Железин ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 98/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 наурызда № 7506-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 мамырдағы № 234/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 20.05.2026 № 234/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 %-дан 2 %-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Железин аудандық мәслихатының төрағасы Т. Даулетов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Железинском районе
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14 марта 2024 года № 98/8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 15 марта 2024 года № 7506-14. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 20 мая 2026 года № 234/8
Сноска. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 20.05.2026 № 234/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Железинском районе с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Железинского районного маслихата Т. Даулетов