Реттеліп көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің м.а. 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 54-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 7 сәуірде № 35951 болып тіркелді.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 32) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған реттеліп көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Тарифтік саясат департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрінің м.а.
Н. Алдамжаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация
министрінің м.а.
2025 жылғы 4 сәуірдегі
№ 54-НҚ бұйрығымен
бекітілген
Реттеліп көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 02.07.2025 № 165-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Сумен жабдықтау саласында:
1) суды каналдар арқылы беру;
1-1) суару үшін су беру;
2) тірек гидротехникалық құрылысжайларының көмегімен жерүсті ағынын реттеу.

Об утверждении перечня регулируемых услуг
Приказ и.о. Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 4 апреля 2025 года № 54-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2025 года № 35951.
В соответствии с подпунктом 32) статьи 8 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень регулируемых услуг.
2. Департаменту тарифной политики Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. Министра водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
Н. Алдамжаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утвержден приказом
и.о. Министра водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
от 4 апреля 2025 года № 54-НҚ
Перечень регулируемых услуг
Сноска. Перечень с изменением, внесенным приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 02.07.2025 № 165-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. В сфере водоснабжения:
1) подача воды по каналам;
1-1) подача воды для орошения;
2) регулирование поверхностного стока при помощи подпорных гидротехнических сооружений.