Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 2 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қыркүйекте № 336-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Абай облысы Мақаншы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Мақаншы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақаншы ауданы әкімінің орынбасары О.Соғымбайға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданының әкімі
Д. Койгельдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақаншы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Мақаншы ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 2 Қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 12.02.2026 № 19 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ақшоқы ауылы
"Жеңіс" саябағының жанында орналасқан стенд, Ә.Найманбаев көшесі № 63
Көктал ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту және дене шынықтыру, спорт бөлімінің "Мақаншы ауданы "Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көктал ауылдық клубы жанында орналасқан стенд, Кеңес көшесі № 20
Көктерек ауылы
"Айзада" дүкенінің жанында орналасқан стенд, Б.Момышұлы көшесі № 1
Қайынды ауылы
"Сырым" дүкенінің жанында орналасқан стенд, Бейбітшілік көшесі № 23
Қызылбұлақ ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Қызылбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында орналасқан стенд, Орталық көшесі № 17
Бахты ауылы
"Абай облысы Мақаншы ауданы "Бахты ауылдық окгугі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі алдындағы стенд, Қабанбай көшесі № 5, Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Бейсембай Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қасындағы стенд, Абылайхан көшесі № 1Б
Қаратал ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 11 сентября 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 19 сентября 2024 года № 336-18
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Мақаншы области Абай" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления в интернет-ресурсе акимата района Мақаншы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мақаншы О.Соғымбай.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Мақаншы
Д. Койгельдин
"СОГЛАСОВАНО"
Маканчинская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Акимата района Мақаншы
от 11 сентября 2024 года
№ 2
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата района Мақаншы области Абай от 12.02.2026 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
село Акшокы
Стенд расположенный возле парка "Женис", улица А.Найманбаева № 63
село Коктал
Стенд расположенный рядом с Коктальским сельским клубом коммунального государственного учреждения "Дом культуры" района Мақаншы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Мақаншы области Абай, улица Кенеса № 20
село Коктерек
Стенд расположенный возле магазина "Айзада", улица Б. Момышулы № 1
село Кайынды
Стенд расположенный возле магазина "Сырым", улица Бейбитшилик № 23
село Кызылбулак
Стенд расположенный возле коммунального государственного учреждения "Кызылбулакская средняя школа" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Орталык № 17
село Бахты
Стенд расположенный возле государственным учреждением "Аппарат акима Бахтинского сельского округа" района Мақаншы области Абай" улица Кабанбая № 5; стенд перед коммунальным государственным учреждением "Бахтинская средняя школа-сад имени Бейсембая Сахариева" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Абылайхана № 1 Б
село Каратал

"Өркен" дүкені, Жеңіс көшесі № 12А, және "Айбек" дүкені, Жеңіс көшесі № 1Г, жанында орналасқан стендтер
Бекет ауылы
"Шапағат" сауда дүкенінің жанында орналасқан стенд, Қабанбай көшесі № 2А
Бұғыбай ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Бұғыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанында орналасқан стенд, Қабанбай көшесі № 1
Мақаншы ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданы Мақаншы ауылы Қабанбай мен Ә.Найманбаев көшелерінің қиылысындағы балалар саябағының жанында және Қабанбай мен Р.Берікболов көшелерінің қиылысында орналасқан стендтер
Қабанбай ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданы "Қабанбай ауылдық окгугі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі алдында орналасқан стенд, К.Садықұлы көшесі № 7,
"Нұр" дүкенінің жанында орналасқан стенд К.Чыбынтаев көшесі № 3
Қаратұма ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Қаратұма орта мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында орналасқан стенд, Абай көшесі № 69
Келдімұрат ауылы
"Балауса" дүкені, Б.Ибраев көшесі №78, және "Даурен" дүкені, Б.Ибраев көшесі №75, жанында орналасқан стендтер, Абай облысы Мақаншы ауданы "Келдімұрат ауылдық окгугі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің алдындағы стенд, Алаш көшесі № 18
Қызылжұлдыз ауылы
Блок модульді станцияның жанында орналасқан стенд, Набережная көшесі № 25
Қарабұлақ ауылы
Ә. Найманбаев көшесі № 28 үйдің жанында және "Мәмет" дүкені, Қабанбай көшесі № 49А, жанында орналасқан стенд
Барлық-Арасан ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "М.Ғабдуллин атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында орналасқан стенд, Абай көшесі № 43,
Қарабұта ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәдениет, тілдерді дамыту және дене шынықтыру, спорт бөлімінің "Мақаншы ауданы "Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарабұта ауылдық клубы жанында орналасқан стенд, Абай көшесі № 12

Стенды расположенные рядом с магазинами "Өркен", улица Жениса № 12 А, и "Айбек", улица Жениса № 1 Г
село Бекет
Стенд расположенный рядом с магазином "Шапағат", улица Кабанбай № 2 А
село Бугыбай
Стенд расположенный рядом с коммунальным государственным учреждением "Бугыбайская основная школа" отдела образования района Мақаншы управления образования области, Абай улица Кабанбая № 1
село Маканчи
стенды расположенные перед детским парком на пересечении улиц Кабанбая и А.Найманбаева, и на пересечении улиц Кабанбая и Р.Берикболова села Маканчи района Мақаншы области Абай
село Кабанбай
Стенд расположенный возле государственным учреждением "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа" района Мақаншы области Абай" улица Кабир Садыкулы № 7, Стенд расположенный рядом с магазином "Нұр", улица К.Чыбынтаева №3
село Каратума
стенд расположенный рядом с коммунальным государственным учреждением "Каратуминская средняя школа-детский сад" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Абая № 69
село Келдимурат
Стенды расположенные рядом с магазинами "Балауса", улица Б.Ибраева № 78, и "Даурен" улица Б.Ибраева № 75, стенд перед государственным учреждением "Аппарат акима Келдимуратовского сельского округа" района Мақаншы области Абай, улица Алаш №18
село Кызылжулдыз
Стенд расположенный рядом с блок модульной станцией, улица Набережная № 25
село Карабулак
Стенды расположенные рядом с домом, улица А.Найманбаева № 28, и рядом с магазином "Мамет", улица Кабанбая 49А
село Барлык-Арасан
Стенд расположенный рядом с коммунальным государственным учреждением "Основная школа имени М.Габдуллина" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Абая № 43
село Карабута
Стенд расположенный рядом с сельским клубом коммунального государственного учреждения "Дом культуры" района Мақаншы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Мақаншы области Абай, улица Абая № 12