Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі Төрағасының м.а. 2025 жылғы 23 шiлдедегi № 8 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 шiлдеде № 36521 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасының бәсекелестікті қорғау саласындағы заңнамасына сәйкестігі тұрғысынан қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 9 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27771 болып тіркелген);
2) "Кейбір бұйрықтарға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының 2023 жылғы 19 шілдедегі № 10 бұйрығымен бекітілген Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтар тізбесінің 5-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33136 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) Экономикалық шоғырлану және мемлекеттік кәсіпорындарды бақылау департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Агенттіктің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Агенттік төрағасының орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі төрағасының
міндетін атқарушы
Б. Самбетов

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ и.о. Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 23 июля 2025 года № 8. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2025 года № 36521
В соответствии с пунктом 2 статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКAЗЫВAЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 9 "Об утверждении Правил выдачи заключения на предмет соответствия законодательству Республики Казахстан в области защиты конкуренции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27771);
2) пункт 5 Перечня некоторых приказов, в которые вносятся изменения и дополнение, утвержденного приказом Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 19 июля 2023 года № 10 "О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33136).
2. Департаменту экономической концентрации и контроля государственных предприятий Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (далее – Агентство) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Председателя Агентства по защите и
развитию конкуренции Республики Казахстан
Б. Самбетов