"Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 265 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 21 шiлдедегi № 271 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 25 шiлдеде № 36512 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 265 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28102 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мониторинг жоба картаға енгізілген сәтінен бастап жауапты мемлекеттік органмен тоқсан сайын жүргізіледі.
Жауапты мемлекеттік орган Бірыңғай индустрияландыру картасының жобаларын Ұлттық цифрлық инвестициялық платформаға интеграциялауды жүзеге асырады."
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Пайдалануға берілгенге дейінгі мониторинг мынадай көрсеткіштерді тексеру және өңдеу кіретін жобаның ағымдағы жай-күйін талдауды көздейді:
1) негізгі капиталға салынған ағымдағы инвестиция көлемінің жалпы инвестиция көлеміне қатынасымен есептелетін инвестицияларды игеру;
2) жобаның құрылысы кезеңінде тартылған жұмыс орындарының санымен анықталатын, уақытша жұмыс орындарының саны;
3) орындалған құрылыс жұмыстарының (қызметтерінің) ағымдағы көлемінің жоба бойынша жалпы құрылыс жұмыстарының (қызметтерінің) көлеміне қатынасымен есептелетін, орындалған құрылыс жұмыстарының (қызметтерінің) пайызы;
4) жобаны пайдалануға беру мерзімі.
Жобаны іске асырудың жоспар-кестесінің іс-шараларының мерзімі бұзылған жағдайда, жауапты мемлекеттік орган өтінім берушімен бірлесіп себептерін анықтау және оларды шешу жолдарын пысықтау бойынша жұмыс жүргізеді және жобаның салалық тиесілігіне қарай орталық мемлекеттік органмен міндетті түрде келісе отырып, осы Әдістемеге 4-қосымшаға сәйкес жобаның жол картасын әзірлейді.
Жауапты мемлекеттік органдар басқа мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерінен алынған деректер негізінде жобаларды іске асыру көрсеткіштерін тұрақты түрде тексеруді және өңдеуді жүргізеді.";
1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 мая 2022 года № 265 "Об утверждении Методики мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 21 июля 2025 года № 271. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2025 года № 36512
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 мая 2022 года № 265 "Об утверждении Методики мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28102) следующие изменения:
в Методике мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации, утвержденной указанным приказом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Мониторинг проводится ежеквартально ответственным государственным органом с момента включения проекта в карту.
Ответственный государственный орган осуществляет интеграцию проектов Единой карты индустриализации в Национальную цифровую инвестиционную платформу.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Мониторинг до ввода в эксплуатацию предусматривает анализ текущего состояния проекта, включающий в себя проверку и обработку следующих показателей:
1) освоение инвестиций, которое исчисляется соотношением текущего объема инвестиций в основной капитал к общему объему инвестиций;
2) количество временных рабочих мест определяемых численностью задействованных рабочих мест на период строительства проекта;
3) процент выполненных строительных работ (услуг), исчисляемый соотношением текущего объема выполненных строительных работ (услуг) к общему объему строительных работ (услуг) по проекту;
4) срок ввода в эксплуатацию проекта.
В случаях срыва срока мероприятий план-графика реализации проекта ответственный государственный орган совместно с заявителем проводит работу по выявлению причин с проработкой путей их решения и разрабатывает дорожную карту проекта согласно приложению 4 к настоящей Методике с обязательным согласованием с центральным государственным органом по отраслевой принадлежности проекта.
Ответственные государственные органы проводят регулярную проверку и обработку показателей реализации проектов на основе данных, полученных из информационных систем других государственных органов.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейінгі күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Е. Нагаспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Статистикалық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және
құрылыс министрінің
2025 жылғы 21 шілдедегі
№ 271 Бұйрыққа
қосымша
Бірыңғай индустрияландыру
картасының өнеркәсіптік-
инновациялық жобаларын
мониторингтеу әдістемесіне
1-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан интернет – ресурста орналастырылған: www.gov.kz/memleket/entities/comprom.
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: Бірыңғай индустрияландыру картасының жобалары бойынша ақпарат.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): БИКЖА-1.
Кезеңділік: тоқсан сайын.
Есепті кезең: 20 ____ жылғы __________.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын тұлғалар тобы: қызметі өнеркәсіппен байланысты жауапты шаруашылық субъектілері (бұдан әрі – шаруашылық субъектілері), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), орталық мемлекеттік органдар.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: шаруашылық жүргізуші субъектілер аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне дейін;
аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күніне дейін;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) және орталық мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күніне дейін.
ЖСН/БСН:
(деректерді жеке тұлғалар ұсынған жағдайда, сондай-ақ агрегатталған түрде толтырылмайды)
Жинау әдісі (қағаз тасығышта, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз тасығышта пайдалана отырып, интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): электронды түрде.
Жобаның атауы
Жобаның өтініш берушісі
БСН/ЖСН
Құрылтайшы, ел, үлес
Қызметі өнеркәсіппен байланысты жауапты шаруашылық жүргізуші субъектілер (бұдан әрі-шаруашылық жүргізуші субъектілер), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), орталық мемлекеттік органдар
Жобаның мақсаты
ЭҚЖЖ
Экономикалық қызмет түрлері бөлімі
Облысы, қаласы, ауданы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша Код
Көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шаралары
Жұмыс орындарының саны
шара түрінің атауы
құндық көрінісіндегі өлшемі, миллион теңге
құрылыс кезеңінде
пайдалану кезеңіне
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
нысанның жалғасы
Жобаға жоспарланған инвестиция көлемі, миллион теңге
Жобаға нақты инвестиция көлемі, миллион теңге
Жобаны қаржыландыру көздері, миллион теңге
Шығарылатын өнімнің атауы
Жалпы көлемі
жылдар бойынша
Жалпы көлемі
жылдар бойынша
меншікті қаражат, миллион теңге
қарыз қаражаты, миллион теңге
бюджет қаражаты, миллион теңге
қаржыландыруға қосымша қажеттілік, миллион теңге
16
17
18
19
20
21
22
23
24
нысанның жалғасы
Жобалық қуаты
Күні
Жылдар бойынша өндірілген өнім көлемі
Шешу жолдарын пысықтай отырып, инвесторлардың проблемалық мәселелері
Басқа мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерімен салыстыру арқылы жобаларды іске асыру көрсеткіштерін өңдеуге жауапты орган
Ағымдағы жағдайы
Өтініш берушінің байланыс деректері (Т.А.Ә., телефон)
заттай көріністе
құндық мәнде, миллион теңге
құрылыстың басталуы (СС.АА.ЖЖ.)
пайдалануға беру (СС.АА.ЖЖ.)
заттай көріністе
құндық мәнде, миллион теңге
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Ескертпе: Нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы нысанға қосымшаға келтірілген.
Атауы Мекенжайы
Наименование Адрес
_____________________________ ________________________
_____________________________ ________________________
Телефоны
Телефон ______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы/Адрес электронной почты
_____________________________________________________________________
Орындаушы
Исполнитель ________________________________ ____________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефоны
фамилия, имя и отчество подпись, телефон
(при его наличии)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________ __________________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности қолы
подпись
_______________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_____________________________________________________________________
"Бірыңғай индустрияландыру
картасының жобалары бойынша
ақпарат" әкімшілік деректерді
өтеусіз негізде жинауға арналған
нысанға қосымша
"Бірыңғай индустрияландыру картасының жобалары бойынша ақпарат" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме

2. Комитету промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности и
строительства Республики Казахстан
Е. Нагаспаев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2025 года № 271
Приложение 1
к Методике мониторинга
промышленно-инновационных
проектов единой карты
индустриализации
Форма, предназначенная
для сбора
административных данных
Представляется: Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет–ресурсе: www.gov.kz/memleket/entities/comprom.
Наименование административной формы: Информация по проектам единой карты индустриализации.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): ИПЕКИ-1.
Периодичность: ежеквартально.
Отчетный период: __________ 20 ____ год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: ответственные хозяйствующие субъекты, деятельность которых связана с обрабатывающей промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения), местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы, центральные государственные органы.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: хозяйствующими субъектами в местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения) ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) районов, городов областного значения в местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы ежеквартально до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) областей, городов республиканского значения, столицы и центральными государственными органами в Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан ежеквартально до 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
ИИН/БИН:
(не заполняется в случае представления данных физическими лицами, а также в агрегированном виде)
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): в электронном виде.
Наименование проекта
Заявитель проекта
БИН/ИИН
Учредитель, страна, доля
Ответственные хозяйствующие субъекты, деятельность которых связана с промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения), местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы, центральные государственные органы
Цель проекта
ОКЭД
Раздел вида экономической деятельности
Область, город, район
Код по Классификатору административно-территориальных объектов
Оказанные меры государственного стимулирования
Количество рабочих мест
наименование вида меры
мера в стоимостном выражении, миллион тенге
на период строительства
на период эксплуатации
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение формы
Планируемый объем инвестиций в проект, миллион тенге
Фактический объем инвестиций в проект, миллион тенге
Источники финансирования проекта, миллион тенге
Наименование выпускаемой продукции
Общий объем
по годам
Общий объем
по годам
собственные средства, миллион тенге
заемные средства, миллион тенге
бюджетные средства, миллион тенге
дополнительная потребность в финансировании, миллион тенге
16
17
18
19
20
21
22
23
24
продолжение формы
Проектная мощность
Дата
Объем произведенной продукции по годам
Проблемные вопросы инвесторов, с проработкой путей их разрешения
Орган, ответственный за обработку показателей реализации проектов посредством сверки с информационными системами других государственных органов
Текущее состояние
Контакты заявителя (ФИО, телефон)
в натуральном выражении
в стоимостном выражении, миллион тенге
начала строительства (ЧЧ.ММ.ГГ)
ввода в эксплуатацию (ЧЧ.ММ.ГГ)
в натуральном выражении
в стоимостном выражении, миллион тенге
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложение приложении к настоящей форме.
Атауы                                                 Атауы
Наименование                                     Наименование
__________________________                   ______________________
__________________________                   ______________________
Телефоны
Телефон
_______________________________________________
Электрондық почта мекенжайы
Адрес электронной почты
_______________________________________________
Орындаушы
Исполнитель
______________________________________                   __________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)             қолы, телефон
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                   подпись, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам                   _________________________
қолы
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности                         подпись
____________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Информация по проектам
единой карты
индустриализации"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Информация по проектам единой карты индустриализации"

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Бірыңғай индустрияландыру картасының жобалары бойынша ақпарат" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды қызметі өнеркәсіппен байланысты жауапты шаруашылық жүргізуші субъектілер (бұдан әрі – шаруашылық жүргізуші субъектілер), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), орталық мемлекеттік органдар толтырады.
3. Нысанға орындаушы мен басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
4. Нысанды Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне:
шаруашылық жүргізуші субъектілер аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне дейін;
аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күніне дейін;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) және орталық мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күніне дейін ұсынады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. Нысанның 1-бағанында жобаның реттік нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 2-бағанында жобаның атауы көрсетіледі.
8. Нысанның 3-бағанында жобаның өтініш берушісі көрсетіледі.
9. Нысанның 4-бағанында жоба өтініш берушінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
10. Нысанның 5-бағанында Жарғыға сәйкес елі және жобаға қатысу үлесі көрсетілген жобаның құрылтайшысы (құрылтайшылары) көрсетіледі.
11. Нысанның 6-бағанында қызметі өнеркәсіппен байланысты жауапты шаруашылық жүргізуші субъектілер (бұдан әрі – шаруашылық жүргізуші субъектілер), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), орталық мемлекеттік органдар көрсетіледі.
12. Нысанның 7-бағанында жобаның мақсаты – жаңа өндіріс немесе қолданыстағы өндірісті кеңейту және/немесе жаңғырту көрсетіледі.
13. Нысанның 8-бағанында Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші (ЭҚЖЖ) көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Информация по проектам единой карты индустриализации" (далее – Форма).
2. Форма заполняется ответственными хозяйствующими субъектами, деятельность которых связана с промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местными исполнительными органами (акиматы) районов (городов областного значения), местными исполнительными органами (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы, центральными государственными органами.
3. Форма подписывается исполнителем и руководителем, или лицом, исполняющим его обязанности.
4. Форма представляется в Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан:
хозяйствующими субъектами в местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения) ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) районов, городов областного значения в местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы ежеквартально до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) областей, городов республиканского значения, столицы и центральными государственными органами в Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
ежеквартально до 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
6. В графе 1 Формы указывается порядковый номер проекта.
7. В графе 2 Формы указывается наименование проекта.
8. В графе 3 Формы указывается заявитель проекта.
9. В графе 4 Формы указывается бизнес-идентификационный номер/ индивидуальный идентификационный номер заявителя проекта.
10. В графе 5 Формы указывается учредитель (-и) проекта с указанием страны и доли участия в проекте согласно уставу.
11. В графе 6 Формы указывается ответственные хозяйствующие субъекты, деятельность которых связана с промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения), местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы, центральные государственные органы.
12. В графе 7 Формы указывается цель проекта – новое производство или расширение и/или модернизация существующего производства.
13. В графе 8 Формы указывается Общий классификатор видов экономической деятельности (ОКЭД).

14. Нысанның 9-бағанында жобаның экономикалық қызмет түрлері бөлімі көрсетіледі.
15. Нысанның 10-бағанында әкімшілік-аумақтық объектілер сыныптауышына сәйкес жоба іске асырылатын облыс, қала, аудан көрсетіледі.
16. Нысанның 11-бағанында әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша код көрсетіледі.
17. Нысанның 12-бағанында көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шарасы түрінің атауы көрсетіледі.
18. Нысанның 13-бағанында көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шаралары құндық мәнде миллион теңгемен көрсетіледі.
19. Нысанның 14-бағанында жобаны салу кезеңіне құрылған не жоспарланатын жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
20. Нысанның 15-бағанында жобалау құжаттамасына немесе жоба паспортына сәйкес пайдалану кезеңінде құрылған не жоспарланатын жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
22. Нысанның 16-бағанында жобаға инвестициялардың жалпы жоспарланған көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
23. Нысанның 17-бағанында жобаға жылдар бойынша жоспарланған инвестициялар көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
24. Нысанның 18-бағанында жобаға инвестициялардың жалпы нақты көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
25. Нысанның 19-бағанында жобаға салынған инвестициялардың нақты көлемі жылдар бойынша миллион теңгемен көрсетіледі.
26. Нысанның 20-бағанында жобаға өз қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
27. Нысанның 21-бағанында Екінші деңгейдегі банктердің қарыз қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
28. Нысанның 22-бағанында мемлекеттік ынталандыру шаралары операторларының және ұлттық компаниялардың бюджет қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
29. Нысанның 23-бағанында жоба бойынша қаржыландыруға қосымша қажеттілік миллион теңгемен көрсетіледі.
30. Нысанның 24-бағанында жоба шеңберінде шығарылатын өнімнің атауы көрсетіледі.
31. Нысанның 25-бағанында өлшем бірліктерін көрсете отырып, жобалық құжаттамаға немесе жобаның паспортына сәйкес заттай мәнде жобаның қуаты көрсетіледі.
32. Нысанның 26-бағанында жобаның қуаты жобалық құжаттамаға немесе жобаның паспортына сәйкес құндық мәнде миллион теңгемен көрсетіледі.
33. Нысанның 27-бағанында жоба құрылысының басталу күні көрсетіледі.
34. Нысанның 28-бағанында пайдалануға беру актісіне немесе жабдықты қабылдау актісіне сәйкес жобаны пайдалануға беру күні көрсетіледі.
35. Нысанның 29-бағанында жыл бойынша өлшем бірліктерін көрсете отырып, өндірілген өнімнің көлемі заттай түрде көрсетіледі.
36. Нысанның 30-бағанында өндірілген өнімнің көлемі жылдар бойынша құндық мәнде миллион теңгемен көрсетіледі.
