Құрманғазы ауданы бойынша бөлшек салықтық арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 110-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 наурызда № 5149-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 266-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 26.01.2026 № 266-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Курмангазинскому району
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 5 марта 2024 года № 110-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 11 марта 2024 года № 5149-06. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2026 года № 266-VIII
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26.01.2026 № 266-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога по Курмангазинскому району с 4 (четырех) процентов на 2 (два) процента по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Г. Калиева