Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 10/39 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 6566-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 10 наурыздағы № 16/57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 10.03.2026 № 16/57 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Приозерск қаласының сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 2/1 "Приозерск қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлерінің сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3648 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласының әкімі М. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ":
Приозерск қалалық
сайлау комиссиясы
Приозерск қаласының әкімдігінің
2024 жылғы 29 ақпандағы
№ 10/39
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Приозерск қаласы
Көкжиек көшесіндегі "Березка" дүкеніне қарама-қарсы ақпараттық тақта
2
Приозерск қаласы
Балқаш және Кисунько көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
3
Приозерск қаласы
Кисунько көшесіндегі "Грей" дүкені ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
4
Приозерск қаласы
Пушкин көшесіндегі "777" дүкеніне қарама-қарсы ақпараттық тақта
5
Приозерск қаласы
Б. Момышұлы көшесі, № 12/1 үйдің артқы жағындағы ақпараттық тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 29 февраля 2024 года № 10/39. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 6 марта 2024 года № 6566-09. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 10 марта 2026 года № 16/57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 10.03.2026 № 16/57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Приозерской городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 21 января 2016 года № 2/1 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата на территории города Приозерск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3648).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск М. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО":
Приозерская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Акимата города Приозерск
от 29 февраля 2024 года
№ 10/39
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Приозерск
Информационный щит по улице Кокжиек, напротив магазина "Березка"
2
город Приозерск
Информационный щит на пересечений улиц Балхашская и Кисунько
3
город Приозерск
Информационный щит по улице Кисунько, перед зданием магазина "Грэй"
4
город Приозерск
Информационный щит по улице Пушкина, напротив магазина "777"
5
город Приозерск
Информационный щит по улице Б.Момышулы, сзади дома № 12/1