37. Нысанның 31-бағанында шешу жолдарын пысықтай отырып, инвесторлардың проблемалық мәселелері көрсетіледі.

14. В графе 9 Формы указывается раздел вида экономической деятельности проекта.
15. В графе 10 Формы указывается область, город, район, где реализуется проект согласно Классификатору административно-территориальных объектов.
16. В графе 11 Формы указывается код по Классификатору административно-территориальных объектов.
17. В графе 12 Формы указывается наименование вида оказанной меры государственного стимулирования.
18. В графе 13 Формы указывается оказанные меры государственного стимулирования в стоимостном выражении в миллионах тенге.
19. В графе 14 Формы указывается количество созданных либо планируемых рабочих мест на период строительства проекта.
20. В графе 15 Формы указывается количество созданных либо планируемых рабочих мест на период эксплуатации в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта.
22. В графе 16 Формы указывается общий планируемый объем инвестиций в проект в миллионах тенге.
23. В графе 17 Формы указывается планируемый объем инвестиций в проект по годам в миллионах тенге.
24. В графе 18 Формы указывается общий фактический объем инвестиций в проект в миллионах тенге.
25. В графе 19 Формы указывается фактический объем инвестиций в проект по годам в миллионах тенге.
26. В графе 20 Формы указывается собственные средства в проект в миллионах тенге.
27. В графе 21 Формы указывается заемные средства банков второго уровня в миллионах тенге.
28. В графе 22 Формы указывается бюджетные средства операторов мер государственной стимулирования и национальных компаний в миллионах тенге.
29. В графе 23 Формы указывается дополнительная потребность в финансировании по проекту в миллионах тенге.
30. В графе 24 Формы указывается наименования выпускаемой продукции в рамках проекта.
31. В графе 25 Формы указывается мощность проекта в натуральном выражении в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта, с указанием единиц измерения.
32. В графе 26 Формы указывается мощность проекта в стоимостном выражении в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта в миллионах тенге.
33. В графе 27 Формы указывается дата начала строительства проекта.
34. В графе 28 Формы указывается дата ввода в эксплуатацию проекта согласно акту ввода в эксплуатацию или акту приемки оборудования.
35. В графе 29 Формы указывается объем произведенной продукции в натуральном выражении с указанием единиц измерения по годам.
36. В графе 30 Формы указывается объем произведенной продукции в стоимостном выражении по годам в миллионах тенге.
37. В графе 31 Формы указывается проблемные вопросы инвесторов, с проработкой путей их разрешения.

38. Нысанның 32-бағанында басқа мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерімен салыстыру арқылы жобаларды іске асыру көрсеткіштерін өңдеуге жауапты орган көрсетіледі.
39. Нысанның 33-бағанында орындалған құрылыс жұмыстарының (қызметтерінің) көлемі, жабдықты жеткізу және монтаждау және жүргізілген немесе жоспарланған жұмыстар, инвестицияларды игеру және/ немесе жобалық қуаттарды игеру бойынша ақпаратты қамтитын жобаның ағымдағы жай-күйі көрсетіледі.
40. Нысанның 34-бағанында жоба өтініш берушінің байланыстары (аты-жөні, телефоны) көрсетіледі.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
1) БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі.
2) ЖСН-жеке сәйкестендіру нөмірі.
3) Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда).
4) ЭҚЖЖ – Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші.

38. В графе 32 Формы указывается орган, ответственный за обработку показателей реализации проектов посредством сверки с информационными системами других государственных органов.
39. В графе 33 Формы указывается текущее состояние проекта, включающее информацию по объемам выполненных строительных работ (услуг), поставке и монтажу оборудования и проведенным или планируемым работам, по освоению инвестиций и/ или освоение проектных мощностей.
40. В графе 34 Формы указывается контакты заявителя проекта (ФИО, телефон).
Расшифровка аббревиатур:
1) БИН – бизнес-идентификационный номер.
2) ИИН-индивидуальный идентификационный номер.
3) ФИО – фамилия, имя, отчество (при его наличии).
4) ОКЭД – Общий классификатор видов экономической деятельности.