Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 429 "Қостанай облысының су объектілері және су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм және спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 28 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 қаңтарда № 10131-10 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 08.01.2026 № 4 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының су объектілері және су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм және спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 429 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24442 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Рудный қаласы
";
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 24-жолмен толықтырылсын :
"
24
Тобыл өзені
Қалалық жағажай
Рудный қаласы, Парковая көшесі, 53
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
комитетінің Қостанай облысының
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Су
ресурстары және ирригация
министрлігі Су шаруашылығы
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Қостанай облысы
бойынша Экология департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі

О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 429 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 23 января 2024 года № 28. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 26 января 2024 года № 10131-10. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 8 января 2026 года № 4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 08.01.2026 № 4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Костанайской области" от 10 сентября 2021 года № 429 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24442) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить:
строкой следующего содержания:
"
город Рудный
";
строкой, порядковый номер 24, следующего содержания:
"
24
Река Тобол
Городской пляж
город Рудный, улица Парковая, 53
".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
водного хозяйства Министерства
водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
экологии по Костанайской области
Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан"