Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2025 жылғы 14 шiлдедегi № 11-1-4/420 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 15 шiлдеде № 36448 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Заң қызметі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
міндетін атқарушы
А. Рахметуллин
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Министрдің бірінші орынбасары
2025 жылғы 14 шілдедегі
№ 11-1-4/420
бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 11-1-2/303 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14141 болып тіркелген).
2. "Өкілдік шығындар" бөлінетін бюджеттік бағдарламасын бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 11-1-2/66 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14926 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелерінің әкімшілік ғимараттарын сатып алу, құрылысын жобалау және салу кезінде Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелерінің әкімшілік және арнайы үй-жайлары үшін алаңдардың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 11-1-4/461 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17642 болып тіркелген).
4. "Өкілдік шығындар" бөлінетін бюджеттік бағдарламасын бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 11-1-2/66 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2019 жылғы 16 қазандағы № 11-1-4/538 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19483 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 июля 2025 года № 11-1-4/420. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2025 года № 36448
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту юридической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
А. Рахметуллин
"Согласован"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Первый заместитель Министра
от 14 июля 2025 года № 11-1-4/420
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 11-1-2/303 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14141).
2. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 11-1-2/66 "Об утверждении Правил распределения распределяемой бюджетной программы "Представительские затраты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14926).
3. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 16 октября 2018 года № 11-1-4/461 "Об утверждении натуральных норм площадей для административных и специфических помещений загранучреждений Республики Казахстан при приобретении в собственность, проектировании и строительстве административных зданий загранучреждений Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17642).
4. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 16 октября 2019 года № 11-1-4/538 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 11-1-2/66 "Об утверждении Правил распределения распределяемой бюджетной программы "Представительские затраты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19483).

5. "Уәкілетті адамдарды Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерге іссапарға жіберу мақсатында республикалық бюджетте "Шетелдік іссапарлар" бағдарламасы және "Сыртқы саяси қызметтерді үйлестіру жөніндегі қызметтер", "Мемлекеттік шекараны делимитациялау және демаркациялау" және "Шет елдердегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және физикалық қорғалуын қамтамасыз ету" бағдарламаларының 162-ерекшелігі бойынша көзделген қаражатты пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 08-1-1-1/114 бұйрығына және "Өкілдік шығындар" бөлінетін бюджеттік бағдарламасын бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 11-1-2/66 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 11-1-4/113 бұйрығының 2-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22428 болып тіркелген).
6. "Зерттеулердің, консалтингтік көрсетілетін қызметтер мен мемлекеттік тапсырманың құнын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 11-1-4/416 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24657 болып тіркелген).
7. "Өкілдік шығындар" бөлінетін бюджеттік бағдарламасын бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 11-1-2/66 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-1-4/735 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33839 болып тіркелген).
8. "Өкілдік шығындар" бөлінетін бюджеттік бағдарламасын бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 11-1-2/66 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушысының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 11-1-4/101 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34143 болып тіркелген).

5. Пункт 2 приказа Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 марта 2021 года № 11-1-4/113 "О внесении изменений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 08-1-1-1/114 "Об утверждении правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Заграничные командировки" и специфики 162 программ "Услуги по координации внешнеполитической деятельности", "Делимитация и демаркация Государственной границы" и "Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом", в целях командирования уполномоченных лиц за пределы территории Республики Казахстан" и в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 11-1-2/66 "Об утверждении Правил распределения распределяемой бюджетной программы "Представительские затраты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22428).
6. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 4 октября 2021 года № 11-1-4/416 "Об утверждении Правил определения стоимости исследований, консалтинговых услуг и государственного задания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24657).
7. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 декабря 2023 года № 11-1-4/735 "О внесении изменений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 11-1-2/66 "Об утверждении Правил распределения распределяемой бюджетной программы "Представительские затраты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33839).
8. Приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 12 марта 2024 года № 11-1-4/101 "О внесении изменения в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 11-1-2/66 "Об утверждении Правил распределения распределяемой бюджетной программы "Представительские затраты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 34143).