Успен ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 85/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 ақпанда № 7497-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 231/52 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 26.05.2026 № 231/52 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 %-дан 2 %-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Успенском районе
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 28 февраля 2024 года № 85/16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 29 февраля 2024 года № 7497-14. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 26 мая 2026 года № 231/52
Сноска. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 26.05.2026 № 231/52 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Успенском районе с 4 % на 2 % по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов