Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 тамызда № 5225-08 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2025 жылғы 22 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 22.04.2025 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он кун өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы 01 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасындағы № 167, 168 сайлау учаскелері жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"№ 167 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 102, "Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Учаскесінің шекрасы:
Абай көшесінің үйлері,
Төле би көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері,
Жетітөбе көшесінің үйлері,
Шәмші Қалдаяқов көшесінің үйлері,
Ақжар көшесінің үйлері,
Самал көшесінің үйлері,
Көктем көшесінің үйлері,
Айдарлы көшесінің үйлері,
Тұрар Рысқұлов көшесінің үйлері,
Керімбек Шманов көшесінің үйлері,
Бірлік көшесінің үйлері,
Аменгелді Иманов көшесінің үйлері,
Береке көшесінің үйлері,
Лашын көшесінің үйлері,
Достық көшесінің үйлері,
Жібек жолы көшесінің үйлері.
№ 168 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Төле би көшесі, 106Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының Жамбыл ауданындағы №12 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Учаскесінің шекрасы:
Төле би көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері,
Жетітөбе көшесінің үйлері,
Түгелбай көшесінің үйлері,
Кемелбек Жүнісов көшесінің үйлері,
Сәкен Сейфуллин көшесінің үйлері,
Алаш көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов көшесінің үйлері,
Дінмұхамед Қонаев көшесінің үйлері,
Мұхтар Әуезов көшесінің үйлері,
Қойгелді көшесінің үйлері,
Темір жол көшесінің үйлері,
Ғани Мұратбаев көшесінің үйлері,
Желтоқсан көшесінің үйлері,
Тәуелсіздік көшесінің үйлері,
Көкой көшесінің үйлері,
Қайнар көшесінің үйлері,
Пионерлагер көшесінің үйлері,
Ыбырай Алтынсарин көшесінің үйлері,
Сейдахмет Айдаров көшесінің үйлері,
Ақын Жақсылықов көшесінің үйлері,
Көпбосын Оспанқұлов көшесінің үйлері,
Гагарин көшесінің үйлері.".

О внесении изменения в решение акима Жамбылского района от 14 декабря 2018 года № 01 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Жамбылского района Жамбылской области от 14 августа 2024 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 15 августа 2024 года № 5225-08. Утратило силу решением акима Жамбылского района Жамбылской области от 22.04.2025 № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Жамбылской области от 22.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жамбылского района от 14 декабря 2018 года № 01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4031) следующие изменения:
в приложении указанного решения избирательные участки № 167, 168 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 167
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Аса, улица Абая, 102, здание коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области".
Границы избирательного участка:
дома улицы Абая,
дома улицы Толе би,
дома улицы Бауыржана Момышулы,
дома улицы Жетитобе,
дома улицы Шамши Калдаякова,
дома улицы Акжар,
дома улицы Самал,
дома улицы Коктем,
дома улицы Айдарлы,
дома улицы Турара Рыскулова,
дома улицы Керимбека Шманова,
дома улицы Бирлик,
дома улицы Аменгельды Иманова,
дома улицы Береке,
дома улицы Лашына,
дома улицы Достык,
дома улицы Жибек жолы.
Избирательный участок № 168
Местонахождение участка: Жамбылский район, село Аса, улица Толе би, 106 Б, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа № 12 Жамбылского района управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка:
дома улицы Толе би,
дома улицы Бауыржана Момышулы,
дома улицы Жетитобе,
дома улицы Тугелбай,
дома улицы Кемелбека Жунусова,
дома улицы Сакена Сейфуллина,
дома улицы Алаш,
дома улицы Шокана Уалиханова,
дома улицы Динмухамеда Кунаева,
дома улицы Мухтара Ауезова,
дома улицы Койгельды,
дома улицы Темир жол,
дома улицы Гани Муратбаева,
дома улицы Желтоксан,
дома улицы Тауелсиздик,
дома улицы Кокой,
дома улицы Кайнар,
дома улицы Пионерлагерь,
дома улицы Ыбырая Алтынсарина,
дома улицы Сейдахмета Айдарова,
дома улицы Акына Жаксылыкова,
дома улицы Копбосын Оспанкулова,
дома улицы Гагарина.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі
Е. Кыдыралыулы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл аудандық аумақтық
cайлау комиссиясы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Е. Кыдыралыулы
"СОГЛАСОВАНО"
Жамбылская районная территориальная
избирательная комиссия