Тереңкөл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 1 наурыздағы № 1/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 наурызда № 7500-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 1/40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы мәслихатының 16.02.2026 № 1/40 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3 бабы 5-тармағына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшерін салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 % - дан 2 % - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в районе Тереңкөл
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 1 марта 2024 года № 1/15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 7 марта 2024 года № 7500-14. Утратило силу решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 16 февраля 2026 года № 1/40
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 16.02.2026 № 1/40 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в районе Тереңкөл с 4 % на 2 % по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин