Махамбет ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 105 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 наурызда № 5150-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 272 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 20.04.2026 № 272 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Мәслихат төрағасы К. Мажиев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Махамбетскому району
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12 марта 2024 года № 105. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 13 марта 2024 года № 5150-06. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 20 апреля 2026 года № 272
Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 20 апреля 2026 года № 272 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога по Махамбетскому району с 4 (четырех) процентов на 2 (два) процента по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата К. Мажиев