"Мемлекеттік орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында, қосымша білім беретін мектептен тыс ұйымдарда білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру, сондай-ақ мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алатын балаларды тамақтандыруды қамтамасыз етуге байланысты тауарларды сатып алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 598 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің м.а. 2025 жылғы 31 шiлдедегi № 173 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 1 тамызда № 36557 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында, қосымша білім беретін мектептен тыс ұйымдарда білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру, сондай-ақ мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алатын балаларды тамақтандыруды қамтамасыз етуге байланысты тауарларды сатып алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 598 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17948 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында, қосымша білім беретін мектептен тыс ұйымдарда білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру, сондай-ақ мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алатын балаларды тамақтандыруды қамтамасыз етуге байланысты тауарларды сатып алу қағидаларында:
2-тармақтың 13) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"13) Қазақстандық тауар өндірушілерді, қызмет көрсетушілерді қолдау –Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік Кодексінің 17-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстанда шығарылатын тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің өндірісін дамытуды ынталандыру үшін қолайлы жағдайлар жасау жөніндегі шаралар;";
106-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"106. Орта білім беру ұйымының басшысы денсаулық сақтауды басқару органы бекіткен перспективалық мәзірге сәйкес күн сайын алдағы күні берілетін тағамдардың түрлерін көрсете отырып, ас мәзірін бекітеді және оны асханаға және білім алушылардың ата-аналары немесе заңды өкілдері үшін қолжетімді жерге орналастырады.

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 598 "Об утверждении Правил организации питания обучающихся в государственных организациях среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, внешкольных организациях дополнительного образования, а также приобретения товаров, связанных с обеспечением питания детей, воспитывающихся и обучающихся в государственных дошкольных организациях, организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей"
Приказ и.о. Министра просвещения Республики Казахстан от 31 июля 2025 года № 173. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2025 года № 36557
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 598 "Об утверждении Правил организации питания обучающихся в государственных организациях среднего образования, внешкольных организациях дополнительного образования, а также приобретения товаров, связанных с обеспечением питания детей, воспитывающихся и обучающихся в государственных дошкольных организациях, организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, организациях технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17948) следующие изменение:
в Правилах организации питания, обучающихся в государственных организациях среднего образования, внешкольных организациях дополнительного образования, а также приобретения товаров, связанных с обеспечением питания детей, воспитывающихся и обучающихся в государственных дошкольных организациях, организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, организациях технического и профессионального, послесреднего образования, утвержденных указанным приказом:
подпункт 13) пункта 2 изложить в новой редакции:
"13) поддержка казахстанских товаропроизводителей, производителей услуг – меры по созданию благоприятных условий для стимулирования развития производства товаров и услуг казахстанского происхождения в соответствии с пунктом 1 статьи 17 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан;"
пункт 106 изложить в новой редакции:
"106. Руководитель организации среднего образования в соответствии с перспективным меню, утвержденным органом управления здравоохранения, ежедневно утверждает меню с указанием выхода блюд на предстоящий день и размещает его в столовой, и в месте, доступном для родителей или законных представителей обучающихся.

Перспективалық мәзір "Әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмектің мөлшерін, көздерін, түрлерін және оны беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 320 қаулысына, "Қоғамдық тамақтану объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 17 ақпандағы № ҚР ДСМ-16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26866 болып тіркелген), "Денсаулық сақтау және білім беру ұйымдарында тамақтану стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-302/2020 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21857 болып тіркелген), "Тамақ өнімдерін тұтынудың ғылыми негізделген физиологиялық нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 503 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14674 болып тіркелген) бұйрықтарына және білім алушылардың жас ерекшеліктеріне, тамақтану объектісінің түрін, үй-жайлардың жиынтығы және тоңазытқыш және технологиялық жабдықтармен жарақтандыруды, сондай-ақ өңірде өндірілетін қазақстандық өнімдердің ұлттық дәстүрлері мен ассортиментін, дұрыс тамақтану рационын қалыптастыруды ескере отырып, тамақтанудың заттай нормаларына сәйкес әзірленеді.";
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында, мектептен тыс қосымша білім беру ұйымдарында білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша қызметті немесе тауарларды жеткізушіні, сондай-ақ мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарында, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алатын балаларды тамақтандыруды қамтамасыз етуге байланысты тауарларды жеткізушіні таңдау жөніндегі үлгілік конкурстық құжаттаманың 8-қосымшасында:
реттік нөмірі 2-жол мынадай мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.
Конкурстың (лоттың) мәні болып табылатын қазақстанда шығарылған тауарды өндірушінің мәртебесін растайтын құжаттың болуы
Жоқ (0 балл)
Бар (3 балл)
";
ескертпенің екінші бөлімі жаңа редакцияда жазылсын:
"–2-тармақ бойынша әлеуетті өнім берушінің біріккен лотқа қатысуы кезінде балдар, әлеуетті өнім беруші – Қазақстанда шығарылған тауар өндіруші тауарды (ларды) сертификаттау туралы құжатты ұсынған кезде осы конкурстың (лоттың) тауарларының кемінде 20%- ына (жиырма пайызына) қойылады.";

Перспективное меню разрабатывается согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 320 "Об утверждении размеров, источников, видов и Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь", приказам Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 февраля 2022 года № ҚР ДСМ-16 "Об утверждении Cанитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам общественного питания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26866), Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-302/2020 "Об утверждении стандартов питания в организациях здравоохранения и образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21857), Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2016 года № 503 "Об утверждении научно обоснованных физиологических норм потребления продуктов питания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14674), в соответствии с возрастными физиологическими особенностями обучающихся, натуральными нормами питания с учетом типа объекта питания, набора помещений и оснащения холодильным и технологическим оборудованием, а также национальных традиций и ассортимента продукции казахстанского происхождения, производимой в регионе, формирования рациона здорового питания.";
в Приложении 8 к Типовой конкурсной документации по выбору поставщика услуги или товаров по организации питания обучающихся в организациях среднего образования, внешкольных организациях дополнительного образования, а также поставщика товаров, связанных с обеспечением питания детей, воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях, организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, организациях технического и профессионального, послесреднего образования:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей новой редакции:
"
2.
Наличие документа, подтверждающего статус товара казахстанского происхождения , являющегося предметом конкурса (лота)
Отсутствует (0 баллов)
Имеется (3 балла)
";
часть вторую примечания изложить в новой редакции
" – по пункту 2 при участии потенциального поставщика в объединенном лоте баллы выставляются при предоставлении документа о сертификации товара (ов) потенциальным поставщиком – производителем товара казахстанского происхождения, на не менее 20% (двадцати процентов) товаров данного конкурса (лота);";

көрсетілген Қағидаларға 6-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрінің міндетін атқарушы
М. Мелдебекова
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрінің
міндетін атқарушы
2025 жылғы 31 шілдедегі
№ 173 Бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік орта білім беру
ұйымдарында, мектептен тыс
қосымша білім беру
ұйымдарында білім алушыларды
тамақтандыруды ұйымдастыру,
сондай-ақ мемлекеттік мектепке
дейінгі ұйымдарда, жетім
балалар мен ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған
балаларға арналған білім беру
ұйымдарында, техникалық және
кәсіптік, орта білімнен кейінгі
білім беру ұйымдарында
тәрбиеленетін және білім алатын
балаларды тамақтандыруды
қамтамасыз етуге байланысты
тауарларды сатып алу
қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Конкурс қорытындылары туралы хаттама
____________
(күні мен уақыты)
Тапсырыс беруші*_______________________________________________
Конкурстың №__________________________________________________
Конкурстың атауы _______________________________________________
Ұйымдастырушының атауы _______________________________________
Ұйымдастырушының мекенжайы___________________________________
Конкурстық комиссияның құрамы:
Т.А.Ә.
