Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 108 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 наурызда № 110-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 258 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 01.01.2026 № 258 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Төраға А. Курмансеитов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 5 марта 2024 года № 108. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 13 марта 2024 года № 110-20. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 27 января 2026 года № 258
Сноска. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 27.01.2026 № 258 (вводится в действие с 01.01.2026 и подлежит официальному опубликованию).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель А. Курмансеитов