсата осуществляется с использованием системы измерений количества нестабильного конденсата непосредственно в единицах измерения массы (в тоннах, килограммах).
10. Снятие показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов осуществляется по итогам календарного месяца каждое 1 число следующего месяца в 12:00 часов по времени города Астаны.
11. Первого числа месяца, следующего за отчетным, должностное лицо органов государственных доходов и представитель передающей стороны осуществляют снятие показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата, предварительно проверив наличие и целостность пломб на приборах учета.
12. При обнаружении нарушения целостности пломб должностным лицом органов государственных доходов и представителем передающей стороны составляется акт обнаружения нарушения целостности пломб, по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Акт обнаружения нарушения целостности пломб составляется в двух экземплярах, один из которых хранится в органах государственных доходов, второй экземпляр остается у передающей стороны. После чего производится пломбирование приборов учета в соответствии с пунктом 3 настоящих Правил.
Лица допустившие нарушение целостности пломб несут ответственность согласно подпункту 4) пункта 5 статьи 281 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
13. По результатам процедуры по снятию показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов лицами, указанными в пункте 11 настоящих Правил, составляется акт снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
14. Акт снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов подписывается должностным лицом органов государственных доходов и представителем передающей стороны, после чего в течение 1 рабочего дня передается для подписания представителями принимающей стороны.
Акт снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов составляется в семи экземплярах, один из которых хранится в органах государственных доходов, остальные экземпляры остаются у лиц, подписавших данный акт.
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 15 октября 2025 года
№ 388-н/қ
Приложение 1
к Правилам снятия показаний
с приборов учета количества
реализованного нестабильного
конденсата по системе
трубопроводов
Форма
Акт от "____" _____________ 20__ года о наложении (снятии) пломб
Мы, нижеподписавшиеся ______________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
составили настоящий акт в том, что произведено наложение (снятие) пломб.
Наименование
Тип прибора, класс точности или предельно допустимая погрешность
Показания прибора на момент наложения пломбы
Номер (или оттиск) наложенной пломбы
Показание прибора на момент снятия пломбы
Номер (или оттиск) снятой пломбы
Количество пломб (наложенной/ снятой)
Сертификат о поверке
1
2
3
4
5
6
7
8
____________________ __________________ ____________________________
(должность специалиста (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии)
органов государственных доходов)
____________________ __________________ ____________________________
(должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии)
передающей стороны)
____________________ __________________ ____________________________
(должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии)
системы трубопровода)
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 15 октября 2025 года
№ 388-н/қ
Приложение 2
к Правилам снятия показаний
с приборов учета количества
реализованного нестабильного
конденсата по системе
трубопроводов
Форма
Акт от "___" _____________ 20__ года снятия показаний с приборов учета количества
реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов
Дата (с 1-го по последнее число месяца)
Количество переданного нестабильного конденсата (тонна)
Общее количество переданного нестабильного конденсата (тонна)
Линия № 1
Линия № 2
Линия № 3
Линия № 4
Линия № 5
Линия № 6
Линия № 7
Линия № 8
Линия № 9
Всего за месяц
______________ ________________ __________________ _______________
(дата, должность специалиста (подпись) (фамилия, имя, отчество)
органов государственных доходов)
______________ ________________ __________________ _______________
(дата, должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество)
передающей стороны)
______________ ________________ __________________ _______________
(дата, должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество)
принимающей стороны)
________________________________________________________________
(дата передачи акта принимающей стороны)
________________________________________________________________
(отметка о возврате подписанного акта в органы государственных доходов)
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 15 октября 2025 года
№ 388-н/қ
Приложение 3
к Правилам снятия показаний
с приборов учета количества
реализованного нестабильного
конденсата по системе
трубопроводов
Форма
Акт от "____" _____________ 20__ года обнаружения нарушения целостности пломб
Мы, нижеподписавшиеся _________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
составили настоящий акт в том, что обнаружено нарушение целостности пломб.
Наименование
Тип прибора, класс точности или предельно допустимая погрешность
Показания прибора на момент нарушение целостности пломбы
Номер (или оттиск) нарушенной целостности пломбы
Характер нарушения
1
2
3
4
5
____________________ __________________ ____________________________
(должность специалиста (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии)
органов государственных доходов)
____________________ __________________ ____________________________
(должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии)
передающей стороны)
____________________ __________________ ____________________________
(должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии)
системы трубопровода)