Тексеру нәтижелері туралы акті нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2025 жылғы 10 маусымдағы № 123-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 12 маусымда № 36260 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 53-бабының 6-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН
1. Тексеру нәтижелері туралы акті нысаны осы бұйрығының қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитеті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2025 жылғы 10 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация министрі
Н. Нуржигитов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрі
2025 жылғы 10 маусымдағы
№ 123-НҚ Бұйрыққа
қосымша
Нысан
№_____Тексеру нәтижелері туралы акті
__________________                               20__жылғы "__" __________
Актіні толтыру орны                                     уақыты___________
Бақылау және қадағалау органының атауы________________________________
1. Тексеру жүргізуге негіз болған тексеру тағайындау туралы актінің номері мен күні
_________________________________________________________________
2. Тексеру жүргізген лауазымды адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол
жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе) және лауазымы _______
3. Мемлекеттік тексеру субъектісінің атауы, және тексеру жүргізу кезінде қатысқан
өкілінің лауазымы____________________________________________
4. Тексеру нәтижелері туралы, оның ішінде анықталған бұзушылықтар, олардың
сипаты туралы мәліметтер _____________________________________________
5. Тексерілетін субъект өкілінің, сондай-ақ тексеру жүргізу кезінде қатысқан
адамдардың актімен танысуы немесе танысудан бас тартуы туралы мәліметтер,
олардың қолдары немесе қол қоюдан бас тартуы ___________________________
6. Тексеру нәтижесі бойынша ескертулер және (немесе) қарсылықтар__________
Қосымша "___" парақта

Об утверждении формы акта о результатах проверки
Приказ Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 10 июня 2025 года № 123-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2025 года № 36260
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 10.06.2025
В соответствии с пунктом 6 статьи 53 Водного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму акта о результатах проверки согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по регулированию, охране и использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 10 июня 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
Н. Нуржигитов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
от 10 июня 2025 года № 123-НҚ
Форма
Акт о результатах проверки №_____
_____________________                  "____" ___________20 __ года
место составления акта                  Время ____________
Наименование государственного органа контроля и надзора ________________
1. Дата и номер акта о назначении проверки, на основании которого проведена
проверка ____________________________________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
и должность лица (лиц), проводившего (проводивших) проверку
____________________________________________________________________
3. Наименование субъекта государственного контроля, должность представителя,
присутствовавшего при проведении проверки _____________________________
4. Сведения о результатах проверки, в том числе о выявленных нарушениях, их
характере ____________________________________________________________
5. Сведения об ознакомлении или отказе в ознакомлении с актом о результатах
проверки представителя проверяемого субъекта, а также лиц, присутствовавших
при проведении проверки, их подписи или отказ от подписи _________________
6. Замечания и (или) возражения по результатам проверки ___________________
Приложение на "____" листах

7. Тексеру жүргізген лауазымды адамның (адамдардың) қолы________________
8. 20__ жылғы "___" ___________
Тексеру нәтижелері туралы актіні тапсыру туралы мәліметтер _______________
Танысуы, қолы
QR-код

7. Подпись должностного лица (должностных лиц), проводившего (проводивших)
проверку _____________________________________________________________
8. "____" ___________ 20__ года.
Сведения о вручении акта о результатах проверки __________________________
Ознакомление, подпись QR-код