"Кредиторлар талаптары тізілімінің нысандарын, оны уақытша әкімшімен және уақытша басқарушымен қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 5 мамырдағы № 456 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 493 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 16 қыркүйекте № 36848 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кредиторлар талаптары тізілімінің нысандарын, оны уақытша әкімшімен және уақытша басқарушымен қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 5 мамырдағы № 456 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20592 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуі;
2)  осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3)  осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 493 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары
– Қаржы министрінің
2020 жылғы 5 мамырдағы
№ 456 бұйрығына
1-қосымша
нысан
"__" ______202_жыл № __
(кредиторлар талаптары
тізілімінің қалыптастырылған
күні) "__" ______202_жыл № __
(кредиторлар талаптары
тізілімінің интернет-ресурста
орналастырған күні)
Оңалту рәсіміндегі кредиторлар талаптарының тізілімі ____________________________________________________________ (атауы/тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), оңалтылатын борышкердің ЖСН/БСН)
Кезек, тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)/ кредитордың атауы
Кредитордың (ЖСН/БСН)
Бейрезидент-кредитордың (ЖСН/БСН)
Қойылған талаптардың сомасы (теңге)
Әкімші қабылдаған шешімнің негізділігін растайтын құжаттар (атауы, күні, нөмірі),берешектің пайда болған күні
Танылған талаптар
Танылмаған талаптар
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Бірінші кезек

О внесении изменений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 5 мая 2020 года № 456 "Об утверждении форм реестра требований кредиторов, Правил и сроков его формирования временным администратором и временным управляющим"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 сентября 2025 года № 493. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2025 года № 36848
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 5 мая 2020 года № 456 "Об утверждении форм реестра требований кредиторов, Правил и сроков его формирования временным администратором и временным управляющим" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20592) следующие изменения:
приложения 1, 2 и 3 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
Приложение 1 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 12 сентября 2025 года № 493
Приложение 1 к приказу
Первого Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан
– Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 мая 2020 года № 456
Форма
от 5 мая 2020 года № 456
(дата формирования реестра
требований кредиторов) № ___
"___" ______202__ года № ___
(дата размещения реестра
требований кредиторов
на интернет-ресурсе)
Реестр требований кредиторов в реабилитационной процедуре __________________________________________________________________ (наименование/фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), ИИН/БИН реабилитируемого должника)
Очередь, фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/ наименование кредитора
(ИИН/БИН) кредитора
(ИИН/БИН) кредитора - нерезидента
Сумма предъявленных требований (тенге)
Документы, подтверждающие обоснованность принятого администратором решения (наименование, дата, номер), дата возникновения задолженности
Признанные требования
Непризнанные требования
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Первая очередь

1)
өмір мен денсаулыққа келтірілген зиянның орнын толтыру бойынша борышкер жауапты болатын азаматтардың талаптары
...
Барлығы:
2)
Алименттерді өндіріп алу бойынша талаптар
...
Барлығы:
3)
Еңбек шарты бойынша жұмыс істеген адамдарға еңбекақы төлеу мен өтемақыларды төлеу бойынша талаптары
...
Барлығы:
4)
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар бойынша берешек
...
Барлығы:
5)
Міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары бойынша жалақыдан ұсталған берешектер
...
Барлығы:
6)
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар және (немесе) жарналар бойынша берешектер
...
Барлығы:
7)
Қызметтік өнертабыс, пайдалы модель, өнеркәсіптік үлгі үшін авторларға сыйақылар төлеу бойынша
...
Барлығы:
Бірінші кезек бойынша барлығы:
2.
Екінші кезек
1)
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделген банкрот мүлкінің кепілімен қамтамасыз етілген міндеттемелер бойынша
...
Барлығы:
2)
Орталық контрагенттің функцияларын жүзеге асыратын клирингтік ұйымның осы клирингтік ұйымның клирингтік қатысушысы болып табылатын банкрот орталық контрагенттің қатысуымен бұрын жасаған және орындамаған мәмілелердің нәтижесінде туындаған талаптар
...
Барлығы:
Барлығы екінші кезек бойынша:
3.
Үшінші кезек
1)
Салықтық берешек
...
Барлығы:
2)
Салық төлеуші салық есептілігіне сәйкес есептеген, салық қызметі органы өтіпкеткен салық кезеңдері мен банкроттық рәсімі қолданылған салық кезеңі үшін салықтық тексерулер нәтижелері бойынша есептеген салық берешегі
...
Барлығы:
3)
Кедендік төлемдер, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждары, пайыздар бойынша берешек
...
Барлығы:
Барлығы үшінші кезек бойынша:
4.
Төртінші кезек
1)
Азаматтық-құқықтық және өзге де міндеттемелер бойынша талаптар
...
Барлығы:
2)
Бірінші кезек құрамына кірмеген авторлық шарттар бойынша талаптар
...
Барлығы:

