Шу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 ақпандағы № 16-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 ақпанда № 5149 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 22.12.2025 № 49-10 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Шу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесін салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады
Шу ауданының мәслихат төрағасы Ж. Абенов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Шускому району
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 12 февраля 2024 года № 16-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 13 февраля 2024 года № 5149. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2025 года № 49-10
Сноска. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 22.12.2025 № 49-10 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить ставку корпоративного или индивидуального подоходного налога за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога по Шускому району с 4 (четырех) процентов до 2 (двух) процентов по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шуского
районного маслихата Ж. Абенов