Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 4618 "Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 4433 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 желтоқсанда № 9112-16 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 4 тамыздағы № 2542 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 04.08.2026 № 2542 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 4618 "Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7983 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Өскемен қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
кіріспе бөлімі (кіріспе) мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Өскемен қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Өскемен қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін";
3-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімнің міндетін атқарушы К. Танекенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Өскемен қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Өскемен қаласы
әкімнің міндетін атқарушы
2024 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 4433 қаулысына қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4618 қаулысына қосымша
Өскемен қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
№
Елді мекеннің атауы
Ортақ пайдаланудағы жерлерде орналастыруға арналған орындар
1.
Өскемен қаласы

О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 10 декабря 2020 года № 4618 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 декабря 2024 года № 4433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 декабря 2024 года № 9112-16. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 4 августа 2026 года № 2542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 04.08.2026 № 2542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 10 декабря 2020 года № 4618 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7983) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Усть-Каменогорска";
вступительную часть (преамбулу) изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Совместно с Усть-Каменогорской городской территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Усть-Каменогорска согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 3 исключить;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Усть-Каменогорска К. Танекенов
"СОГЛАСОВАНО"
Усть-Каменогорская
городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Исполняющий обязанности акима
города Усть-Каменогорска
от 3 декабря 2024 года № 4433
Приложение к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 10 декабря 2020 года № 4618
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Усть-Каменогорска
№
Наименование населенного пункта
Места для размещения на землях общего пользования
1.
город Усть-Каменогорск

Ульяновская көшесі № 89, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қаласының № 2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясының жанында
32.
Өскемен қаласы
Атлантическая көшесі № 38, "Халық" сауда орталығының жанында
33.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 20, "Ушанов алаңы" автобус аялдамасының жанында
34.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 68, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының "Достық үйі – қоғамдық келісім орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Элегант" дүкені жағынан
35.
Өскемен қаласы
Абай даңғылы № 8, Өскемен автовокзалының жанында
36.
Өскемен қаласы
Достоевский көшесі № 6, "Заречный" базарының жанында
37.
Өскемен қаласы
Абай даңғылы № 21/1, "Аурухана кешені" автобус аялдамасының жанында
38.
Өскемен қаласы
Шәкәрім даңғылы № 162А (2-корпус), "Галит" базарының жанында
39.
Өскемен қаласы
Космическая көшесі № 9, "Сара" сауда үйінің жанында
40.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының жұп жағы, "Спорт сарайы" автобус аялдамасының жанында
41.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ жағы, "Спорт сарайы" автобус аялдамасының жанында
42.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 37, "Металлург" сауда үйінің жанында
43.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 87А, "Электротауарлар" автобус аялдамасының жанында
44.
Өскемен қаласы
Севастопольская көшесі № 5, "Восход" әмбебап дүкенінің жанында
45.
Өскемен қаласы
Виноградов көшесі № 17А, "Dos-Nar" базарының жанында
46.
Өскемен қаласы
Дәулет Серікбаев көшесі, "ШҚМТУ" автобус аялдамасының жанында
47.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 148, "Электротауарлар" автобус аялдамасының жанында
48.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 326, "Гелиос" автомобиль жанармай құю станциясының жанында
49.
Өскемен қаласы
Мұхамеджан Тынышпаев көшесі № 122, "Мелодия" жиһаз салонының жанында
50.
Өскемен қаласы
Мұхамеджан Тынышпаев көшесі № 111, "Теміржолшылар" автобус аялдамасының жанында
51.
Өскемен қаласы
Теміржолшылар көшесі № 81а, "Теміржолшылар" автобус аялдамасының жанында
52.
Өскемен қаласы
Теміржолшылар көшесі № 93/2, "Өскемен-1" теміржол вокзалының жанында
53.
Өскемен қаласы
Вострецов көшесі № 6, "Экспресс" әмбебап дүкенінің жанынд
54.
Өскемен қаласы
Бажов көшесі № 331/1, "Самал" супермаркетінің жанында
55.
Өскемен қаласы
Бажов көшесі № 494Б, "Каштан" дүкенінің жанында
56.
Өскемен қаласы
Бажов көшесі № 501А, "Прибалтика" азық-түлік дүкенінің жанында
57.
Өскемен қаласы

улица Ульяновская № 89, возле врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2 города Усть-Каменогорска" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского области
32.
город Усть-Каменогорск
улица Атлантическая № 38, возле торгового центра "Халық"
33.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 20, возле автобусной остановки "Площадь Ушанова"
34.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 68, возле здания коммунального государственного учреждения "Дом дружбы – центр общественного согласия" аппарата акима Восточно-Казахстанской области, со стороны магазина "Элегант"
35.
город Усть-Каменогорск
проспект Абая № 8, возле Усть-Каменогорского автовокзала
36.
город Усть-Каменогорск
улица Достоевского № 6, возле рынка "Заречный"
37.
город Усть-Каменогорск
проспект Абая № 21/1, возле автобусной остановки "Больничный комплекс"
38.
город Усть-Каменогорск
проспект Шәкәрім № 162А (корпус 2), возле рынка "Галит"
39.
город Усть-Каменогорск
улица Космическая № 9, возле торгового дома "Сара"
40.
город Усть-Каменогорск
четная сторона проспекта Нурсултана Назарбаева, возле автобусной остановки "Дворец спорта"
41.
город Усть-Каменогорск
нечетная сторона проспекта Нурсултана Назарбаева, возле автобусной остановки "Дворец спорта"
42.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 37, возле торгового дома "Металлург"
43.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 87А, возле автобусной остановки "Электротовары"
44.
город Усть-Каменогорск
улица Севастопольская № 5, возле универсального магазина "Восход"
45.
город Усть-Каменогорск
улица Виноградова № 17А, возле рынка "Dos-Nar"
46.
город Усть-Каменогорск
улица Даулета Серикбаева, возле автобусной остановки "ВКГТУ"
47.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 148, возле автобусной остановки "Электротовары"
48.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 326, возле автомобильной заправочной станции "Гелиос"
49.
город Усть-Каменогорск
улица Мұхамеджан Тынышпаев № 122, возле мебельного салона "Мелодия"
50.
город Усть-Каменогорск
улица Мұхамеджан Тынышпаев № 111, возле автобусной остановки "Теміржолшылар"
51.
город Усть-Каменогорск
улица Теміржолшылар № 81а, возле автобусной остановки "Теміржолшылар"
52.
город Усть-Каменогорск
улица Теміржолшылар № 93/2, возле железнодорожного вокзала "Өскемен-1"
53.
город Усть-Каменогорск
улица Вострецова № 6, возле универсального магазина "Экспресс"
54.
город Усть-Каменогорск
улица Бажова № 331/1, возле супермаркета "Самал"
55.
город Усть-Каменогорск
улица Бажова № 494Б, возле магазина "Каштан"
56.
город Усть-Каменогорск
улица Бажова № 501А, возле продовольственного магазина "Прибалтика"
57.
город Усть-Каменогорск

№ 1 Әскери қалашық аумағы, № 17, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "27943 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратының жанында

территория Военный городок № 1, № 17, возле административного здания республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 27943" Министерства обороны Республики Казахстан