Лауазымы, жұмыс орны
Комиссиядағы рөлі
Жалпы сомасын көрсете отырып, сатып алынатын қызметтердің немесе тауарлардың
тізбесі ____________________________________________________
№ р/с
Лот №
Лоттың атауы
Саны
Бірлік бағасы
Бөлінген сома, теңге
Лот № __________________________________________________________
Лоттың атауы ____________________________________________________
Конкурсқа қатысу үшін ұсынылған өтінімдер (лот) туралы ақпарат (хронология бойынша): (өтінім саны)
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН) / ТЕН
Өтінімді ұсыну күні мен уақыты (хронология бойынша)
Конкурсқа қатысуға арналған өтінімдерді қарау кезінде мынадай құжаттар сұралды (осы Қағидаларға сәйкес сұраулар болған жағдайда толтырылады):
№ р/с
Сұрау жіберілген ұйымның/адамның аты
Сұрау жіберілген күн
Сұраудың қысқаша сипаттамасы
Сұрауға жауап беру күні
Конкурстық комиссия мүшелерінің дауыс беру нәтижелері:
№ р/с
Әлеуетті өнім берушінің атауы (әлеуетті өнім берушілердің тізбесі), БСН (ЖСН) / ТЕН
Комиссия мүшесінің Т.А.Ә.
Комиссия мүшесінің шешімі
Бас тарту себебі
Мәліметтер мен құжаттарды көрсете отырып, олардың біліктілік талаптарына және конкурстық құжаттама талаптарына сәйкес еместігін растайтын бас тарту себептерін нақты көрсету
Конкурсқа қатысуға жіберілмеген өтінімдер (өтінімдер саны):
№ р/с
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН) / ТЕН
Бас тарту себебі
Мынадай өтінімдер конкурсқа қатысуға жіберілді (өтінім саны):
№ р/с
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН) / ТЕН
Осы Қағидаларда көрсетілген өлшемшарттарды осы конкурсқа қатысуға ұсынылған конкурсқа қатысуға арналған барлық өтінімдерге қолдану нәтижелері туралы ақпарат:
қызметтерді жеткізушілерге:
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН) / ТЕН
Өлшемшарттар
Тиісті аймақта өткен 7 жылдағы қызмет көрсету нарығындағы жұмыс тәжірибесі
Мемлекеттік білім беру ұйымдарының білім алушылары мен тәрбиеленушілерін тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша жұмыс тәжірибесі
Басқа қоғамдық тамақтану объектілерінде тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша жұмыс тәжірибесі
кестенің жалғасы

приложение 6 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Комитету по охране прав детей Министерства просвещения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства просвещения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства просвещения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра просвещения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Испоняющий обязанности
министра просвещения
Республики Казахстан
М. Мелдебекова
Приложение к приказу
Испоняющий обязанности
министра просвещения
Республики Казахстан
от 31 июля 2025 года № 173
Приложение 6
к Правилам организации
питания обучающихся в
государственных организациях
среднего образования,
внешкольных организациях
дополнительного образования, а
также приобретения товаров,
связанных с обеспечением
питания детей,
воспитывающихся и
обучающихся в
государственных дошкольных
организациях, организациях
образования для детей-сирот и
детей, оставшихся без
попечения родителей,
организациях технического и
профессионального,
послесреднего образования
Форма
Протокол об итогах конкурса
____________________
(время и дата)
Заказчик *_______________________________________________________
№ конкурса ______________________________________________________
Название конкурса ________________________________________________
Наименование организатора _______________________________________
Адрес организатора _______________________________________________
Состав конкурсной комиссии:
Ф. И. О.
Должность, место работы
Роль в комиссии
Перечень закупаемых услуг или товаров с указанием общей суммы ____________________________________________________________________
№ п/п
№ Лота
Наименование лота
Количество
Цена за единицу
Выделенная сумма, тенге
№ лота __________________________________________________________
Наименование лота _______________________________________________
Информация о представленных заявках на участие в конкурсе (лоте) (по хронологии):
(количество заявок)
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН) / УНП
Дата и время представления заявки (по хронологии)
При рассмотрении заявок на участие в конкурсе были запрошены следующие документы (заполняется в случае осуществления запросов в соответствии с настоящими Правилами):
№ п/п
Наименование организации/лица, к которому направлен запрос
Дата направления запроса
Краткое описание запроса
Дата представления ответа на запрос
Результаты голосования членов конкурсной комиссии:
№ п/п
Наименование потенциального поставщика (перечень потенциальных поставщиков), БИН (ИИН)/ УНП
ФИО члена комиссии
Решение члена комиссии
Причина отклонения
Подробное описание причин отклонения с указанием сведений и документов, подтверждающих их несоответствие квалификационным требованиям и требованиям конкурсной документации
Отклоненные заявки на участие в конкурсе (количество заявок):
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН) / УНП
Причина отклонения
Следующие заявки на участие в конкурсе были допущены (количество заявок):
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН) / УНП
Информация о результатах применения критериев, предусмотренных настоящими Правилами, ко всем заявкам на участие в конкурсе, представленным на участие в данном конкурсе:
к поставщикам услуг:
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН)/ УНП
Критерии
Опыт работы на рынке услуги в соответствующем регионе за предыдущие 7 лет
Опыт работы по организации питания обучающихся и воспитанников государственных организаций среднего образования
Опыт работы по организации питания на других объектах общественного питания
продолжение таблицы

Аспаз біліктілігін бере отырып, орта арнайы білімі (2007 жылғы 27 шілдеге дейін білімі туралы құжатты алған жағдайда) немесе техникалық және кәсіптік, жоғары білімі бар аспаздың (қоғамдық тамақтандыру саласында) болуы
Диетология саласында медициналық білімі және біліктілігі және (немесе) диетология саласында біліктілігін арттырудан (қайта даярлаудан) өткен медициналық білімі бар диетологтың немесе диеталық бикенің болуы
Аспаз өтілі
Қоғамдық тамақтану саласында жоғары, орта - техникалық білімі бар технологтың немесе техник – технологтың болуы
тауарларды жеткізушілерге:
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН) / ТЕН
Өлшемшарттар
Тиісті аймақта конкурстың мәні болып табылатын тауар нарығындағы өткен 7 жылдағы жұмыс тәжірибесі
Конкурстың (лоттың) мәні болып табылатын қазақстанда шығарылған тауарды өндірушінің мәртебесін растайтын құжаттың болуы
Азық-түлікті арнайы автокөлікпен жеткізу шарттары
Конкурсқа қатысушылардың балдарын есептеу:
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН) / ТЕН
Өлшемшарттар бойынша жалпы балл
Өлшемшарттар бойынша жұмыс тәжірибесі
Өтінім беру күні мен уақыты
3. Конкурстық комиссия өлшемшарттарға сәйкес қарастыру нәтижелері бойынша ашық дауыс беру жолымен былай деп шешті:
1) конкурстың (лоттың) жеңімпазы ______________________ (конкурсқа қатысушының атауы мен орналасқан жерін, сондай-ақ ол жеңімпаз деп танылған жағдайларды көрсету),
екінші орын иегері ____________________ (конкурсқа қатысушының атауы мен орналасқан жерін көрсету) деп танылсын;
үшінші орын иегері ____________________ (конкурсқа қатысушының атауы мен орналасқан жерін көрсету) деп танылсын;
төртінші орын иегері ___________________ (конкурсқа қатысушының атауы мен орналасқан жерін көрсету) деп танылсын;
және т.б. _____________________________________________________;
2) Конкурстың тапсырыс берушісі _________________ (атауын және орналасқан жерін көрсету) _______________-мен (конкурс жеңімпазының атауын көрсету) осы Қағидаларда белгіленген мерзімде орта білім беру ұйымдарында білім алушыларды, сондай-ақ мектепке дейінгі ұйымдарда, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарында тәрбиеленушілер мен білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсету немесе тауарлар жеткізу туралы шарт жасассын
Не:
__________________ конкурс (лот) өткізілмеді деп танылсын (конкурстың атауын және конкурсты (лотты) өткізілмеді деп тану себебін көрсету)
Не:
Мынадай негізде конкурс (лот) өткізілмеді: Уәкілетті мемлекеттік органдардың актілері (нұсқама, хабарлама, ұсыныс, шешім) ________ жылғы "__"___________№___.
Болдырмау туралы шешім қабылдаған орган: (______________________).
Не:
Осы Қағидаларға сәйкес көрсетілетін қызметтерді және (немесе) тауарларды сатып алудың жылдық жоспарында көзделмеген көрсетілетін қызметтерді, тауарларды сатып алу бойынша конкурстан (лоттан) бас тартылды.
Ескерту:
* Егер бірнеше тапсырыс беруші болса, тапсырыс беруші туралы мәлімет көрсетілмейді.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ТЕН – төлеушінің есеп нөмірі;
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болса).

Наличие повара, имеющего среднее специальное образование (при получении документа об образовании до 27 июля 2007 года) или техническое и профессиональное, высшее образование с присуждением квалификации повара (в области общественного питания)
Наличие диетолога или диетической сестры, имеющего медицинское образование и квалификацию в области диетологии и (или) медицинское образование с прохождением повышения квалификации (переподготовкой) в области диетологии
Стаж повара
Наличие технолога или техника - технолога, имеющего высшее, средне – техническое образование, в области общественного питания
к поставщикам товаров:
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН)/ УНП
Критерии
Опыт работы на рынке товаров, являющихся предметом конкурса в соответствующем регионе за предыдущие 7 лет
Наличие документа, подтверждающего статус производителя товара казахстанского происхождения, являющегося предметом конкурса (лота)
Условия доставки продуктов питания специализированным автотранспортом
Расчет баллов участников конкурса:
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН)/УНП
Общий бал по критериям
Опыт работы по критериям
Дата и время подачи заявки
3. Конкурсная комиссия по результатам рассмотрения в соответствии с критериями путем открытого голосования решила:
1) признать победителем конкурса (лота) ___________________ (указать наименование и местонахождение участника конкурса, а также условия, на которых он признан победителем),
занявшим второе место ___________________ (указать наименование и местонахождение участника конкурса);
занявшим третье место ___________________ (указать наименование и местонахождение участника конкурса);
занявшим четвертое место ___________________ (указать наименование и местонахождение участника конкурса);
и так далее _____________________________________________________;
2) Заказчику конкурса ________ (указать наименование и местонахождение) в установленные настоящими Правилами сроки заключить договор об оказании услуги или поставке товаров по организации питания обучающихся в организациях среднего образования, а также воспитанников
и обучающихся дошкольных организаций, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей с ________ (указать наименование победителя конкурса)
Либо:
признать конкурс (лота) __________________________ несостоявшимся (указать наименование
конкурса (лота) и причины признания конкурса несостоявшимся)
Либо:
Произведена отмена конкурса (лота), основанием которой является: Акты уполномоченных государственных органов (предписание, уведомление, представление, решение) № ____ от дд.мм.гггг.
Орган, принявший решение об отмене: (_______________________).
Либо:
Произведен отказ от конкурса (лота) по приобретению услуг и (или) товаров, не предусмотренных годовым планом приобретения услуг, товаров согласно настоящим Правилам.
Примечание:
* Сведения о заказчике не отображается, если несколько заказчиков.
Расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
УНП – учетный номер плательщика;
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество (при его наличии).