1)
Требования граждан, перед которыми должник несет ответственность за причинение вреда жизни или здоровью
...
Итого:
2)
Требования по взысканию алиментов
...
Итого:
3)
Требования по оплате труда и выплате компенсаций лицам, работавшим по трудовому договору
...
Итого:
4)
Задолженность по социальным отчислениям в Государственный фонд социального страхования
...
Итого:
5)
Задолженность по удержанным из заработной платы обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам
...
Итого:
6)
Задолженность по отчислениям и (или) взносам на обязательное социальное медицинское страхование
...
Итого:
7)
Требования по выплате вознаграждений авторам за служебные изобретение, полезную модель, промышленный образец
...
Итого:
Итого по первой очереди:
2.
Вторая очередь
1)
Требования кредиторов по обязательствам, обеспеченным залогом имущества должника, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан
...
Итого:
2)
Требования клиринговой организации, осуществляющей функции центрального контрагента, возникшие в результате ранее заключенных и не исполненных должником, являющимся клиринговым участником данной клиринговой организации, сделок с участием центрального контрагента
...
Итого:
Итого по второй очереди:
3.
Третья очередь
1)
Налоговая задолженность
...
Итого:
2)
Задолженность по налогам и другим обязательным платежам в бюджет, исчисленным должником в налоговой отчетности, а также начисленных органом государственных доходов по результатам налоговых проверок за истекшие налоговые периоды и налоговый период, в котором решение суда о применении реабилитационной процедуры вступило в законную силу
...
Итого:
3)
Задолженность по таможенным платежам, специальным, антидемпинговым, компенсационным пошлинам, процентам
...
Итого:
Итого по третьей очереди:
4.
Четвертая очередь
1)
Требования кредиторов по гражданско-правовым и иным обязательствам
...
Итого:
2)
Требования по авторским договорам,
не вошедшим в состав первой очереди
...
Итого:

3)
Соттың мәмілені жарамсыз деп тануы және мүлікті банкроттың мүліктік массасына қайтару туралы шешім қабылдауы нәтижесінде туындаған талаптары
...
Барлығы:
Барлығытөртінші кезек бойынша:
5.
Бесінші кезек
1)
Залалдар, тұрақсыздық айыбы (өсімпұл, айыппұл)
...
Барлығы:
2)
Өздерімен еңбек қатынастары бір жылдан басталатын оңалту туралы немесе банкроттық туралы іс қозғалғанға дейінгі кезең ішінде туындаған кредиторлардың еңбекақы мен өтемақы төлеу бойынша талаптары борышкерде оңалту туралы немесе банкроттық туралы іс қозғалғанға дейінгі бір жылдың алдындағы күнтізбелік он екі айда құралған орташа айлық жалақыдан аспайтын есеппен.
...
Барлығы:
3)
Қызметкердің жалақысын көтеру нәтижесінде пайда болған, бір жылдан бастап банкроттық туралы іс қозғалғанға дейінгі кезеңде есептелген еңбекақы және өтемақы төлеу жөніндегі кредиторлар талаптарының ұлғайту сомасы.
...
Барлығы:
Бесінші кезек бойынша барлығы:
6.
Алтыншы кезек
1)
Белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген талаптар
...
Алтыншы кезек бойынша барлығы:
Тізілім бойынша барлығы:
7.
Тізілімнен алынған талаптар
...
Барлығы:
___________________________________________ _________
(уақытша әкімшінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол (қолы)
жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе))
Ескертпе: аббревиатураны ашып жазу:
ЖСН - жеке сәйкестендіру нөмірі
БСН - бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 493 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары
– Қаржы министрінің
2020 жылғы 5 мамырдағы
№ 456 бұйрығына
2-қосымша
нысан
"__" ______202_жыл № __
(кредиторлар талаптары
тізілімінің қалыптастырылған
күні) "__" ______202_жыл № __
(кредиторлар талаптары
тізілімінің интернет-ресурста
орналастырған күні)
Банкроттық рәсіміндегі кредиторлар талаптарының тізілімі ___________________________________________________________ (атауы/тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе),таратылатын борышкердің ЖСН/БСН)
№ р/с
Кезек, тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)/ кредитордың атауы
Кредитордың (ЖСН/БСН)
Бейрезидент-кредитордың (ЖСН/БСН)
Қойылған талаптардың сомасы (теңге)
Әкімші қабылдаған шешімнің негізділігін растайтын құжаттар (атауы, күні, нөмірі), берешектің пайда болған күні
Танылған талаптар
Танылмаған талаптар
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Бірінші кезек
1)
өмір мен денсаулыққа келтірілген зиянның орнын толтыру бойынша борышкер жауапты болатын азаматтардың талаптары
...
Барлығы:

3)
Требования, возникшие в результате принятия судом решения о признании сделки недействительной и возврате имущества в имущественную массу должника
...
Итого:
Итого по четвертой очереди:
5.
Пятая очередь
1)
Убытки, неустойки (штрафы, пени)
...
Итого:
2)
Требования кредиторов по оплате труда и выплате компенсаций, трудовые отношения с которыми возникли в течение периода времени, начиная с одного года до возбуждения производства по делу о реабилитации, превышающих размер среднемесячной заработной платы, сложившейся у должника за двенадцать календарных месяцев, предшествующих одному году до возбуждения производства по делу о реабилитации
...
Итого:
3)
Суммы увеличений требований кредиторов по оплате труда и выплате компенсаций, образовавшиеся в результате повышения заработной платы работника в период, исчисляемый начиная с одного года до возбуждения производства по делу о реабилитации
...
Итого:
Итого по пятой очереди:
6.
Шестая очередь
1)
Требования, заявленные после истечения срока их предъявления
...
Итого по шестой очереди:
Итого по реестру:
7.
Требования, исключенные из реестра
...
Итого:
________________________________________________ ___________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, (подпись)
удостоверяющем личность)) временного администратора
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
ИИН - индивидуальный идентификационный номер;
БИН - бизнес-идентификационный номер.
Приложение 2 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 12 сентября 2025 года № 493
Приложение 2 к приказу
Первого Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан
– Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 мая 2020 года № 456
Форма
"___" ______202__ года № ___
(дата формирования реестра
требований кредиторов) № ___
"___" ______202__ года № ___
(дата размещения реестра
требований кредиторов
на интернет-ресурсе)
Реестр требований кредиторов в процедуре банкротства
________________________________________________________________
(наименование/фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), ИИН/БИН ликвидируемого должника)
Очередь, фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/ наименование кредитора
(ИИН/БИН) кредитора
(ИИН/БИН) кредитора - нерезидента
Сумма предъявленных требований (тенге)
Документы, подтверждающие Обоснованность принятого администратором решения (наименование, дата, номер), дата возникновения задолженности
Признанные требования
Непризнанные требования
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Первая очередь
1)
Требования граждан, перед которыми должник несет ответственность за причинение вреда жизни или здоровью
...
Итого:

7)
Қызметтік өнертабыс, пайдалы модель, өнеркәсіптік үлгі үшін авторларға сыйақылар төлеу бойынша
...
Барлығы:
Бірінші кезек бойынша барлығы:
2.
Екінші кезек
1)
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделген банкрот мүлкінің кепілімен қамтамасыз етілген міндеттемелер бойынша
...
Барлығы:
2)
банкроттық рәсімін жүргізу кезеңінде банкроттықты басқарушының қарыз алуы нәтижесінде туындаған талаптар
...
Барлығы:

7)
Требования по выплате вознаграждений авторам за служебные изобретение, полезную модель, промышленный образец
...
Итого:
Итого по первой очереди:
2.
Вторая очередь
1)
Требования кредиторов по обязательствам, обеспеченным залогом имущества банкрота, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан
...
Итого:
2)
Требования кредиторов, возникшие в результате получения банкротным управляющим в период проведения процедуры банкротства займа
...
Итого:

3)
Орталық контрагенттің функцияларын жүзеге асыратын клирингтік ұйымның осы клирингтік ұйымның клирингтік қатысушысы болып табылатын банкрот орталық контрагенттің қатысуымен бұрын жасаған және орындамаған мәмілелердің нәтижесінде туындаған талаптар
...
...
Барлығы:
Барлығыекінші кезек бойынша:
3.
Үшінші кезек
1)
Салықтық берешек
...
Барлығы:
2)
Салық төлеуші салық есептілігіне сәйкес есептеген, салық қызметі органы өтіп кеткен салық кезеңдері мен банкроттық рәсімі қолданылған салық кезеңі үшін салықтық тексерулер нәтижелері бойынша есептеген салық берешегі
...
Барлығы:

3)
Требования клиринговой организации, осуществляющей функции центрального контрагента, возникшие в результате ранее заключенных и не исполненных банкротом, являющимся клиринговым участником данной клиринговой организации, сделок с участием центрального контрагента
...
...
Итого:
Итого по второй очереди:
3.
Третья очередь
1)
Налоговая задолженность
...
Итого:
2)
Задолженность по налогам и другим обязательным платежам в бюджет, исчисленным должником в налоговой отчетности, а также начисленных органом государственных доходов по результатам налоговых проверок, за истекшие налоговые периоды и налоговый период, в котором применена процедура банкротства
...
Итого:

3)
Кедендік төлемдер, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждары, пайыздар бойынша берешек
...
Барлығы:
Барлығы үшінші кезек бойынша:
4.
Төртінші кезек
1)
Азаматтық-құқықтық және өзге де міндеттемелер бойынша талаптар
...
Барлығы:
2)
кепілмен қамтамасыз етілмеген мөлшердегі кепілді кредитордың міндеттемелері бойынша талаптары
...
Барлығы:
3)
Бірінші кезек құрамына кірмеген авторлық шарттардан талаптары
...
Барлығы:
4)
Соттың мәмілені жарамсыз деп тануы және мүлікті банкроттың мүліктік массасына қайтару туралы шешім қабылдауы нәтижесінде туындаған талаптары
...
Барлығы:

3)
задолженность по таможенным платежам, специальным, антидемпинговым,
компенсационным пошлинам, процентам
...
Итого:
Итого по третьей очереди:
4.
Четвертая очередь
1)
Требования кредиторов по гражданско-правовым и иным обязательствам
...
Итого:
2)
Требования залоговых кредиторов по обязательству в части, не обеспеченной залогом
...
Итого:
3)
Требования по авторским договорам, не вошедшим в состав первой очереди
...
Итого:
4)
Требования, возникшие в результате принятия судом решения о признании сделки недействительной и возврате имущества в имущественную массу банкрота
...
Итого:

5)
кепілге салынған мүлікті беру кезіндегікепілге салынған мүліктің бағалау құны кепілді кредитор талаптарының мөлшерінен аз болса, кепілді кредиторлардың талаптарының айырмашылық мөлшеріндегі талаптары
...
Барлығы:
Барлығытөртінші кезек бойынша:
5.
Бесінші кезек
1)
Залалдар, тұрақсыздық айыбы (өсімпұл, айыппұл)
...
Барлығы:
2)
Өздерімен еңбек қатынастары бір жылдан басталатын оңалту туралы немесе банкроттық туралы іс қозғалғанға дейінгі кезең ішінде туындаған кредиторлардың еңбекақы мен өтемақы төлеу бойынша талаптары борышкерде оңалту туралы немесе банкроттық туралы іс қозғалғанға дейінгі бір жылдың алдындағы күнтізбелік он екі айда құралған орташа айлық жалақыдан аспайтын есеппен
...
Барлығы:
3)
Қызметкердің жалақысын көтеру нәтижесінде пайда болған, бір жылдан бастап банкроттық туралы іс қозғалғанға дейінгі кезеңде есептелген еңбекақы және өтемақы төлеу жөніндегі кредиторлар талаптарының ұлғайту сомасы
...
Барлығы:
Бесінші кезек бойынша барлығы:
6.
Алтыншы кезек
1)
Белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген талабы
...
Алтыншы кезек бойынша барлығы:
Тізілім бойынша барлығы:
7.
Тізілімнен алынған талаптар
...
Барлығы:
_____________________________________________ ________
(уақытша басқарушының тегі, аты, әкесінің аты (егер (қолы)
ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе))
Ескертпе: аббревиатураны ашып жазу:
ЖСН - жеке сәйкестендіру нөмірі
БСН - бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Министр финансов
Республики Казахстан
от 12 сентября 2025 года
№ 493 бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары
– Қаржы министрінің
2020 жылғы 5 мамырдағы
№ 456 бұйрығына
3-қосымша
нысан
"__" ______202_жыл № ____
(кредиторлар талаптары
тізілімінің қалыптастырылған
күні) "__" ______202_жыл
№ ____ (кредиторлар талаптары
тізілімінің интернет-ресурста
орналастырған күні)
Оңалту және банкроттық рәсімдеріндегі астық қабылдау кәсіпорындарының кредиторлар талаптарының тізілімі ___________________________________________________________ (атауы/тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), таратылатын борышкердің ЖСН/БСН)
Кезек, тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)/ кредитордың атауы
Кредитордың (ЖСН/БСН)
Бейрезидент-кредитордың (ЖСН/БСН)
Қойылған талаптардың сомасы (теңге)
Әкімші қабылдаған шешімнің негізділігін растайтын құжаттар (атауы, күні, нөмірі), берешектің пайда болған күні
Танылған талаптар
Танылмаған талаптар
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Бірінші кезек

5)
Требования залоговых кредиторов при передаче заложенного имущества в размере разницы в случае, если оценочная стоимость заложенного имущества меньше, чем требования залогового кредитора
...
Итого:
Итого по четвертой очереди:
5.
Пятая очередь
1)
Убытки, неустойки (штрафы, пени)
...
Итого:
2)
Требования кредиторов по оплате труда и выплате компенсаций, трудовые отношения с которыми возникли в течение периода времени, начиная с одного года до возбуждения производства по делу о банкротстве, превышающие размер среднемесячной заработной платы, сложившейся у должника за двенадцать календарных месяцев, предшествующих одному году до возбуждения производства по делу о банкротстве
...
Итого:
3)
Суммы увеличений требований кредиторов по оплате труда и выплате компенсаций, образовавшиеся в результате повышения заработной платы работника в период, исчисляемый, начиная с одного года до возбуждения производства по делу о банкротстве
...
Итого:
Итого по пятой очереди:
6.
Шестая очередь
1)
Требования, заявленные после истечения срока их предъявления
...
Итого по шестой очереди:
Итого по реестру:
7.
Требования, исключенные из реестра
...
Итого:
_________________________________________________ __________
фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, (подпись)
удостоверяющем личность)) временного управляющего
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
ИИН - индивидуальный идентификационный номер;
БИН - бизнес-идентификационный номер.
Приложение 3 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 12 сентября 2025 года № 493
Приложение 3 к приказу
Первого Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан
– Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 мая 2020 года № 456
Форма
"___"_______202__ года № ___
(дата формирования реестра
требований кредиторов) № ___
"___" ______202__ года № ___
(дата размещения реестра
требований кредиторов
на интернет-ресурсе)
Реестр требований кредиторов хлебоприемных предприятий в реабилитационной процедуре и процедуре банкротства __________________________________________________________________ (наименование/фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), ИИН/БИН ликвидируемого должника)
Очередь, фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/ Наименование кредитора
(ИИН/БИН) кредитора
(ИИН/БИН) кредитора - нерезидента
Сумма предъявленных требований (тенге)
Документы, подтверждающие Обоснованность принятого администратором решения (наименование, дата, номер), дата возникновения задолженности
Признанные требования
Непризнанные требования
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Первая очередь