Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 4-31 "Жетісу облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 18-113 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 17 шілдеде № 234-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облыстық мәслихатының 2026 жылғы 5 ақпандағы № 34-205 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облыстық мәслихатының 05.02.2026 № 34-205 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 4-31 "Жетісу облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183252 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасының міндетін атқарушы С. Шенгелбаев
Жетісу облыстық мәслихаты 2024 жылғы 16 шілдедегі № 18-113 Шешіміне қосымша
Жетісу облысының әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тізбесі
1. Текелі қаласы:
1) № 6 шеңбер – "Текелийский энергокомплекс" ЖШС – Қонаев көшесі – "Жетісу облысының денешынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Текелі қаласының олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) № 3 шеңбер – "Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – "Текелі қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны – орталық базар.
2. Қаратал ауданы:
1) № 1 Бастөбе ауылы, Юн көшесі – Үштөбе қаласы, Нұрмұхамбетов көшесі;
2) № 2 Үштөбе қаласы, Мартынов көшесі – Үштөбе қаласы, Нұрмұхамбетов көшесі.
3. Талдықорған қаласы:
1) № 3 "Самал" шағын ауданы – "Қызыл тас" саяжайлары;
2) № 5 "Самал" шағын ауданы – "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қаласындағы облыстық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (бұдан әрі – Облыстық аурухана) – Н. Семашко көшесі;
3) № 12 "Көктем" (7) шағын ауданы – Облыстық аурухана – Н. Семашко көшесі;
4) № 226 арбат – Мойнақ ауылы;
5) № 23 "Самал" шағын ауданы – "Уйтас" саяжайлары;
6) № 25 "Самал" шағын ауданы – Еркін ауылы;

О внесении изменения в решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-31 "Об определении перечня социально значимых сообщений области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 16 июля 2024 года № 18-113. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 17 июля 2024 года № 234-19. Утратило силу решением маслихата области Жетісу от 5 февраля 2026 года № 34-205
Сноска. Утратило силу решением маслихата области Жетісу от 05.02.2026 № 34-205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-31 "Об определении перечня социально значимых сообщений области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 183252) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя маслихата С. Шенгелбаев
Приложение к решению Маслихат области Жетісу от 16 июля 2024 года № 18-113
Перечень социально значимых сообщений области Жетісу
1. Город Текели:
1) № 6 кольцо – ТОО "Текелийскийэнергокомплекс" – улица Конаева – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва города Текели" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта области Жетісу";
2) № 3 кольцо – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 3 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели" – государственное коммунальное казенное предприятие "Городской Дом культуры акима города Текели" – центральный рынок.
2. Каратальский район:
1) № 1 село Бастобе, улица Юна – город Уштобе, улица Нурмухамбетова;
2) № 2 город Уштобе, улица Мартынова– город Уштобе, улица Нурмухамбетова.
3. Город Талдыкорган:
1) № 3 микрорайон "Самал" – дачи "Красный камень";
2) № 5 микрорайон "Самал" – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница города Талдыкорган" государственного учреждения "Управления здравоохранения области Жетісу" (далее – Областная больница) – улица Семашко Н.;
3) № 12 микрорайон "Коктем" (7) – Областная больница – улица Семашко Н.;
4) № 226 арбат – село Мойнак;
5) № 23 микрорайон "Самал" – дачи "Уйтас";
6) № 25 микрорайон "Самал" – село Еркин;

7) № 14 "Шаған" базары – "Қаратал" саяжайлары;
8) № 31 "Қалалық әмбебап дүкені" сауда үйі – Ә. Әлімжанов көшесі;
9) № 228 арбат – Еңбек ауылы;
10) № 8 "Самал" шағын ауданы – "Шығыс" шағын ауданы, С. Шанышев көшесі;
11) № 33 "Самал" шағын ауданы – "Болашақ" (6), "Көктем" (7) шағын аудандары – "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
12) № 1, 1а "Самал" шағын ауданы – "Қызыл тас" саяжайлары;
13) № 10 "Самал" шағын ауданы – "Көктал" тұрғын ауданы;
14) № 2 "Қарағаш" базары – "Ащыбұлақ" саяжайлары;
15) № 4, 4а Өтенай ауылы – № 19 лицей;
16) № 7, 7а автовокзал – 1 бөлімше;
17) № 13 "Шығыс" шағын ауданы – 3 бөлімше;
18) № 18 "Қызыл тас" саяжайлары – Орман шаруашылығы;
19) № 20 "Самал" шағын ауданы – "Сарыбұлақ" саяжайлары (маусымдық);
20) № 227 арбат – 3 бөлімше;
21) № 24 "Самал" шағын ауданы – "Оптмаркет" сауда орталығы;
22) № 16 "Рахат" гастрономы – "Уйтас", "Көктем" саяжайлары;
23) № 17 "Қарағаш" базары – "Қайнар" зауыты;
24) № 862 Теректі ауылы (Ескелді ауданы) – Талдықорған қаласы (қала маңындағы маршрут);
25) № 863 Қайнарлы ауылы (Ескелді ауданы) – Талдықорған қаласы (қала маңындағы маршрут);
26) № 886 Биғаш ауылы (Ескелді ауданы) – Талдықорған қаласы (қала маңындағы маршрут);
27) № 865 Қарабұлақ ауылы (Ескелді ауданы) – Талдықорған қаласы (қала маңындағы маршрут).
4. Алакөл ауданы:
1) Қабанбай ауылы – Үшбұлақ ауылы;
2) Қабанбай ауылы – Лепсі ауылы;
3) Қабанбай ауылы – Жыланды ауылы – Шынжылы ауылы;
4) Үшарал қаласы – Ақши ауылы – Көктұма ауылы;
5) Үшарал қаласының қалаішілік машруты.
5. Ескелді ауданы:
1) № 1 Қарабұлақ ауылының ауылдық маршруты.
6. Кербұлақ ауданы:
1) № 1 "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Күреңбел қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан темір жолы" Акционерлік қоғамының Сарыөзек теміржол вокзалы;
2) № 2 "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыөзек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Жигулевка) – "Кербұлақ ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.

7) № 14 рынок "Шаган" – дачи "Каратал";
8) № 31 торговый дом "Городской универсальный магазин" – улица Алимжанова А.;
9) № 228 арбат– село Енбек;
10) № 8 микрорайон "Самал"– микрорайон "Восточный", улица Шанышева С.;
11) № 33 микрорайон "Самал" – микрорайоны "Болашак" (6), "Коктем" (7) – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" государственного учреждения "Управление здравоохранения области Жетісу";
12) № 1, 1а микрорайон "Самал" –дачи "Красный камень";
13) № 10 микрорайон "Самал" – жилой район "Коктал";
14) № 2 рынок "Карагаш" – дачи "Ащибулак";
15) № 4, 4а село Отенай – № 19 лицей;
16) № 7, 7а автовокзал – 1 отделение;
17) № 13 микрорайон "Восточный" – 3 отделение;
18) № 18 дачи "Красный камень" – Лесное хозяйство;
19) № 20 микрорайон "Самал" – дачи "Сарыбулак" (сезонный);
20) № 227 арбат – 3 отделение;
21) № 24 микрорайон "Самал" – торговый центр "Оптмаркет";
22) № 16 гастроном "Рахат" – дачи "Уйтас", "Коктем";
23) № 17 рынок "Карагаш" – завод "Кайнар";
24) № 862 село Теректы (Ескельдинский район) – город Талдыкорган (пригородный маршрут);
25) № 863 село Кайнарлы (Ескельдинский район) – город Талдыкорган (пригородный маршрут);
26) № 886 село Бигаш (Ескельдинский район) – город Талдыкорган (пригородный маршрут);
27) № 865 село Карабулак (Ескельдинский район) – город Талдыкорган (пригородный маршрут).
4. Алакольский район:
1) ауыл Кабанбай – село Ушбулак;
2) ауыл Кабанбай – село Лепсы;
3) ауыл Кабанбай – село Жыланды – село Шынжылы;
4) город Ушарал – село Акши – село Коктума;
5) внутригородской маршрут г.Ушарал.
5. Ескельдинский район:
1) № 1 сельский маршрут села Карабулак.
6. Кербулакский район:
1) № 1 "Коммунальное государственное учреждение "Куренбельская казахская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району управления образования области Жетісу" – Железнодорожный вокзал Сарыозек акционерного общества "Қазақстан темір жолы";
2) № 2 "Коммунальное государственное учреждение "Сарыозекская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району управления образования области Жетісу" (Жигулевка) – республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кербулакского района".