"Қызмет өткеру кезінде қаза тапқан немесе мертігу (жаралану, жарақат алу, контузия), ауруы салдарынан қайтыс болған Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлерінің мәйіттерін жеткізуді әзірлеуге, мәйіттерін жеткізуге, жерлеуге, құлпытас дайындауға және оны орнатуға байланысты шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі Бастығының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 11-39 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі Бастығының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 11-77 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 2 мамырда № 36065 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қызмет өткеру кезінде қаза тапқан немесе мертігу (жаралану, жарақат алу, контузия), ауруы салдарынан қайтыс болған Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлерінің мәйіттерін жеткізуді әзірлеуге, мәйіттерін жеткізуге, жерлеуге, құлпытас дайындауға және оны орнатуға байланысты шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі Бастығының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 11-39 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34068 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қызмет өткеру кезінде қаза тапқан немесе мертігу (жаралану, жарақат алу, контузия), ауруы салдарынан қайтыс болған Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлерінің мәйіттерін жеткізуді әзірлеуге, мәйіттерін жеткізуге, жерлеуге, құлпытас дайындауға және оны орнатуға байланысты шығыстарды өтеу қағидаларында:
6-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің Қаржылық қамтамасыз ету департаменті белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің интернет-ресурсында орналасуын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік күзет қызметінің Бастығы
С. Исабеков
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі

О внесении изменения в приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 28 февраля 2024 года № 11-39 "Об утверждении Правил возмещения расходов, связанных с подготовкой к перевозке тела, перевозкой тела, погребением сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан, погибших при прохождении службы или умерших в результате увечья (ранения, травмы, контузии), заболевания, изготовлением и установкой надгробного памятника"
Приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 30 апреля 2025 года № 11-77. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 мая 2025 года № 36065
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 28 февраля 2024 года № 11-39 "Об утверждении Правил возмещения расходов, связанных с подготовкой к перевозке тела, перевозкой тела, погребением сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан, погибших при прохождении службы или умерших в результате увечья (ранения, травмы, контузии), заболевания, изготовлением и установкой надгробного памятника" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 34068) следующее изменение:
в Правилах возмещения расходов, связанных с подготовкой к перевозке тела, перевозкой тела, погребением сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан, погибших при прохождении службы или умерших в результате увечья (ранения, травмы, контузии), заболевания, изготовлением и установкой надгробного памятника", утвержденных указанным приказом:
подпункт 3) пункта 6 исключить.
2. Департаменту финансового обеспечения Службы государственной охраны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Службы государственной охраны Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Начальник Cлужбы
государственной охраны
Республики Казахстан
С. Исабеков
"Согласован"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан